cropped-cropped-ערד-לוגו.png

פחחות

בערד

פחחות בערד – אזורי עבודה עיקריים

מחפשים פחחות רכב בערד? צבע לרכב ערד והאזור? מחפשים צביעת רכבים בערד? הגעתם למקום הנכון! הקול ערד מציג את אנשי המקצוע האמינים ביותר, עם ההמלצות הטובות ביותר! 

פחח רכב ערד מקצועי ואמין, מתקן את כל התקלות בפח ברכב שלכם וצובע כל שריטה במקצועיות מרשימה ובמחירים נוחים במיוחד.

 

מי מחפש פחחות רכב בערד?

יצאתם מהחניה ברכב ובדרך, ליטפתם את העמוד? מישהו שרט את הרכב שלכם בלילה? יש נזק כלשהו לפגוש הרכב שלכם? אולי אתם לא ראיתם בכלל מה קרה ועכשיו יש שקע מכוער ועמוק בדלת הנהג? לא משנה מה הסיבה, אם יש לכם נזקי צבע או פח ברכב, בואו לפחחות רכב בערד!

פחחות רכב בערד מעניקה לכם שירותי פחחות וצבע לרכב בערד במקצועיות מרשימה! בואו לאינו ותזכו לשירות איכותי במיוחד מאנשי מקצוע מומחים בתחומם ומחירים נגישים לכל כיס! צביעת רכבים בערד עושים רק אצלנו בפחחות רכב ערד!

פחחות בערד במושב מעון

הישוב נקרא על שם הישוב המקראי "מעון". המושב מתנהל כמושב שיתופי בו משק חקלאי משותף ורכוש פרטי אישי. גם תושבי מושב מעון נעזרים בשירותם המקצועי של פחחות בערד.

פחחות בערד במושב חצבה

חצבה הוא מושב עובדים בערבה. האקלים במושב הוא מדברי קיצוני ובקיץ, הטמפרטורות מטפסות מעל ארבעים מעלות, בחורף, נעים באופן יחסי. תושבי מושב חצבה נהנים מהשירות המקצועי והמהיר של פחחות בערד.

 

 

 

פחחות בערד במושב מצודת יהודה (בית יתיר)

המושב הוקם ב-1977 כאשר שמו הרשמי הוחלט להיות "מצודת יהודה". במושב הוקמו טורבינות רוח מרשימות שמוסיפות עוד פסטורליות לנוף. תושבי המושב יכולים ליהנות משירות מצויין של פחחות בערד.

 פחחות בערד במושב הר עמשא

המושב הוקם בשנת 1984 על ידי התק"ם ונתקל בקשיים רבים בהקמתו. רוב התושבים עבדו זמן רב כשכירים מחוץ לישוב. תושבי מושב הר עמשא נהנים גם הם, מהשירות המקצועי של פחחות בערד. 

פחחות בערד בנווה זהר

נווה זהר הוא ישוב קהילתי הממוקם ליד חופי ים המלח ומורכב ברובו מחילונים. זהו הישוב הנמוך ביותר בעולם ומהווה את הישוב הרשמי הקטן ביותר בישראל. אפילו תושבי נווה זהר נהנים משירותם המסור והאדיב של פחחות בערד.

 

פחחות בערד בקיבוץ עין גדי

שמו של הקיבוץ נועד לשמר את שמה של עין גדי המקראית. הקיבוץ הפך לנקודת תיירות מוכרת והקיבוץ משלב בתוכו גן בוטני מרשים עם מאות מיני צמחים. שירות תיקוני הדרך של פחחות בערד, מגיע גם לקיבוץ עין גדי לטובת תיקוני צבע באמצעות ספריי (שירות מעולה של בית העסק עבור תושבי הקיבוץ).

 

פחחות בערד במצדה

מבצר מרשים שהורחב בימי הורדוס המלך. סיפור ההתאבדות במצדה מוכר לכולנו והאתר הארכיאולוגי הפך לאתר מורשת חושב במיוחד. טוב לדעת כי פחחות בערד, מגיעים לאתר זה לטובת שירות של משלוחי ערכות תיקון צבע (מדובר בערכת תיקוני צבע למילוי שריטות שנוצרות בחניית הרכבים שבמקום).


מתקין בפחחות ערד בקיבוץ כרמים

הקיבוץ מכיל חילונים ודתיים אשר חיים יחד בהרמוניה. אורח החיים הוא אקולוגי ותושבי הקיבוץ עושים רבות כדי להתנהל בצורה השומרת על איכות הסביבה והטבע. חברי קיבוץ כרמים נהנים ממחירים אטרקטיביים במיוחד בפחחות בערד.

פחחות בערד במושב כרמל

שם המושב נבחר בשל הקרב לעיר המקראית "כרמל". המושב מכיל בתוכו עשרות משפחות שנהנות לחיות על נופיו המרשימים של האזור. תושבי מושב כרמל מגיעים אף הם אל פחחות בערד בעת הצורך.

 

פחחות בערד במושב נבטים

המושב משתייך לתנועת המושבים והוקם ב-1946. במלחמת העצמאות, הותקף מושב נבטים והייתה זו ההתקפה הראשונה על ישוב יהודי במלחמת העצמאות. תושבי נבטים פונים בעת הצורך לשירות המסור של פחחות בערד וזוכים לשירות אמין במחירים נוחים במיוחד.

 

פחחות בערד במיתר

מיתר הינה מועצה מקומית ובה מעל עשרת אלפים תושבים. הישוב שוכן על גדותיו של נחל חברון והוא הוקם בשנת 1980. בית העסק פחחות בערד מציע את שירותיו גם עבור תושבי מיתר, שנהנים משירות נהדר וממחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

פחחות בערד בעין בוקק

עין בוקק הוא אתר תיירות ובילוי בצידו המערבי של ים המלח. באזור האתר התגלו ממצאים ארכיאולוגים מתקופת בית שני. טוב לדעת כי פחחות בערד, מגיעים לאתר זה לטובת שירות של משלוחי ערכות תיקון צבע (מדובר בערכת תיקוני צבע למילוי שריטות שנוצרות בחניית הרכבים שבמקום).

 

פחחות בערד בעשהאל

עשה אל, ישוב צעיר שמכיל בתוכו כמה עשרות של משפחות. הישוב נקרא על שם אחד מגיבורי המלך דוד שהתהלך באזור לפני בערך שלושת אלפים שנה. תושבי עשהאל פונים לפחחות בערד בכל פעם שהם נזקקים לתיקוני פח וצבע ברכבם.

 

פחחות בערד בשני (ליבנה)

הישוב הוא ישוב קהילתי שחלקו התנחלות בדרום הר חברון ומורכב בעיקר מחילונים. הישוב הוקם בשנת 1983 וצופה על נוף מקסים ויפיפה. תושבי שני פונים בעת הצורך לשירות המסור של פחחות בערד וזוכים גם לשירות אמין וגם למחירים נוחים.

דילוג לתוכן