cropped-cropped-ערד-לוגו.png

פחחות

בערד

פחחות לרכב בערד – מכניסים את האוטו, שותים קפה ויוצאים עם רכב כמו חדש!

הרכב עבר פגיעת תאונה או שפשוף? הצבע דהוי ומתקלף? ובכן, פחחות הרכב זהו המקום בו מתבצעות להן  2 פעולות במקביל אשר משלימות זו את זו: תיקון הפח של הרכב, וצביעתו של הרכב.

כל רכב שעובר אצלנו תיקון של שריטה או שפשוף או מעיכה וכו', אנחנו בפחחות לרכב ערד מבצעים באותו מקום של פגיעה: יישור של הפח, מילוי עם חומר מילוי, ליטוש יסודי וצביעת האיזור (בצביעה שנעשית בתנור).

אז… אם הרכב שלכם "רק קיבל" שריטה קטנה על מכסה המנוע או דלת הנהג, ואם נוצר לפתע שפשוף קטן מעל הגלגל השמאלי האחורי, או אם זו רק מעיכה לא גדולה בטמבון האחורי… ובכן, זה בהחלט לא נורא, זה אכן לא סוף העולם (למרות שמדובר במשהו שבהחלט מביא לרובנו חוסר שקט, אי-נחת וגם לא מעט עצבים…). ובכן, במקרים שכאלו אתם מוזמנים אלינו – פחחות לרכב ערד, אנחנו נסדר את זה ונחזיר לכם את החיוך לפנים! כן, אצלנו – פחחות לרכב בערד, אנחנו נותנים מענה לפגיעות רכבים קלות וקשות כאחד. אנחנו מבצעים גם את תיקון הפח וגם את צביעתו של הרכב.

open menu

מגוון שירותים של פחחות בערד

תיקון נזקי פח ושלדה מקצועי בפחחות רכב בערד

אנו מקפידים כי אנשי המקצוע שלנו יעברו את כל ההשתלמויות המקצועיות השונות בהתאם לנדרש. במסגרת זו אנחנו אף שולחים אותם מדי פעם להדרכות בחו''ל (בכל פעם שמגיע אלינו ציוד חדש, מכשירים מתקדמים או חומרי גלם עדכניים).כן בהחלט, אצלנו בבית העסק - פחחות לרכב ערד, אנשי הצוות המקצועי הם כולם ללא יוצא מן הכלל אנשי פחחות וצבע שעוברים הכשרות לכל אורך הקריירה המקצועית שלהם.

תיקון נזקי פגיעות קשות ברכב

פחחות לרכב הינה סוג של עבודת פיסול שכוללת מספר רב של שלבים. עבודת שיקום שכזו של פגיעות קשות במיוחד, עשוייה לערוך מספר ימי עבודה (לרבות הזמנת חלפים שונים), כן, כל זה על מנת שהרכב ייצא מאיתנו כמו חדש. אין ספק שלמביט מן הצד משימת התיקון (והשיקום יש לומר), נראית לחלוטין בלתי אפשרית (ודאי שלא בפרק הזמן הקצר יחסית בו היא מתבצעת...). ואכן, אנחנו – פחחות רכב ערד, מתמחים במקרים קשים שכאלו.

שירות אדיב אצל פחחות רכב בערד

יש לנו הרבה כלי עבודה מסוגים שונים במוסך הפחחות והצבע שלנו, אך אף כלי עבודה אינו יכול להחליף את היחס האישי, את החיוך, את נחת-הרוח ואת הדבר הפשוט כל כך של – "להיות בני אדם". כן, אנחנו תמיד זוכרים את זה! איך שלא נהפוך את זה הרי שבסופו של דבר מדובר בלקוחות שלנו שהינם אנשים. היחס שלנו אל הלקוחות חייב להיות לא פחות מהיחס שלנו לכלי הרכב.

החלפת חלקי פח בערד

בסופו של דבר בכל עבודת תיקון של פח, מדובר בשיקול של עלות מול תועלת - והרי אם התיקון כרוך בהרבה שעות עבודה של יישור הפח, של מילוי הפח, ליטושו וצביעתו... הרי שאם יש בנמצא חלק "קומפלט" במחיר זול יותר, כמובן שזו תהיה הדרך העדיפה. אנו בוחנים כל מקרה לגופו ודוגלים בשקיפות מלאה – במידה ומשתלם יותר להחליף את החלק הפגוע מאשר לתקנו, ניידע אותכם בכך.

צבע לפי קוד רק אצל פחח רכב בערד

כל רכב יוצא מהמפעל עם קוד צבע רשמי. הקוד רשום על מדבקה שמודבקת על שלדת הרכב באזור של הדלת הקדמית הימנית שליד הנהג. עם זאת, במקרים בהם המדבקה אינה קיימת או שאינה ברורה, הרי שאצלנו (פחחות לרכב ערד), ישנה תוכנת מחשב מתקדמת ומקצועית שבאמצעותה אנחנו יכולים לאתר את קוד הצבע לכל רכב שנמצא על כבישי ישראל (התוכנה כוללת כל דגם, של כל יצרן, שאי-פעם עלה על הכבישים שבישראל).
רוצים לדעת עלויות מדוייקות? רוצים שנדבר איתכם? לחצו כאן ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם!

אמנות בפחחות רכב בערד

אנחנו בפחחות לרכב ערד, מבצעים את כל סוגי תיקוני הפח במגוון שיטות וטכניקות אשר מביאות לתוצאה אחת – הרכב יוצא ממש כמו חדש (כן, לא פחות מזה)! לקבל רכב לאחר פגיעה קשה ולהחזירו למצבו הראשוני כפי שהיה ביום בו יצא מהמפעל?... ובכן זה דורש לא מעט ניסיון, הרבה מיומנות וגם נפש של אומן (יש מי שמכנה זאת כך...). ובכן אכן מדובר בהרבה מיומנות ובסוג של אומנות שמגיעה עם השנים.

מגזין פחח רכב בערד

הרכב שלכם זקוק לתיקון? האוטו נשרט בחנייה? עשיתם רק רוורס קטן והטמבון נמעך או שהמראה קיבלה לה שפשוף מעצבן?

ובכן, המגזין שלפניכם עשוי לתרום לא מעט ידע מעניין וגם שימושי אודות עולם פחחות הרכב וצביעת הרכב. במגזין ניתן למצוא כתבות, מאמרים, עצות וטיפים כגון "עשה" ו"אל תעשה" אשר יצרנו במיוחד עבורכם על מנת שתוכלו לקבל עוד ועוד מידע לגבי תחום זה.

אחזקת הרכב הרי דורשת מאיתנו לא מעט קבלת החלטות (איפה לטפל ברכב, איזה חלק כדאי לנו לקנות וכו' וכו'), אך כאשר אנחנו ניצבים מול סיטואציות קטנות של פגיעות פח מעצבנות, של "דפיקות" קטנות או שריטות מרגיזות שנוצרות עם הזמן, הרי שלעיתים חוסר הידע שלנו ממש הופך אותנו לחסרי נחת ולאובדי עיצות של ממש. 

אם כן, הרי שאותם טיפים אשר נמצאים במגזין בכל הקשור לשמירה על צבעו של הרכב (טיפול מונע וטיפול תגובתי), אלו הם כלים שבהחלט מעניקים ידע משמעותי איתו ניתן לקבל החלטות מושכלות וכלים שימושיים, בכל הקשור לשמירה על מצבו החיצוני של רכבינו.

איפה פחחות בערד נותן שירות?

שנדבר?
דילוג לתוכן