cropped-cropped-ערד-לוגו.png

פחחות

בערד

אודות

פחחות בערד

שיטות מתקדמות

בפגיעות מעיכה, אנחנו בפחחות רכב ערד נעזרים באמצעים שונים כגון שימוש במכשירים מכניים ייעודיים אשר מוצמדים לאיזורי המכה ומאפשרים פעולה של משיכה עוצמתית (ומכאן שהפח כמעט חוזר למצבו הטבעי). בנוסף, אנחנו עושים שימוש גם בלא מעט שיטות מתקדמות כגון: חימום הפח על ידי אמצעים שונים וזאת על מנת שהכיפוף יהיה קל יותר (והרי על ידי החימום ניתן "לעצב" את הפח).

שינוי צבע

במידה והתקבלה אצלכם ההחלטה הרי שהרכב יהפוך צבוע "קומפלט" בתוך שעות בודדות... כן, יש לקוחות שלאחר קבלת הרכב החדש שרכשו במיטב כספם, לא אוהבים את צבעו של הרכב. זה בהחלט קורה... במצבים כאלו אנחנו יושבים עם הלקוח ומחליטים באמצעות תוכנת מחשב או באמצעות "מניפת" צבעים על הצבע הרצוי (מגוון האפשרויות הוא כמעט בלתי מוגבל – כל גוון וכל שילוב בהחלט אפשריים). רק צריך לבחור, וזה קורה...

ריענון משמעותי

כאשר הרכב נצבע כולו באופן אחיד בתנור, על פי קוד הצבע שמיועד לו, מתקבל רכב שנראה בדיוק כפי שנראה היה ביום בו יצא מן המפעל. אז... בין אם זהו רכב ישן (שצבעו כבר דהה, התקלף או נשרט) ובין אם זהו רכב חדש בכלל, אך כזה שעמד שעות ארוכות בשמש או בקרבת מליחות ים, הרי שריענון צבע הרכב בהחלט "יעשה את העבודה".

קוד צבע

את קוד הרכב אנחנו מזינים במערכת הממוחשבת אשר יודעת ליצור את מיקס צבעי היסוד לאותו גוון ספציפי שנדרש. כן, אנחנו בפחחות רכב ערד מחזיקים בתוכנת מחשב מתקדמת ומקצועית (שמתעדכנת בכל שנה), ובאמצעותה אנחנו יכולים לאתר את קוד הצבע לכל רכב שנמצא על כבישי ישראל (התוכנה כוללת כל דגם, של כל יצרן, שאי-פעם עלה על כבישי הארץ).

צביעה בתנור

אנחנו בפחחות רכב ערד דואגים שמעל שכבת הצבע של רכבכם תרוסס גם שכבת לקה שמעניקה הגנה וברק לרכב. לאחר מכן, תנור הייבוש מפזר חום אחיד (לייבוש הצבע והלקה), חום אשר מוציא את הרכב ממש מה שנקרא: "במצב חדש". כן, הרי לאחר שמתבצעת אצלנו עבודת הפחחות, זהו הזמן לצביעתם של אותם האזורים שתוקנו ומולאו על ידי חומר המילוי. שלב זה של צביעת הרכב מתבצע בתוך התנור המשוכלל על ידי תרסיס צבע, אשר מותז באופן אחיד על גבי אותם אזורי התיקון.

ערכות צבע

מדובר בערכה שניתן לקבל אצלנו ישירות במקום (פחחות לרכב בערד), או שניתן לקבל זאת במשלוח. כל שנדרש הוא להעביר לנו את קוד הצבע והערכה מוכנה 10 דקות לאחר מכן. אז מה זו הערכה הזו אתם שואלים? ובכן, לכל אלו שכל שריטה מפריעה להם וגם לכל אלו שרוצים לתקן פגיעות קטנות (כל עוד הן קטנות - לפני שזה מחמיר), הרי שניתן להשיג אצלנו ערכות שיש בהן ספריי עם צבע לפי קוד הרכב הספציפי, ביחד עם אביזרים נוספים (ניירות ליטוש וספריי לקה – שמיועד להתזה שלאחר התזת הצבע).

עוד קצת עלינו

בכל מצב בו תרצו לחדש את מראה הרכב (אם מדובר במכה שהרכב קיבל), אם אתם לפני מכירתו של הרכב או שבכלל תרצו להחליף את כל הצבע ברכב לצבע אחר שתחשקו בו, הרי שאנחנו בפחחות לרכב ערד נשמח לעמוד לרשותכם באמצעות הצוות המקצועי והאדיב שלנו (ובאמצעות המכשור החדיש והמשוכלל שלנו).

כן, כל רכב שעובר אצלנו תיקון של שריטה או שפשוף או מעיכה וכו', אנחנו בפחחות לרכב ערד מבצעים תחילה באותו מקום של פגיעה יישור של הפח באמצעים מכניים שונים ולאחר מכן ממלאים את האיזור בחומר מילוי מיוחד. עם זאת, ישנם גם מקרים בהם הפגיעה היא כל כך משמעותית שהרי אנחנו מסירים את החלק הפגוע ומתקינים חלק זהה חדש. לאחר מכן, גם אם מדובר בתיקון או אם מדובר בהחלפת חלק (או בשילוב של שתי האפשרויות במקרים של פגיעות גדולות ומורכבות), הרי שהרכב מועבר לתהליך המשכי של צביעה בתנור.

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על פחחות בערד

דילוג לתוכן