cropped-cropped-ערד-לוגו.png

צבעי

בערד

שירותי צבעי בערד והסביבה

צביעת דירה עם צבעי בערד

כולנו מסוגלים לבצע את עבודות הצבע בביתנו לבד, הצביעה כנראה לא תהיה מדוייקת, זמן הצביעה יהיה ארוך ומייגע, מגוון רחב של רהיטים ובגדים עלולים לא לחזור יותר לשימוש. לכן כאשר אנו מעוניינים בצביעה איכותית שגם תהיה חלקה ואסתטית וגם תחזיק למשך שנים באיכות טובה, כדאי לבחור בצבעי בערד שעם שנות הניסיון הרבות שלו, יודע לתת לבית שלכם את המראה הטוב והרענן ביותר. כשאתם מעוניינים בצביעת ביתכם או מקום העבודה ואפילו אם מדובר בבניין דירות או בדירה שאתם משכירים, פנו לצבעי בערד שיצבע לכם את הבית במהירות ובצורה האיכותית ביותר שגם תחזיק למשך שנים.

אם אתם מבקשים לצבוע דירה או בית שלם, צבעי בערד יתאם מולכם את הזמנים הנוחים לכם ביותר. אם אתם מתגוררים בבית גם בזמן הצביעה, הצביעה תיעשה בסדר מעגלי כאשר החדר האחרון שנצבע יהיה זה שאתם תתגוררו בו. הצביעה בבית מאוכלס תיעשה בצורה היעילה ביותר כדי לגרום לכם אי נוחות מזערית ככל הניתן.

צבעי בערד דואג לכסות כל דבר בבית שלא צריך להיצבע. ריהוט הבית וכל מה שתלוי על הקירות, יועבר למרכז הבית ויכוסה ביריעות פלסטיק שיגנו מנזקי הצבע. שקעים ומתגים יכוסו גם הם כדי למנוע נזק בהמשך וכן המשקופים, הדלתות ומנורות הקיר אם יש כאלו. הרצפה תכוסה כולה גם היא וכך עבודת הצביעה בעצם לא תיצור נזק עקיף ותהיה הכי נקיה שרק אפשר. לאחר הצביעה כמובן שיתבצע ניקוי כולל של הרצפה, והבית יחזור אליכם במצב החדש, הנקי והרענן שרק צבעי בערד יודע לתת לכם. צבעי בערד נותן לכם את האיכות הגבוהה ביותר וכשמגיעים לצביעת בית – עדיף צביעה איכותית שתחזיק לכם במשך שנים מאשר צביעה חובבנית שתתחיל להתקלף תוך שנים בודדות.

 

צביעה חיצונית עם צבעי בערד

גם את הצד החיצוני של הבית כדאי לבצע עם צבעי בערד. השימוש בצבעים עמידים לתנאיי מזג האוויר כמו גם שיטות צביעה ייעודיות, יכולים לעשות את ההבדל בין בית יפה ובטוח לבין בית שאינו זה וגם לא זה. עם צביעה חיצונית לבית על ידי צבעי בערד אתם יכולים להיות בטוחים שצבעי מקצועי ואמין מבצע את עבודות הצבע החיצוניות בצורה האיכותית ביותר, במהירות ובמחירים נוחים.

צבעי בערד למגוון רחב של עבודות צבע – צובע את הבית שלכם באיכות גבוהה, מקצועיות, אמינות ויעילות במחירים טובים במיוחד! אל תתפשרו על עבודות צבע בביתכם ופנו עוד עכשיו לצבעי בערד!

 

צבעי בערד לצביעת תקרה

לצביעת התקרה צבעי בערד קודם כל מתחיל עם ההכנות לצביעה. כיסוי כלל שטח הרצפה יחד עם ריהוט החדר, הורדת נברשות ומנורות מהתקרה וכיסוי כל חלק בתקרה שעלול להצבע שלא לצורך. במידה והתקרה היא היחידה שנדרש לצבוע, צבעי ערד גם יכסה את החיבורים עם הקירות ויוודא שהקירות לא יתלכלכו בתהליך צביעת התקרה. כמו כן צבעי בערד יודע לבחור בעבורכם את סוג הצבע המתאים בין אם נדרש צבע עמיד ללחות ורטיבות ובין אם צריך צבע נושם, הרי שצבעי בערד יודע לייעץ לכם לגבי סוג הצבע המתאים לתקרה שלכם כדי שזו תישאר עמידה לאורך זמן. 

גוון הצבע כמובן תלוי רק בכם אך אם תרצו ייעוץ גם לגבי גוון הצבע לתקרה – צבעי בערד עבורכם. כשאתם נדרשים לבצע צביעת תקרה מומלץ במיוחד לפנות לצבעי בערד כדי שיעשה את עבודת הצבע בצורה האיכותית ביותר וגם לא יגרום נזקי משנה לרצפות או לקירות הבית! צביעה עצמאית של תקרות לרוב תיעשה ללא החומרים המתאימים וללא המקצועיות הנדרשת.

את הצביעה עצמה, צבעי ערד יעשה במקצועיות רבה כאשר הוא מורח את שכבת הבסיס לצביעה בצורה אחידה ורק אז צובע את התקרה בצבע הרצוי. כשצובעים תקרה צריך למרוח את הצבע במידתיות כדי למנוע טפטופים של צבע למקומות אחרים ולכן עבודתו של צבעי בערד כל כך חשובה למען השגת התוצאה הטובה ביותר. צבעי בערד – בשבילכם!צביעת מטבחים וחדרי אמבטיה עם צבעי בערד

כשמגיעים לצבוע מטבחים או חדרי אמבטיה, בהם יש תנאים וצרכים שונים מאשר יתר הבית, חשוב שצבעי בערד הוא זה שיבצע את הצביעה כדי שזו תהיה איכותית במיוחד ועמידה לתנאים המיוחדים של אותם חדרים. 

בחדרי האמבטיה, החשופים לתנאי לחות ולרטיבות, חשוב לצבוע בצבעים עמידים לאותם תנאים. צביעה נכונה תמנע מעובש להצטבר על הקירות והעובש לא רק שנראה רע אלא גם עלול להזיק לבריאות שלכם ושל בני משפחתכם ולכן חשוב להיעזר בצבעי בערד לצביעת חדרי האמבטיה בצורה איכותית ומקצועית. 

בחדרי המטבח מתקיימת חשיפה דומה. אדי הבישול עלולים ליצור כתמי עובש בתקרה אבל יותר מעמידות הקירות ללחות – על קירות המטבח להיות צבועים בצבעים מיוחדים שלא מדיפים כימיקלים דליקים! צבעי בערד יודע להתאים את סוג הצבע הנכון עם העמידות הנדרשת לכל חדר בבית וכך לא רק לגרום לצבע על הקיר להחזיק למשך שנים אלא גם לאיכות הקיר. בנוסף, צבע נכון בחדרים הללו יכול להציל את חייכם ולכן חשוב מאוד שצבעי בערד הוא יהיה זה שמבצע את הצביעות באותם חדרים רגישים.

 

לסיכום – צבעי בערד כל השירותים

לכל עבודת צבע, קראו לנו – צבעי בערד, אנחנו נבצע את העבודה האיכותית ביותר במחיר נוח במיוחד. אנחנו מעניקים ללקוחותינו שירותי צביעה מגוונים. אנחנו תמיד פתוחים לכל בקשה ייחודית ובמקביל מעניקים את כל שירותי הצבעות המבוקשים ביותר, כגון:

 • עבודת הכנה לקראת צביעה
 • צביעה של חדרי שירותים ואמבטיה
 • צביעה של מטבחים
 • תיקוני צבע קטנים ונקודתיים
 • צביעה של תקרות מסוגים שונים
 • צביעה חלקית של דירות 
 • צביעה מלאה של דירות 
 • צביעה של חדרי מדרגות
 • צביעה חיצונית של בתים ומבנים
 • צביעה חיצונית של בניינים 
 • צביעה של בתי עסק ממגוון סוגים
דילוג לתוכן