cropped-cropped-ערד-לוגו.png

צבעי

בערד

אודות

צבעי בערד

מחדשים את הבית עם צבעים בערד

צבעי בערד מאפשר לכם לקבל ריענון לבית שלכם בלי לשלם מחיר משמעותי ובלי לחוות אי נוחות. הוסיפו קצת צבע לבית שלכם עם צבעי בערד ותוכלו לחדש את הבית בצורה פשוטה ומהירה ובמחירים נמוכים משמעותית מכל עבודה אחרת. צבעים בערד יכולים להפריד בין חללים, יכולים להשפיע על האווירה ויכולים בעיקר לחדש לכם את הבית בפשטות.

צבעי בערד - צביעה מהירה ביותר

בנוסף, עוד יתרון של צביעה מקצועית הוא הזמן והיעילות של הצביעה. במקום שתהליך הצביעה ימרח וייקח שבועות, צבעי בערד עובד בצורה יעילה במיוחד ומבצע את כל עבודות הצבע במהירות שעדיין שומרת על האיכות הגבוהה של עבודות הצבע. כשאתם לוקחים צבעי בערד אתם גם נהנים מצביעה איכותית וגם מחזרה מהירה לשגרה בתוך ביתכם הצבוע.

צבעי בערד – נותנים לדמיון להוביל

עם צבעי בערד אתם יכולים לעשות הכל, להגשים את כל החלומות שלכם ולהגיע לאיזה תוצאה אותה תרצו! צבעי ערד מכיר את כל שיטות הצביעה האיכותיות ביותר. אתם יכולים להפוך כל פינה בבית שלכם למיוחדת, צבעונית ומרשימה! צבעי בערד מעניק לכם שירותי אישי וייחודי ומאפשר לכם לקבל תוצאה מרשימה לא משנה מה אתם מחפשים!

צבעי בערד - מחירים משתלמים במיוחד

פנו לצבעי בערד לקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!. פנו לצבעי בערד ותזכו לעבודת צבע איכותית במיוחד שתלווה את בני הבית שלכם עוד שנים ארוכות וטובות. צבעי בערד שומר על איכות עבודה גבוהה במיוחד בכל עבודה מחדש למשך שנים ארוכות! פנו לצבעי בערד ותהנו ממחירים משתלמים במיוחד ועבודה מקצועית!

צביעה איכותית עם צבעי בערד

ההבדל העיקרי בין צביעת הבית לבד לבין צביעה מקצועית היא איכות הצביעה והאסתטיקה איתה הבית נשאר. איכות הצביעה מתבטאת בכך שכל קיר דורש את סוג הצבע המתאים לו, את מספר השכבות המתאים וכן את ההכנות הנדרשות לקראת הצביעה. עם צבעי בערד אתם יכולים להיות בטוחים שהצבע יחזיק על הקיר שלכם למשך שנים ולא יתחיל להתקלף פתאום. מספר שכבות הצבע יהיה מדויק כך שגם הצביעה תהיה אטומה ואחידה וגם לא תכביד על הקיר עם מספר שכבות מוגזם שיגרום לקילוף הצבע מהקיר.

אחריות לכל עבודה עם צבעי בערד

צבעי בערד לא משאיר אתכם לבד עם הצבע החדש ונותן לכם זמן אחריות משמעותי כדי שתחוו את הצבע ואת האיכות של צבעי בערד ובסופו של דבר, כל אדם שיגיע אליכם הביתה, ישאל אתכם מי צבע כל כך יפה את ביתכם והתשובה שלכם תהיה הכי כנה שבעולם – "צבעי בערד".

אודות צבעי בערד

צביעת קירות תמיד משכה אותי. היכולת לשנות את ההרגשה בבית מקצה לקצה בעזרת מריחת צבע פשוטה, בעייני הייתה פשוט נשגבת. כמה שצבע יכול לשנות הרגשה. מהרגע שהתחלתי את עבודתי כצבעי אני נהנה מאותה תחושה כל פעם מחדש. ההנאה שבחידוש, בשינוי. אנשים יוצאים מבית אחד וכשהם חוזרים אחרי כמה ימים, הם כאילו והגיעו לבית אחר.

הצבע לא באמת משנה את הבית לדעתי, מה שהצבע עושה זה להתאים את הבית לדייריו שמתבגרים, שמשתנים, שמתחדשים. אפילו אם מדובר רק בחידוש הצבע, הרעננות שזה נותן לקירות הבית, משתקפת על פניהם של דיירי הבית המחייכים.

צביעת הבית או הקיר, נותנת לכם את האפשרות לחדש את הבית שלכם במהירות ובקלות. צבעי בערד צובע בתים במקצועיות, ביעילות ובאהבה. צבעי ערד לוקח את צביעת הבית שלכם כמו משימה שאין חשובה ממנה. הצביעה נעשית במהירות ובאיכות מרשימה במיוחד ואתם יכולים ליהנות מבית צבוע ויפה לאורך שנים, תוך כמה ימים.

התשוקה של צבעי בערד לצביעת הבית התחילה עוד מאותה הרגשה וממשיכה כל פעם להתגבר. השינוי המשמעותי שצביעת הבית עושה לאנשים, אין שני לו. אנשים ממלאים את ליבם באהבה עם חשיפתם לתוצאה והם נהנים מהשינוי הפשוט הזה של ביתם.

תחשבו כמה הצבע משפיע על הבית שלנו. צבע בהיר, מכניס אור בבית, צבע כהה יוצר דרמה. גוונים כחולים-ירוקים, יגרמו לנו לשלווה וגוונים חומים-צהובים יגרמו לנו לרגיעה וחמימות. לכל צבע יש את ההשפעה שלו על האנשים שבתוך הבית וצבעי בערד רואה את אותה ההשפעה בכל פעם מחדש.

אם אתם מעוניינים לשנות את האווירה בבית, להכניס קצת פלפל, דרמה או דווקא לצבוע חדר שחסרה בו מעט שלווה, צבעי בערד יודע לייעץ לכם לגבי הצבעים המתאימים ביותר לכל חדר וכן לכל הרגשה שזה מייצר. לרוב, לכל אחד יש כבר איזה רעיון בראש, יחד עם זאת תמיד טוב לשמוע איש מקצוע עם שנות ניסיון רבות שצבע כבר בכל הצבעים, על דעתו המקצועית. לכו תדעו, אולי הוא עוד יפתיע אתכם.

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על צבעי בערד

דילוג לתוכן