cropped-cropped-ערד-לוגו.png

צבעי

בערד

מוכנים?... למקומות, היכון, צבע!

את הבית, את הקירות, את החדרים, את התקרה, המשקופים, הדלתות וכל מה שיוצר את המבנה הקרוי בית או דירה, הרי שנרצה מן הסתם לסייד או לצבוע מדי פעם – כאשר נרגיש צורך לרענן את המקום.

לפני תחילת עבודה שכזו, חשוב לבצע עבודת הכנה מוקפדת בכדי שיתאפשר לנו לבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר.

אחרי ביצוע עבודת הכנה שכזו, נצבע את הקירות בצבע בסיס. צבע בסיס הכרחי גם לצביעת התקרה אך במקרים של צביעת תקרה, מומלץ להשתמש בצבע בסיס מיועד לתקרות שעשוי מחומרים אחרים. צבע הבסיס משתנה לפי סוג הקיר שלכם והמשטח עליו צובעים וכן לפי גוון הצבע הישן וגוון הצבע החדש. צבע הבסיס עוזר לתפוס את הצבע שלכם בצורה חלקה יותר ואיכותית יותר ועוזר לשמור על איכות וברק הצבע במשך שנים.

עם שיטות צביעה מתקדמות ושנים של ניסיון שרק הוסיפו לעבודה היעילה והמקצועית של צבעי בערד, צביעת הבית שלכם תיעשה על הצד הטוב ביותר. ברוב המקרים שכבה אחת לא מספיקה כדי להגיע לגוון האטום והאחיד של הצבע ולכן, צבעי בערד יודע לצבוע את הקיר שלכם במספר השכבות המדויק, כדי שעבודת הצביעה גם תהיה מהירה ויעילה אבל גם תהיה איכותית לאורך זמן.

 

הכנה מוקפדת של המקום

צבעי בערד צובע את ביתכם במקצועיות ומבצע את כל עבודות הצבע על הצד הטוב ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר (בכל איזור ערד וים המלח). על מנת להבטיח עבודת צבע שתחזיק לכם שנים ותישאר באיכות גבוהה, על צבעי ערד לדאוג להכין את כל השטח בצורה הטובה ביותר. במידה ויש רהיטים במבנה, נעביר את כל הרהיטים למרכז החדר, כך שיהיו הרחק מהקירות, ונכסה אותם ביריעת פלסטיק כדי להבטיח שלא ייגרם נזק לריהוט שלכם תוך כדי תהליך הצביעה. גם כל מה שתלוי על הקירות יורד מהם, אל דאגה, בסוף הכל יחזור למקומו.

את הרצפה נכסה לחלוטין וכך נוודא שהרצפה לא תתלכלך בעת הצביעה ולאחר מכן, נשייף את הקיר במקומות שנדרש לכך. נסיר מסמרים וברגים שעלולים להפריע לתהליך הצביעה ונוריד חלקים מהקיר שמתפוררים או נסדקים. נשייף את הקיר ככל הנדרש ונמרח עליו שכבת שפכטל חדשה וחזקה. כך אנו מבטיחים בעצם שהצבע ייתפס על הקיר בצורה הטובה ביותר, אנחנו מבטיחים גם את עמידות הקיר ומבצעים סוג של מתיחת פנים קטנה לקירות הבית שלכם.

נדאג להצניע את כל השקעים והמתגים. נכסה אותם בצורה כזו שתבטיח שטפטופי הצבע לא יגיעו אליהם ויחסמו את הגישה לשימוש בהם. חשוב לכסות את המתגים והשקעים מכיוון שצבע שיגיע אליהם ויתייבש, עלול לחסום בפניכם את השימוש בהם בהמשך. נכסה גם את משקופי החלונות והדלתות כמו גם את הנקודה בה הקיר נפגש עם התקרה למען אסתטיקה ונראות מושלמת.

open menu

מגוון שירותים של צבעי בערד

צביעה חיצונית בערד

צבעי בערד מגיע אליכם גם לצביעת של קירות הבית החיצוניים! חשוב לפנות לצבעי ערד לצביעת הקירות החיצוניים כדי שתוכלו להנות מבית יפה, אסתטי ועמיד במיוחד! צבעים לקירות החיצוניים שומרים על קירות הבית שלכם מנזקים שונים של מזג האוויר ומקנים לכם עוד שנים ארוכות של אושר בבית נעים ופרקטי. פנו לצבעי בערד ותהנו מבית נעים ויפיפה שזוכה להתחדש בצבע בוהק ואלגנטי.

צביעת חדרי שינה בערד

צובעים את חדר השינה עם צבעי בערד וזוכים לעבודת צבע איכותית במיוחד במהירות האפשרית ובמחירים משתלמים לכל כיס! צבעי ערד צובע לכם את חדרי השינה במגוון רחב של צבעים, כל צבע שתרצו, כל טכניקה שתרצו ועם ניסיון של שנים ויכולות מקצועיות במיוחד אתם זוכים לחדר שינה נעים וביתי בכל סגנון בו בחרתם ובמחירים מפתיעים! פנו עוד היום לצבעי בערד ותזכו בחדר שינה מרענן וחדשני!

עבודות צבע נקודתיות בערד

צבעי ערד מגיע אליכם גם לעבודות צבע נקודתיות ומאפשר לכם להנות מבית נקי ונעים לכל אורכו! אם יש לכם קילופי צבע בקיר או שהילד שלכם החליט שהוא רוצה להיות אמן גרפיטי חובבן, אל תדאגו! צבעי ערד מגיע אליכם וצובע את הקירות בדיוק היכן שצריך! צבעי בערד יודע להתאים את הצבע החדש בדיוק לצבע הקיר שלכם ומבצע עבודות צביעה נקודתיות שאפילו לא תשימו לב שהתרחשו.

צביעת משרדים בערד

צבעי בערד מגיע אליכם לצביעת המשרדים! עם צבעי בערד אתם יכולים לייצר במשרדים שלכם אווירה מחודשת של פרודוקטיביות ותחכום. צבעי ערד מכיר את כל שיטות הצביעה וסוגי הצבעים כך שאתם זוכים לצביעה איכותית וייחודית במחירים משתלמים במיוחד! עם צבעי בערד אתם נהנים ממשרדים מתאימים יותר עבורכם ועבור האורחים שלכם וכל זה במחירים משתלמים במיוחד.

צביעת חדרי רחצה בערד

את חדרי הרחצה בבית שלכם חשוב לצבוע בצבעים מיועדים לכך ובטכניקות איכותיות שמאפשרות לקיר שלכם כיסוי מלא. צבעי בערד צובע את חדרי הרחצה שלכם עם צבעים מותאמים ללחות ומאפשר לכם להנות מחדר נקי מעובשים במשך שנים ארוכות. צבעי בערד צובע לכם את חדרי הרחצה במהירות ומאפשר לכם להמשיך ולהנות מחדר רחצה נעים ואסתטי ששומר על איכויותיו הרבות גם למשך שנים ארוכות קדימה.

צביעת בתים בערד

צובעים את הבית עם צבעי בערד וזוכים לשירות איכותי במיוחד! עם צבעי בערד אתם צובעים את כל הבית במהירות ובמקצועיות מרשימה! שום חלק לא מתפספס והבית שלכם נצבע ביסודיות מרשימה עם צבעי מקצועי בערד. פנו עוד היום לצבעי בערד לצביעת הבית שלכם ותנו לבית שלכם את הריענון שהוא צריך! צבעי בערד מציע לכם שירותי צביעה איכותיים במחירים משתלמים במיוחד.

מגזין עבודות צבע בערד

צבעי בערד עם שנות ידע ארוכות וניסיון רב שנים, צובע את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר ובמקצועיות מרשימה. במגזין שלפניכם ניתן ללמוד כיצד לצבוע בעת הצורך עבור תיקוני מנע קטנים. אתם מוזמנים אל דפי המגזין אשר בו תוכלו למצוא הרבה מידע חשוב ומרתק על עולם הצבעים המגוון. בין היתר הרי שתגלו אודות: משמעויות ויתרונות של כל צבע וצבע, תגלו שיטות צביעה חדשניות ומיוחדות, ותגלו גם כיצד לשמור על הקירות שלכם כמה שיותר איכותיים.

איפה צבעי בערד נותן שירות?

שנדבר?
דילוג לתוכן