cropped-cropped-ערד-לוגו.png

אינסטלטור

בערד

שירותי אינסטלטור בערד והסביבה

אינסטלטור בערד להתקנת מדיח כלים או מכונת כביסה

אינסטלטור בערד מגיע אליכם להתקנת מכשירים שונים בתיאום מראש ומבצע את עבודת ההתקנה במהירות ובמקצועיות! ברוב המקרים, איכות ההתקנה תשפיע על איכות השימוש שלכם במוצר לאורך זמן. לכן חשוב שאינסטלטור מומלץ בערד יהיה זה שמגיע להתקנות השונות בביתכם. 

הרבה פעמים אנשים חושבים שהם יכולים להתקין את המדיח או מכונת הכביסה בעצמם. מהניסיון שלי זוהי שאיפה לא מבוססת. בסופו של דבר, אותם אנשים יוציאו מאות שקלים ויותר על ביקורים של אינסטלטור שיגיע לתקן תקלות שנגרמו מאותה התקנה לכן, הרבה פעמים עדיף לכם כבר מראש שההתקנה פשוט תתבצע בצורה מקצועית ואיכותית. 

אינסטלטור בערד בעל הכשרה מקצועית ומוסמך לבצע את כל עבודות האינסטלציה בביתכם! פנו עוד היום לאינסטלטור מומלץ בערד ותהנו משירות מקצועי במיוחד במהירות ובמחירים נוחים לכל כיס! אל תתפשרו על מערכות המים והביוב בבית שלכם – רק אינסטלטור בערד.פתיחת סתימות עם אינסטלטור בערד

אינסטלטור בערד פותח כל סתימה במהירות ובמקצועיות! הרבה אנשים מעדיפים לשפוך לכיור חומר כימי לפתיחת סתימות אך כאשר מדובר בחומרים כל כך חזקים, חשוב לדעת כיצד ומתי להשתמש בהם. חומרים כימיים לפתיחת סתימות יכולים לעשות הרבה יותר נזק מתועלת לצנרת שלכם כשמשתמשים בהם לא נכון או בגלל הסיבות הלא נכונות. חשוב לברר מה סיבת הסתימה ומה המקור שלה לפני השימוש בחומר. חומרים כימיים שונים יכולים להתקשות ולגרום לסתימות במורד הצנרת וכך אפילו לגרום לפיצוץ. 

אם יש לכם סתימה בביתכם קראו עוד היום לאינסטלטור בערד שיפתח לכם את הסתימה בצורה המקצועית והנקייה ביותר. סתימות חוזרות ונשנות בצנרת עלולות להעיד על שימוש לא נכון. יכול להיות שמסננת צפופה יותר בפתח הניקוז תוכל לעזור ולמנוע את הסתימות ויכול גם להיות שיש לבצע עבודת אינסטלציה מורכבת יותר בצנרת הבית שלכם כדי לפתור את הבעיה. אם אתם חיים בבית ישן שלא הוחלפה בו הצנרת כבר יותר מחמש עשרה שנים, הגיע הזמן לחשוב ברצינות על החלפת הצנרת, מה שכנראה יפתור את בעיית הסתימות.

 

החלפת צנרת עם אינסטלטור בערד

אינסטלטור בערד להחלפת צנרת מקצועית ואמינה במחירים נוחים במיוחד. אינסטלטור בערד מחליף לכם את הצנרת בבית במהירות, תוך שנות ניסיון ארוכות ומבטיח לכם שנים של שקט בבית עם צנרת איכותית. אם מערכות המים השונות בביתכם לא פועלות כמו שצריך, אם יש נזילות ורטיבות בקירות הבית, אם הברזים שלכם מוציאים מים חלודים, אתם צריכים להחליף את הצנרת בבית שלכם ואתם צריכים אינסטלטור בערד. 

את הצנרת בבית כדאי להחליף במידה וגילה הינו מעל חמש עשרה שנים או אם יש לכם בעיות חוזרות במערכות המים והביוב. אם אתם משפצים את הבית או נכנסים לבית חדש, זה בדיוק הזמן להחליף את הצנרת! למה? כי החלפת הצנרת מחייבת קידוחים בקיר וברצפה. בשביל למנוע עבודה כפולה, בלאגן כפול ומחיר כפול, אם הבית שלכם כבר במצב של בניה, הרי שכדאי לנצל את הזמן הזה להחלפת הצנרת. כמובן שאם אין שום בעיה בצנרת, אין כל סיבה להחליף אותה. פנו לאינסטלטור בערד לייעוץ ותחליטו מה כדאי לעשות. 

בכל הקשור להחלפת צנרת, הרי שמלאכה זו מחייבת עבודה מקצועית (אינסטלטור בערד יודע בדיוק באילו חומרים להשתמש, ומה מאפשר תוצאה יעילה, איכותית ואמינה). תיקון פיצוץ בצנרת עם אינסטלטור בערד

פיצוץ בצנרת לא חייב להיות דרמטי כמו שהוא נשמע. הפיצוץ יכול להתחיל אפילו מסדק קטן שנפער בצנרת ולהגיע לידי רטיבות משמעותית של ממש. הרבה פעמים, פיצוץ בצנרת נגרם בגלל שימוש לא נכון. מה זאת אומרת? זריקת פסולת למערכת הביוב למשל כמו מגבונים או מטליות וכן שאריות מזון גדולות. הסתימה מפעילה לחץ על הצנרת ועלולה לגרום לפיצוץ.

אם אתם רואים שמתחילה רטיבות בקיר או שחשבון המים שלכם גבוה מהרגיל, פנו לאינסטלטור בערד שייעץ לכם מה לעשות ואולי אפילו יבוא לבדיקת נזילות בביתכם. כך תוכלו להימנע מאי הנוחות הגדולה של הפיצוץ שעלול להיגרם בצנרת ומתשלום גבוה על התיקון. אם מדובר בבית שלכם, תמיד טוב לשים לב לשינויים שמתרחשים בו. הבית, כמו הגוף, מאותת לנו לפני אסון. אם רק נצליח להבין את האיתות, נוכל למנוע מצב הרבה יותר מסובך.

הבעיה בפיצוצים בצנרת היא שהתיקון שלהם הוא יותר מורכב ודורש חשיפה של הצנרת ולכן הוא גורם להרבה אי נוחות לדיירי הבית. כדי לגרום לכם להרגיש הכי בבית גם במצב הזה, אינסטלטור בערד דואג לתקן את הפיצוץ בצורה יסודית כמה שיותר מהר ולהחזיר לכם את השימוש בבית שלכם ללא הפרעה.לסיכום, אלו הם השירותים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו

אנחנו, אינסטלטור בערד מעניקים מגוון שירותים מקצועיים עבור בתים פרטיים ועבור בתי עסק. 

הנה, אלו חלק מהשירותים שאנו מעניקים:

 • פתיחת סתימות באמבטיה
 • פתיחת סתימות באסלה
 • פתיחת סתימות בכיור
 • פתיחת סתימה בביוב
 • ניקוי שורשים מהביוב
 • תיקון פיצוץ בצנרת
 • התקנת מדיח כלים
 • החלפת אסלה
 • החלפת כיור
 • התקנת נקודת מים
 • פתיחת סתימה במדיח
 • תיקון צנרת
 • החלפת צנרת
 • תיקון נזילה בצינור
 • תיקון נזילה בניאגרה
 • מגוון רחב של שירותי אינסטלציה מקצועיים ואמינים עם אינסטלטור בערד שפותר כל תקלה.

דילוג לתוכן