cropped-cropped-ערד-לוגו.png

אינסטלטור

בערד

אודות

אינסטלטור בערד

קודם כל בשבילכם

במקרים של תקלות במערכות האינסטלציה, מדובר כמובן במצב של לחץ ותסכול. במקרים שכאלו האינסטלטור הוא בעל המקצוע אשר תפקידו להחזיר אתכם אל מצב רוח מרומם. אינסטלטור בערד שם אתכם במקום הראשון עם רמת שירות גבוהה ועבודה מקצועית במיוחד, וזאת בכדי שתהיו הכי מרוצים שרק ניתן ותוכלו לנשום לרווחה.

משפצים את הבית

מכיוון שעבודת האינסטלציה דורשת שבירת קירות או רצפות, עדיף לנצל את המצב בו הבית גם ככה נמצא בתהליך של בניה או שיפוצים, ולבצע שדרוגים שונים למערכות האינסטלציה - על הדרך מה שנקרא... לדוגמא, תוכלו להוסיף נקודת מים במרפסת, תוכלו להזיז את נקודת המים שמיועדת למכונת הכביסה למקום אחר, ותוכלו להוסיף מקלחת נוספת באחד מחדרי השינה.

אמינות ועמידות

ניסיון וידע רב מאפשרים לאינסטלטור בערד להעניק שירות טוב ומקצועי, ובעיקר לאפשר חיים מלאים ונוחים בזמן בו אתם שוהים בביתכם. כדי שניתן יהיה ליהנות מכל הנוחות שמערכות האינסטלציה החדישות מציעות לנו, הרי שידיים מקצועיות הן שנדרשות (במידה ונרצה להשיג אמינות ועמידות לאורך זמן).

ניסיון לפני הכל

בין אם מדובר בבלאי טבעי של מערכות האינסטלציה כדוגמת צנרת שהתיישנה, ובין אם מדובר בשימוש לא נכון כדוגמת התקנה לקוייה וחובבנית, הרי שאינסטלטור ערד מציע לכם ליהנות מאיכות עבודה יוצאת דופן שהינה תולדה של ניסיון עתיר שנים. כן, אינסטלטור בערד יודע לפתור את מגוון התקלות הרחב שעלול לצוץ במערכות האינסטלציה הביתיות.

עבודה מהירה ונקיה

לא אחת הרי שעבודות אינסטלציה דורשות קידוחים או חפירות בקיר או ברצפה, אך אל דאגה. אינסטלטור בערד מבצע את העבודה במהירות האפשרית ומחזיר לכם את המקום כמה שיותר נקי, כדי שתוכלו ליהנות ממנו כמה שיותר מהר. ללא ספק, אינסטלטור בערד עובד במהירות, ביעילות וביסודיות. זאת על מנת שניתן יהיה להמשיך וליהנות בהקדם מהשימוש במערכות האינסטלציה שבבית או בבית העסק.

אחריות ארוכה

אנו מקפידים להעניק על כל העבודות שאנו מבצעים אחריות ארוכה. והרי אחריות ארוכה שכזו ללא ספק מעידה על הביטחון שלנו באיכות העבודה שאנו מספקים ללקוחותינו. כן, עם אינסטלטור בערד בהחלט שניתן להיות רגועים ולדעת שתמיד יש למי לפנות בכל מקרה של תקלה אשר קשורה לעבודת עבר שנעשתה על ידינו. כן בהחלט, אנחנו עומדים מאחורי כל עבודה שלנו.

עוד קצת על אינסטלטור בערד

הבית שלנו מזכיר קצת את גוף האדם. הוא מורכב מהרבה מערכות שפועלות יחד בהרמוניה והכל במטרה לתת לנפש שלנו את המקום לפרוח בו בנעימים ובשלוה. מערכות האינסטלציה בבית שלנו, מאפשרות לנו להתרכז במה שחשוב באמת מבלי אפילו לשים לכך לב. מתי אי פעם חשבתם לעצמכם איך המים החמים זורמים לדוש המקלחת שלנו? נכון, במקלחת הרבה פעמים עולות השאלות הכי גדולות, אך כשהמערכת עובדת כמו שצריך, אנחנו בכלל לא מתעסקים בה. אנחנו פשוט נהנים מאיכות החיים שהיא נותנת לנו. אינסטלטור בערד עוסק במקצוע החשוב הזה בדיוק בשביל שאתם תוכלו בכל עת להנות מאיכות החיים שצנרת תקינה מאפשרת לנו.

אינסטלטור בערד הוא כמו הרופא של מערכות המים והביוב בבית שלכם. כמו מערכת העיכול, מים נכנסים אל הבית שלנו ויוצאים ממנו. על אינסטלטור בערד מוטלת האחריות לוודא כי המערכת הזו פועלת ללא תקלות וכי המים שנכנסים לביתנו נקיים ואלו היוצאים ממנו, לוקחים איתם משקעים עם פסולת ולכלוך. אינסטלטור בערד זמין לכם לתיקון תקלות בכל עת ולהחזיר לכם את איכות החיים שלכם למקומה הטבעי!

עם אינסטלטור בערד אתם מקבלים שירות מקצועי, ייסודי ואמין שיחזיק לכם למשך זמן רב. אתם גם יודעים שתמיד יש לכם את איש המקצוע לפנות אליו בעת הצורך ובעיקר, אתם מקבלים שוב בית מתפקד עם מערכות אינסטלציה שעובדות על הצד הטוב ביותר כדי שאתם תוכלו להמשיך לחיות את חייכם בשלווה ובביטחון. אינסטלטור בערד זמין לכם בכל עת לתיקון תקלות בצנרת, לאיטום דליפות ובעיקר – להחזרת הרוגע והנחת לחיים שלכם. אינסטלטור בערד מחזיר לכם את הנוחות לחיים ומעניק שירות מקצועי ואיכותי במיוחד שמאפשר לכם להשתמש בצנרת שלכם בנוחות וביטחון במשך שנים ארוכות.

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על אינסטלטור בערד

דילוג לתוכן