cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מוסך

בערד

שירותי מוסך בערד והסביבה

אפשר להרגיש בבית

 

אנחנו במוסך בערד שואפים להעניק ללקוחותינו תחושה של בית. חשוב לנו כי הלקוחות ירגישו במוסך תחושה טובה בזמן שהרכב מטופל. לצורך כך הרי שאנחנו מקפידים על מתן שירות מחוייך מכלל העובדים שלנו, ודואגים להנעים את זמנם של הלקוחות בזמן ההמתנה לסיום הטיפול ברכב. בכל הקשור להנעמת הזמן, הרי שמדובר בחדר המתנה חדיש ומודרני עם שלל פינוקים שבו ניתן למצוא: מכונת קפה איכותית, מאפים טריים, עיתונים, טלוויזיה, שקעים להטענת כל סוגי הסלולאר, עמדות מחשב עם חיבור לאינטרנט, כורסאות נוחות ועוד ועוד.

 

השירותים שלנו

אצלנו במוסך בערד אתם מקבלים את השירות המקצועי ביותר עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר נותנים לכם גם מענה מקצועי לכל תקלה וגם שירות אנושי ואדיב (וזאת, במהירות ובמחירים נוחים). הנה, אלו השירותים אותם אנחנו מעניקים:

  • העברת רישוי שנתי
  • טיפולים תקופתיים לרכב
  • החלפת חלקים ברכב
  • מכונאות רכב
  • חשמל רכב ומיזוג אוויר
  • תחזוקה שוטפת
  • כיוון פרונט והחלפת צמיגים
  • דיאגנוסטיקה ואבחון מתקדם
  • פחחות וצבע

אבחון מתקדם לרכב שלכם במוסך בערד

אבחון תקלות עם הכלים המתקדמים שלנו וטכנולוגיות חדשניות יחד עם ידע נרחב וניסיון של שנים במכונאות רכב, מאפשרים לנו לגלות את מקור התקלות ברכב שלכם במהירות ובדיוק רב. כך ניתן לפתור את התקלות ברכב שלכם מן השורש שלהן ואף לוודא כי התקלה לא תשוב על עצמה בעתיד (ורק תעלה יותר כסף ועוד הגעה למוסך). עם כמה שאנחנו נהנים לראות אתכם אצלנו, אנו מעדיפים לראותכם כמה שפחות ולדעת שאתם נהנים עם רכב תקין לאורך זמן.

אצלנו במוסך בערד אתם מגיעים בכל רגע ומקבלים את הטיפול המדויק והטוב ביותר לרכב שלכם! הרבה אנשים לא יכולים לבוא למוסך ולהגיד "יש בעיה עם הפלאגים" או "צריך להחליף את האלטרנטור". רוב האנשים מגיעים למוסך ואומרים דברים כמו "המנוע עושה מלא קולות מוזרים תוך כדי נסיעה", "לא יודע נדלקה לי נורה כזו שנראית כמו טחול". וגם כאשר אתם חושבים שאתם יודעים מה הבעיה, הרבה פעמים מה שאתם חושבים שהוא מקור הבעיה ברכב שלכם, יכול להיות שהוא בעצם תופעת לוואי של תקלה במערכת אחרת (בכל הקשור למכונאות הרי שהדברים תלויים זה בזה – בעיה קטנה עלולה לגרור אחריה שרשרת של בעיות במערכות נלוות ואף להביא להוצאות גבוהות בהמשך). תחזוקה שוטפת לרכב במוסך בערד

כשאתם מבצעים את הטיפולים השוטפים במוסך בערד אתם בהחלט יכולים להיות רגועים ולדעת שהרכב שלכם מקבל טיפול מקצועי, טיפול איכותי וטיפול יעיל במיוחד. כן, טיפולי הרכב השוטפים הם אלו אשר יעזרו לרכב שלכם להישמר במצב מכני מעולה במשך שנים ארוכות. גם כשעוברות השנים, תוכלו באמצעות אחזקה נכונה ושגרת טיפולים (שמוגדרת על פי הוראות היצרן) לנהוג ברכב המוכר והאהוב שלכם כאילו וקניתם אותו אתמול. כן, ממש ככה, שגרת טיפולים ושימוש בחלפים איכותיים זהו למעשה כל הסוד…

 

זאת ועוד, הרי שחשוב לבצע את הטיפולים השוטפים לתחזוקת הרכב במקום קבוע, אמין ומקצועי שיכול להעניק לכם מענה מתמשך לגבי כל התקלות שעלולות לצוץ ברכב עוד לפני שהן מתרחשות. טיפולים שוטפים לרכב מונעים מכם התמודדות עם הרגעים שבהם הרכב שובק חיים ואתם נאלצים לעצור בשולי הכביש ולהמתין לבואו של הגרר…

מכונאות רכב במוסך ערד

אנשי המקצוע שלנו מומחים כל אחד בתחומו ולכן כמוסך אנו יודעים לתת לרכב שלכם את התיקונים המקצועיים ביותר ברמה גבוהה במיוחד, הכל הכל תחת קורת גג אחת. גם במכונאות, גם בחשמל, גם בדיאגנוסטיקה, פחחות, צבע, מיזוג אוויר, התקנות מיגון וכו', אנחנו מוסך ערד נותנים לכם שירות מקצועי ואמין. כל זאת, במחירים נוחים לכל כיס. כן, צוות המכונאים שלנו, אנשי הדיאגנוסטיקה, חשמלאי הרכב, הפחחים ובוחני הרכב, כולם כולל כולם, הם אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים ביותר.

 

בדיקות הכנה לחורף בערד

בדיקת הרכב שלכם לקראת החורף היא הדבר הנכון לעשות ובטח במקום מקצועי ואמין כמו מוסך בערד שנותן לכם את סל השירותים המלא כדי שהרכב שלכם יוכל להתמודד עם כל תנאי מזג אוויר. טיפ מאיתנו – לפני שמתחילים הבקרים להתקרר, תבדקו את יכולות המזגן של הרכב שלכם כשאתם מעבירים אותו לחימום. כך תוכלו להימנע מרגעים של כפור לא רצוי על הבוקר. זכרו שמאוד לא בטיחותי הרי לנהוג עם מעיל… מגוון רחב של שירותים במוסך בערד עם המוסכניקים המקצועיים והאיכותיים ביותר שניתן למצוא באזור, ורמת שירות גבוהה, הם מה שבאמצעותו בנינו את המוניטין שלנו במשך השנים הרבות בהן פועל המוסך. לקראת החורף, לפני שהגשמים מגיעים ושוטפים את הכביש מסולר, שמן, פחם, אבק, שברי זכוכיות, חול, בנזין, גומי ומגוון רחב של חומרים שונים שעל הכביש (מדובר כמובן במיקס של חומרים מסוגים שונים ומשונים שעלולים לגרום להחלקתו של הרכב), הרי שכדאי להגיע למוסך שיעביר את הרכב שלכם טיפול הכנה כמו שצריך לקראת בואו של  החורף (כלומר צמיגים תקינים, בלמים איכותיים, מגבים שפועלים כראוי, והגה שמתפקד באופן מושלם וללא כל בעיה).

כמו כן, הרי יש לתת את הדעת כמובן כי באיזור ערד וסביבת ים המלח, כבישים רבים עוברים בנתיבים של נחלים שבאזור, והצפות מתרחשות להן כמעט בכל חורף וחורף. לכן חשוב כמובן על אחת כמה וכמה להעביר את הרכב הכנה מלאה לקראת תפקוד ראוי ובטיחותי בימי החורף הגשומים והסוערים.

דילוג לתוכן