cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מוסך

בערד

מוסך ערד – הכל תחת קורת גג אחת

מכירים את ההרגשה הזו שאתם נכנסים לרכב ונוסעים לעבודה, הדרך היא אותה דרך, הרכב הוא אותו רכב (מוכר ואהוב) אבל משהו מרגיש שונה? מתאמץ יותר? קשה יותר? לא חלק כמו תמיד?… ובכן, יכול להיות שיש בעיה ברכב! אם נדלקה אצלכם נורה לא ברורה בלוח המכוונים, אם האוטו מרעיש בכל מיני קולות וצלילים מוזרים ואם אתם מרגישים שהאוטו בקרוב הולך להיתקע לכם, ובכן, בואו למוסך ערד במהירות האפשרית! אנו נבדוק מהי הבעיה ונתקן את כל מה שדרוש – במקצועיות ובמהירות האפשרית.

אצלנו במוסך בערד, אתם מגיעים בתיאום מראש וחוסכים זמן רב. כן, בין אם אתם צריכים לתקן תקלה ברכב ובין אם אתם מעוניינים להעביר את הרכב טיפול שוטף, הרי שתוכלו להתקשר אלינו למוסך בערד ולתאם את היום ואת השעה שהכי נוחה לכם. הנה, אלו הסיבות לכך שכדאי לכם לתאם אצלנו מראש (ולא להגיע בספונטניות): 

– עבור אלו שמתאמים מראש, מובטחת הנחה כספית (תיאום מראש מתאפשר לבעלי כרטיס מועדון חברים – אותו כרטיס שמעניק הנחה גם עבור עבודות המוסך וגם על חלקים וחלפים).

 – לא שורפים את הזמן על המתנה מיותרת במוסך. רק מגיעים, מוסרים את המפתח ו… הנה, עכשיו יש כמה שעות חופשיות עבור קפה עם עוגיות ועבודה על המחשב (בחדר ההמתנה החדיש והנוח).

– מגיעים באותו יום ושעה למוסך והכל כבר מוכן לקראת הרכב שלכם (הכרטסת, ההיסטוריה, המכונאי והליפט שבאמצעותו מרימים את הרכב).

 

אז מה אנחנו מציעים אצלנו במוסך בערד? ובכן הנה:

 

  • מכונאות רכב
  • כיוון פרונט 
  • החלפה של צמיגים
  • העברה של מבחן רישוי שנתי
  • דיאגנוסטיקה ואבחון מתקדם 
  • פחחות וצבע בתנור
  • תחזוקה וטיפולים שוטפים 
  • טיפולים תקופתיים לרכב
  • החלפת חלקים וחלפים 
  • עבודות חשמל ומיזוג אוויר
open menu

מגוון שירותים של מוסך בערד

היסטוריה מלאה שמורה במוסך בערד

רישום מדוייק מאפשר לנו לדעת מתי להחליף חלקים ואף לתזכר את לקוחותינו מתי עליהם לבצע את הטיפולים השוטפים. אצלנו במוסך בערד, אנחנו מנהלים מעקב צמוד לכל ביקור של הרכב אצלנו. כן, לניהול רישומים מסודר שכזה, ישנה חשיבות בכל פעם שנבצע טיפול יזום לרכב או כאשר תצוץ בעיה כלשהי.

מקצועיות בתיקון רכבים - מוסך ללא פשרות

מוסך מקצועי מעסיק כמובן מכונאים שנמצאים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שקיימת (כלומר מכונאים שעוברים כל העת השתלמויות ונמצאים מעודכנים בכל החידושים שמתפתחים בעולם הרכב לעיתים קרובות). כן, עם הצוות המנוסה שלנו במוסך בערד אתם מקבלים שירות מקצועי ביותר אשר מאפשר לכם לדעת כי הינכם מצויים בידיים טובות.

יחס חם ואדיב - רק במוסך בערד

זה מתחיל בשירות המחוייך של פקידת הקבלה, זה ממשיך בשירות האדיב של יועץ השירות שלנו ולאחר מכן, בכל מגע עם איש מקצוע שלנו שתפגשו במהלך הביקור במוסך. כן, הנושא הזה חשוב לנו ביותר. מטרת העל שלנו במוסך ערד היא שלפני מחירים אטרקטיביים ולפני כל דבר אחר, הרי שרצוננו הוא שהלקוחות ירגישו הרגשה של בית אצלנו בכל פעם מחדש.

מחירים אטרקטיביים לכל תיקוני הרכב במוסך בערד

בכל הקשור למחירים, הרי שאנחנו עושים מאמץ עליון להוזיל עד כמה שניתן את עלות החלקים (ע''י ספקים מהם אנחנו רוכשים במחירי הנחה כנגד כמות מלאים גדולה) ועל ידי כך שאנחנו משתדלים שזמני העבודה יהיו קצרים ככל הניתן (על ידי ייעול של מערכות העבודה שלנו - גם זה עניין משמעותי שמוזיל את העלות הכוללת). כן, אנחנו במוסך ערד מאמינים כי לקוחות יחזרו אלינו כאשר הם יקבלו יחס אדיב ומחיר הוגן. רוצים לדעת עלויות מדוייקות? רוצים שנדבר איתכם? לחצו כאן ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם!

חלקי חילוף במוסך בערד

התעריף בגין זמן העבודה במוסך שלנו הינו אטרקטיבי ביותר. כן, אצלנו במוסך בערד אנחנו עובדים מול הספקים המובילים בכל הקשור לחלפים ולחלקי החילוף של כלי הרכב. כל החלפים וחלקי החילוף שניתן להשיג דרכנו (בין אם הם מקוריים ובין אם הם תחליפיים), הם של יצרנים מורשים שעומדים בכל הסטנדרטים המחמירים של משרד התחבורה. רוצים לדעת עלויות מדוייקות? רוצים שנדבר איתכם? לחצו כאן ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם!

כל המידע שתרצו רק במוסך בערד

אצלנו ניתן לקחת חלק בסדנאות קצרות שמיועדות אך ורק ללקוחת שלנו (מוסך ערד) - סדנאות שיש בהן ידע תיאורטי ומעשי, אשר מועברות על ידי המכונאים הוותיקים שלנו. הסדנאות הן תוצאה של שאלות רבות שמופנות אלינו מלקוחות רבים (שרוצים לדעת יותר על מכונאות... מעניין אותם איך פועל המנוע, איך פועלת מערכת ההיגוי, איך עובדת מערכת הבלמים, איך האוטו מניע ואיך האוטו מונע בעצמו את ההתחממות הגבוהה של המנוע). ובכן, אנחנו הרמנו את הכפפה...

מגזין אלומיניום בערד

כל מי שמחזיק ברכב ודאי יודע כי מצד אחד אין כמו רכב שמאפשר חופש פעולה תמידי והרגשה של נוחות שאין שני לה. אך עם זאת הרכב ללא ספק דורש טיפול ותשומת לב (יש כאלו שממש רואים ברכבם ייצור אנושי כמעט… עם רגשות…). ובכן בכל הקשור לאחזקה הרי שקיימות שתי גישות מקובלות בכל הקשור לכך – יש את גישת אחזקת השבר (כלומר הכנסת הרכב למוסך רק כאשר צצה בעיה כלשהי), ומנגד יש את גישת הטיפול המונע (כלומר הכנסת הרכב לטיפול על פי זמני טיפולים רשמיים של יצרן הרכב, גם כשאין כל בעיה ברכב).

ובכן, במידה והרכב שלכם זקוק לתיקון, אם יש לכם בעיה מכנית באוטו אשר דורשת החלפה כלשהי, או במידה ומדובר בכלל בטיפול מונע כגון החלפת רצועת טיימינג לדוגמא, הרי שהמגזין עשוי לתרום לכם לא מעט ידע מרתק וגם שימושי. כן, במגזין שלפניכם ניתן למצוא לא מעט כתבות, מאמרים, עצות וטיפים שיצרנו במיוחד עבורכם על מנת שניתן יהיה לקבל עוד ועוד מידע לגבי תחום נפלא זה של מכונאות הרכב.

 

נסיעה טובה ובטוחה!

איפה מוסך בערד נותן שירות?

שנדבר?
דילוג לתוכן