cropped-cropped-ערד-לוגו.png

רואה חשבון

בערד

שירותי רואה חשבון בערד והסביבה

רואה חשבון בערד מציע לכם מגוון רחב של שירותים


בין אם פתחתם עסק כעוסק פטור, כעוסק מורשה או כחברה בע"מ, הרי שעם רואה חשבון בערד אתם יכולים לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות מרגע פתיחתו של העסק החדש. אנחנו נלווה אתכם בכל שלביו של התהליך ויחד נוכל להמשיך ולאפשר לעסק שלכם לצמוח ולגדול. אנחנו, משרד ראיית החשבון "רואה חשבון בערד", מעניקים ללקוחותינו מגוון שירותים שונים ומגוונים כגון:

  • חשבונאות לעוסק מורשה
  • חשבונאות לשכירים
  • חשבונאות לחברה בע"מ
  • טיפול בהחזרי מס
  • עריכה של דו"חות שנתיים
  • פתיחה של תיק במס הכנסה
  • ייעוץ בנושאי חשבונות ומס
  • חשבות שכר
  • הצהרת הון
  • חשבונאות לעוסק פטור

רואה חשבון בערד – הצהרת הון

אחת לכמה שנים על חברות ואנשים עם הכנסות גבוהות להגיש הצהרת הון למס הכנסה. בעזרת רואה חשבון בערד אתם יכולים לחסוך מעצמכם את התהליך המייגע ולהיות בטוחים שהצהרת ההון שלכם נמצאת בידיים טובות. רשות המיסים עשוייה לבקש מכם הצהרת הון גם אם אתם אינכם עומדים בקריטריונים שרשומים מכיוון שהצהרה זו נועדה לבדוק פערים בין ההון הקיים שלכם לבין ההכנסות שלכם.

שנים בראיית חשבון נתנו לנו את היכולות הנדרשות למלא את הצהרת ההון שלכם במקצועיות מרשימה ובלי לשכוח כמובן שום פרט עבור הצהרה זו. אנחנו יודעים כיצד ואיפה למצוא את כל הקבלות האסמכתאות הנדרשות כדי להוכיח את הונכם כראוי אל מול רשות המיסים. 

גם לגבי הצהרת ההון הראשונה שלכם במידה ופתחתם עסק, תוכלו להיות בטוחים שאנחנו מעבירים את התמונה בשלמותה לרשות המיסים. הצהרת ההון היא רק חלק מהתהליכים הבירוקרטים שבעלי עסקים נדרשים להם במדינה שלנו וזה עוד כלום. עם רואה חשבון בערד אתם פשוט לא צריכים להתעסק בזה. במידת הצורך הרי שאנחנו נברר איתכם לגבי מידע מסוים או שנבקש מכם פרטים ונבדוק את הדברים במקצועיות ובאמינות מירבית.

מטרתנו כמשרד רואי חשבון היא לאפשר לכם כמה שיותר שקט ונחת. בעזרת הידע שרכשנו בהכשרתנו ועם הניסיון הרב שלנו, הרי שאנחנו יודעים לבצע את כל העבודות הפיננסיות הנדרשות לעסק שלכם – כך שאתם יכולים למקד את מירב תשומת הלב בעסק עצמו, בפיתוח שלו ובפיתוח שלכם. אין צורך לדאוג כאשר אתם מגישים הצהרת הון עם רואה חשבון בערד, אנחנו יודעים בדיוק איך להצהיר על הונכם ואיך לענות על כל צרכי רשות המסים במקצועיות ובמהירות. אנשים שממלאים הצהרת הון לבדם לרוב שוכחים כל מני נכסים בבעלותם או שאינם מכירים את החוקים לעומקם ולכן עלולים להחמיץ נכסים מסוימים שרשות המסים דורשם מהם בתוך הצהרת ההון. עם רואה חשבון בערד אין שום חשש שדבר כזה יקרה. ובכן, זוהי רק טעימה קטנה ממגוון השירותים הרחב שאתם מקבלים אצל רואה חשבון בערד. משרדנו, נותן לכם שירות אדיב ומנומס בכל זמן עם אכפתיות רבה לשלווה שלכם ולטובתו של העסק שלכם. עם רואה חשבון בערד אתם הולכים בדרך הנכונה אל עסק מוצלח ואל עבר העתיד שלכם.רואה חשבון בערד – לעוסק פטור

עוסק פטור מיועד לעסקים עם הכנסה שנתית של עד 102,292 ₪ בשנה (נכון ל-2022). הפטור הוא מתשלומי מע"מ ועל העסק שלכם עדיין תהיה החובה לשלם מס הכנסה וביטוח לאומי. לכן גם חשוב כל כך להיעזר ברואה חשבון בערד שמלווה אתכם ויודע בדיוק איך לנהל את העסק שלך מבחינה פיננסית. 

עוסק פטור יתאים במיוחד לעסקים בתחילת דרכם שההכנסות שלהם עדיין נמוכות יחסית וכן לאלו המציעים שירותים או מוכרים לעסקים קטנים. הרי לכם יש פטור מתשלומי מע"מ ואתם יכולים למכור או לתת שירות במחירים נמוכים יותר מעסקים שחייבים במע"מ. מנגד יש לקחת בחשבון שלא תקבלו החזרי מע"מ אבל אין צורך להיבהל, עם תכנון פיננסי נכון, לא יהיה בכך צורך ותוכלו להנות מהיתרונות של אי תשלום המע"מ. 

פתיחת עוסק פטור יכולה להתאים גם לאנשים שעובדים מהבית. החזרי המס יכולים לחול על חלל העבודה בו הם עובדים ולכן גם רואה חשבון בערד מנוסה ואמין יודע להציג בפניכם אפשרויות שלא חשבתם עליהם כדי שתוכלו להתנהל כלכלית בצורה המתאימה לכם ביותר.

 

רואה חשבון בערד – לעוסק מורשה

תמיד כשתגיעו אלי לשיחת הייעוץ הראשונית אני אדע להמליץ לכם על סוג התיק שכדאי לכם לפתוח במס הכנסה. לכל סוג יש את המשמעויות שלו, הזכויות והחובות שלו וכן את הייחודיות שמבדילה אותו מתיקי העסק האחרים. פתיחת עוסק מורשה מקנה לעסק שלכם משקל "רציני" יותר מכיוון שזה מעיד על הכנסות ברמה גבוהה יותר משל עוסק פטור, הכנסות גבוהות – הרבה לקוחות. מנגד, עוסק פטור כשמו כן הוא – פוטר את העסק שלכם מתשלום מע"מ ולכן יכול לחסוך לכם בהרבה הוצאות וכן לקסום יותר לעסקים קטנים אם להם אתם מעוניינים לתת שירות. לכן גם חשוב בעת הגעתכם להחלטה, להסתכל גם על קהל הלקוחות שלכם ועל השאיפות העסקיות המידיות והריאליות.

עוסק מורשה ניתן לפתוח כאשר ההכנסות הצפויות מהעסק שלכם יהיו מעל  102.292 ₪ בשנה (נכון לשנת 2022). לרוב סוג עסק זה, יתאים לבעלי עסקים ואנשי מקצוע עם הכנסות גבוהות יותר מאלו המאפשרות עוסק פטור וכן לאנשים שמציעים שירותים או מוכרים לעסקים גדולים או בינוניים שדורשים חשבוניות מס. עוסק מורשה מחויב לגבות מלקוחותיו מע"מ וכן גם רשאי לקבל החזרי מס על הוצאותיו שלו הנוגעות לעסק כמו מחשב, טלפון נייד, מזון בשעת העבודה וכל הוצאה עסקית אחרת. 

דילוג לתוכן