cropped-cropped-ערד-לוגו.png

רואה חשבון

בערד

רואה חשבון בערד

משרד רואי החשבון שלנו "רואה חשבון בערד" מעניק  לכם שירות פיננסי איכותי למשך שנים ולאורך כל חייו של העסק שלכם. עם טיפול מתמשך אנחנו לומדים להכיר את ההתנהלות העסקית שלכם וגם מייעצים לכם בהשקעות חדשות או בהתנהלות פיננסית שיש לתקן. כן בהחלט, אנחנו מעניקים שירות שוטף ומקיף לאורך כל הדרך. 

איתנו, אתם יכולים להיות בטוחים שהעסק שלכם נמצא בידיים טובות. רואה חשבון לעצמאיים? אנחנו כאן. בין אם אתם עצמאיים או שכירים, חברה בע"מ או עמותה, רואה חשבון הוא חלק חשוב מאוד מההתנהלות הכלכלית והחוקית שלכם. והרי שבאמצעותנו תוכלו להיות בטוחים שאתם פועלים כחוק ואף תוכלו לחסוך בהוצאות. אנחנו ("רואה חשבון בערד") מגיעים עם ידע והיכרות מעמיקה בכל הקשור לחקיקה בישראל. לימודים אקדמיים שמתרכזים בהבנת החוק והפרוצדורות הפיננסיות הרבות והמסובכות וכן ניסיון של שנים עם אינספור לקוחות שונים, גדולים כקטנים, עושים את ההבדל בתהליכים מול הרשויות במדינה וכן מאפשר לכם לדעת שלא פספסתם שום שלב חשוב בין אם אתם עצמאיים, שכירים, עוסק פטור או חברה בע"מ.

בית העסק שלנו, "רואה חשבון בערד" מכיר לעומק את חוקי המסים בישראל ויודע להעביר אותם למשימות, מטלות או טפסים מדויקים. כן בהחלט, איתנו אתם יכולים לפנות את הזמן שלכם כדי להתעסק בכם עצמכם, בעסק שלכם או בכל דבר אחר. מנגד, הרי שאני מטפל בצד הפיננסי של העסק שלכם כדי שאתם לא תהיו צריכים להתמודד בבירוקרטיה הסבוכה מול מוסדות המדינה, הביטוח הלאומי ורשות המיסים. מהרגע שנוצר בינינו קשר לקוח/ נותן שירות, הרי שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הפיננסי המקצועי ואיכותי ביותר. מדובר בניסיון עתיר שנים, שאני עוסק במקצוע. אשמח לעזור לכם בגילוי של דרכים חדשות לחסכון כספי, בייעוץ לכדאיות של השקעות או הקמת עסקים, במילוי דוחות, בהכנת משכורות ובעיקר תוכלו לקבל הרבה מאוד שקט נפשי.

 

אנחנו חוסכים לכם לא רק הרבה זמן אלא בעיקר הרבה כאב ראש. אנחנו מציעים מגוון נרחב של שירותי ראיית חשבון בהתאמה לצרכים של העסק שלכם ואליכם. באמצעותנו – "רואה חשבון בערד" תוכלו להיות רגועים יותר, להתנהל טוב יותר, להצליח יותר ולהתפנות יותר לפיתוח העסק שלכם. והרי אנחנו מעניקים לכם שירותי ראיית חשבון מקצועיים ואיכותיים, זמינים לכל אורך שעות היום ומעניקים לכם יחס חם ואדיב

open menu

מגוון שירותים של רואה חשבון בערד

לא מפחדים ממס הכנסה

כן כן, איתי "רואה חשבון בערד", אתם תגלו כי אין ממה לפחד... מס הכנסה יכול להיות גוף נוח ופשוט אם רק מבינים אותו כהלכה. שנות ניסיון רבות וכן לימודים שאינם נגמרים לעולם בתחום ראיית החשבון המתפתח והמתחדש, מאפשרים לי להכיר את מס הכנסה מכל הכיוונים. איזה טפסים צריך למלא, איזה טפסים כדאי למלא, על מה להצהיר וכו' וכו'.

רואה חשבון לשכירים

המשרד שלנו "רואה חשבון בערד" מגיש בעבורכם את כל ה"טיפסולוגיה" הנדרשת בכדי לקבל החזרי מס במידת הצורך. כמו כן המשרד מנהל בעבורכם את כל עבודת הבירוקרטיה בנושאים רבים ומגוונים אחרים. כן, גם שכיר זקוק מדי פעם לביקור אצל רואה חשבון, לא רק בעלי עסק. רואה החשבון מקל עליכם את ניהול הכספים ונותן לכם עצות חשובות לגבי ההתנהלות הפיננסית שלכם.

מקצועיות ללא פשרות - רואה חשבון בערד

מעבר להשכלה ולניסיון עתיר השנים של כל שותפי המשרד שלנו, הרי שאנו מקפידים להיות עם יד על הדופק ולעבור השתלמויות מקצועיות בכל עת. אצלנו במשרד "רואה חשבון בערד" אתם מקבלים שירות מקצועי ואיכותי ביותר. כשמדובר בייעול העסקי ובהתנהלות הפיננסית של אדם פרטי או עסק, הרי שהקפדה על מקצועיות ללא פשרות היא בראש סדר העדיפויות שלנו.

רואה חשבון לעסקים

במידה ואתם פותחים עסק חדש, בין אם אתם פותחים עוסק פטור, מורשה, חברה בע"מ או עמותה, משרדי דואג להתנהלות הפיננסית הטובה ביותר בשבילכם. משלב פתיחת התיק במס ההכנסה, "רואה חשבון בערד" דואג לעסק שלכם כדי שאתם תוכלו להמשיך ולפתח את העסק. ייעוץ פיננסי ובניית אסטרטגיה כלכלית של העסק, הגשת דו''חות, חשבות שכר, ייצוג מול הרשויות, ניהול תזרים מזומנים וכו' וכו'.

חיוך רחב רק אצל רואה חשבון בערד

חיוך מביא חיוך - זהו "האני מאמין" שלנו במשרד עוד מהיום הראשון שפתחתנו את "רואה חשבון בערד". כן, אנחנו לחלוטין מאמינים שהשירות חשוב לא פחות מן העבודה המקצועית עצמה. אנחנו מציעים שירות עם חיוך רחב. והרי אתם עסוקים בטרדות היומיום וטרדות העסק שלכם, אם אנחנו יכולים על ידי חיוך להנעים את יומכם הרי שכבר עשינו את שלנו.. זאת, כמובן במקביל לעשייה המקצועית שאנו מבצעים במקביל.

השירותים של רואה חשבון בערד

המשרד שלי מעניק מגוון שירותים אשר ניתן לצרוך דרכי: עריכת דוחות שנתיים, פתיחת תיק במס הכנסה, ייעוץ בנושאי חשבון ומס, חשבות שכר, הצהרת הון, החזרי מס, רואיית חשבון לשכירים, רואיית חשבון לעוסק פטור או לעוסק מורשה, ראיית חשבון לחברה בע"מ ועוד ועוד. כן, הכל נעשה תחת קורת גג אחת. אני כאן לשירותכם.

מגזין רואה חשבון ערד

בין אם אתם עצמאיים שזקוקים לשירותו של רואה חשבון באופן שוטף, בין אם אתם שכירים שצריכים להיעזר בשירותו של משרד רואה חשבון לצורך החזרי מס וכד', הרי שמעט ידע בתחום ודאי עשוי לסייע לכם. במגזין שלפניכם ניתן למצוא טיפים שימושיים מתחום החשבונאות והפיננסיים, אשר יתרמו לכם לא מעט ידע חשוב, וגם טיפים מעשיים ופרקטיים.

תיהנו.

איפה רואה חשבון בערד נותן שירות?

שנדבר?
דילוג לתוכן