cropped-cropped-ערד-לוגו.png

חשמלאי רכב

בערד

אודות

חשמלאי רכב בערד

תיקון והחלפת מצבר

כאשר נתקלים בבעיית מצבר כדאי להגיע אלינו על מנת לבדוק מהיכן נובעת הבעיה (האם המצבר שברכב מלא, האם הטעינה פועלת באופן תקין וכו'). תמיד אומנם אפשר להחליף מצבר לבד (אם אתם ממש מעוניינים בכך), אבל אם אתם לא חשמלאי רכב מנוסים, עדיף להשאיר את העבודה הזאת למקצוענים כיוון שהחלפת מצבר ברכב צריכה להיעשות במקצועיות ובזהירות יתרה (כמו כל עבודה עם חשמל). בהקשר זה הרי שיש לוודא שצד "המינוס" לא יגע בצד "הפלוס" ועוד אלמנטים נוספים שחשוב ביותר להקפיד עליהם בכדי למנוע נזק למערכות הרכב השונות (בעת פירוק והרכבה של מצבר).

נורות ופנסים

אצלנו, חשמל רכב ערד, אנחנו מקפידים שבכל ביקור לצורך החלפת נורה, תתבצע "על הדרך" גם בדיקה של נורות הרכב בכל הפנסים (זה כולל את כל האיתותים, את אורות החנייה, את אורות הדרך, את האור הגבוה, את אורות הרוורס, וכמובן שאת אורות הברקסים). והרי אם יש לכם ברכב נורה שרופה באחד הפנסים, זהו מצב פתאומי שמחייב את החלפת הנורה באופן מיידי. במצב שכזה חשוב ביותר להגיע כמה שיותר מהר לחשמלאי רכב על מנת שיתקין נורה חדשה במקום הנורה השרופה.

תיקון מזגנים

במידה והמזגן ברכב אינו מתפקד כמו שצריך (לא נדלק, עוצמה נמוכה, או שכלל לא מקרר), ובכן זו סיבה מספיק חשובה בכדי לבדוק מה מקור התקלה ולתקנה. והרי מזגן תקין שומר על בטיחות הנהיגה. אנו, במוסך חשמל רכב ערד, ממליצים לפני כל עונה לבדוק את מערכות מיזוג האוויר של הרכב ולוודא שאכן ניתן לקרר ולחמם את הרכב באופן תקין. כן, חשמלאי רכב הוא זה שאמון אומנם על הרבה מערכות ברכב: מערכות שמע, מערכת חלונות החשמל והנעילה המרכזית, פנסי הרכב, הנורות והאיתותים, המצבר והטעינה אך בין היתר מומחיותו הינה גם מערכת המיזוג של הרכב!

שירות מקצועי ואדיב

המטרה העיקרית שלנו היא להוציא אתכם שבעי רצון מהשירות שאנו מעניקים ואנו עושים ככל הניתן בכדי להעניק ללקוחותינו שירותי חשמל לרכב באופן האדיב ביותר. אנו מכבדים את קהל לקוחותינו ומאמינים ששירות טוב הוא הדבר החשוב ביותר (יחד עם מקצועיות גבוהה וטיפול איכותי לרכב כמובן). כן, אנחנו במוסך חשמל רכב בערד מאמינים כי החיוך שלכם והנחת שלכם, שווים יותר מכל סכום.

חשיבותה של האיכות

עם חשמלאי רכב בערד אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי ואמין שיחזיר אתכם לכביש במהרה ובתנאי נהיגה טובים יותר. כן בהחלט, עבודות חשמל ברכב חייבות להיעשות באופן איכותי ובמקצועיות (אצל חשמלאי רכב מוסמך ומקצועי). אנו דואגים להעסיק אך ורק חשמלאי רכב מוסמכים אשר יודעים כיצד לתקן כל תקלה באופן תקני (בין אם אתם מעוניינים בהחלפת מערכת מולטימדיה לרכב ובין אם מדובר בתיקון תקלה במזגן, וכו' וכו').

יעילות ומהירות

אנו משתדלים להציע באופן שגרתי ויעיל מערכת אוטומטית של הזמנת תורים – אוטומציה אשר מבטיחה כי זמן ההגעה הוא גם זמן תחילת העבודה על הרכב (כן, ללא זמן המתנה כלל - רק מגיעים וכבר מתחילים). אנו מאמינים כי ביקורים במוסך צריכים להיות כמה שיותר מהירים. לפיכך אנו מקפידים לבצע את כל תיקוני החשמל ברכב במהירות וביעילות, וזאת בכדי לאפשר חזרה מהירה עד כמה שניתן לשגרה.

זמינות בכל רגע
תקלות במזגן מופיעות בזמן הכי לא מתאים. כלומר, בדרך כלל אנשים לא מתכוננים מראש לכך שתהיה תקלה במזגן שלהם. בגלל זה אני תמיד זמין ככל הניתן ומגיע אליכם במהירות הגבוהה ביותר לתיקון כל תקלה במגוון סוגי המזגנים בשוק כיום. החיים ללא מזגן בחורף הם לא רק לא נוחים, הם מסוכנים. איתי, לא תישארו לקפוא מקור בחורף הישראלי.
מחירים נמוכים במיוחד
טכנאי מזגנים בערד מגיע אליכם כמה שיותר מהר לתיקון מזגנים מקצועי ומשתלם. מזגן הוא הרבה יותר מסתם עוד מוצר חשמלי שיש לנו בבית, המזגן הוא ההבדל לעיתים בין חיים ובין מוות במקרים קיצוניים ולכן, חשוב שכל אחד יהיה מסוגל להרשות לעצמו תיקון מזגן. בזכות עבודה יעילה ומקצועיות רבת שנים אצלנו תמצאו את המחירים הנוחים במיוחד עם אחריות מקיפה ומשתלמת.
טכנאי מזגנים אדיב ומנומס
טכנאי מזגנים ברוב המקרים מגיע אליכם כשאתם בדיוק מגלים תקלה במזגן. בדרך כלל האנשים שאני פוגש, מקבלים אותי לביתם כשהם מתוסכלים, מוטרדים ובעיקר חוששים. לכן אני דואג להרגיע אתכם במהירות האפשרית ולגשת אל תיקון התקלה במהירות. אני מאמין שברגע שתראו שהמזגן עובד כשורה, המתח ירד, הנחת תחזור. לכן אני עושה את המיטב לעבוד הכי טוב והכי מהר שרק ניתן.
עבודה יסודית במיוחד
תיקון מזגנים בערד זה לא רק לגרום למזגן שלכם לעבוד, זה להשאיר אותו עובד למשך כמה שיותר זמן באיכות הגבוהה ביותר. כטכנאי מזגנים בערד אני דואג לבצע תיקונים יסודיים במיוחד כדי שתוכלו להנות ממיזוג אוויר איכותי במשך שנים. אני עובד נקי ומסודר ומאמין כי זה הבסיס לכל עבודה טובה כך שאתם זוכים במזגן מתוקן שניתן להפעיל ולהנות ממנו שנים ארוכות.
מקצועיות של שנים
ניסיון ארוך שנים יחד עם הכשרה מקצועית מקיפה ותיקון מגוון רחב של תקלות בכל מצב, מבטיחות לכם שירות איכותי במיוחד. יש לי את הזכות לגשת לכל תקלה עם הפתרון הטוב והמתאים לה ביותר שגם שומר על איכות המזגן שלכם וגם מתאים אל כל טווח מחירים. מקצועיות היא לא רק לתקן תקלה, היא לוודא שהתקלה הזו לא תחזור שנית.
אמין ב- 100%
עבודה עם מזגן חייבת להיעשות בצורה האמינה והמקצועית ביותר. בשביל שלא תיאלצו לקרוא לטכנאי מזגנים כל כמה שבועות, אני מבצע את העבודה המקצועית ביותר במחירים נוחים במיוחד בעבורכם. אני יוצא מנקודת ההנחה שלרוב האנשים אין הרבה ידע על תיקון מזגנים בערד ולכן אני דואג להשאיר אתכם מעורבים בכל חלק בתיקון ולהסביר לכם בשפה הפשוטה ביותר על כל תקלה או ממצא.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

עוד קצת עלינו

אנחנו בבית העסק שלנו – חשמל רכב ערד, עושים הכל על מנת שתקבלו שירות מקצועי אך בו זמנית גם מחוייך ואדיב. כן, זה נשמע ברור אך אצלנו מדובר בהחלט בדרך חיים של ממש.

כן, גישה זו ותפיסת עולם זו, הן שלמעשה מובילות אותנו בכל יום ובכל רגע, על מנת שהלקוחות יידעו שבכל בעיית חשמל שיש להם תמיד יש למי לפנות – בלי לחשוב פעמיים.

אנחנו בחשמל רכב ערד מטפלים במגוון תחומים ויש לנו מספר מחלקות ייעודיות: מחלקה מיוחדת למיזוג אוויר, מחלקה לפנסים ולתאורה, מחלקה לתיקון חלונות חשמל ונעילה מרכזית, מחלקה למערכות מיגון (על פי דרישות המיגון של כל חברות הביטוח), מחלקה להתקנת סטרטרים, מצברים ומערכות טעינה, ויש גם כמובן את מחלקת המולטימדיה הגדולה שלנו (בה אנחנו מתקינים מערכות שמע וסאונד משוכללות עם רמקולים ממיטב היצרנים והמותגים – וזאת בכדי לקבל סאונד לא פחות ממושלם).

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על חשמלאי רכב בערד

דילוג לתוכן