cropped-cropped-ערד-לוגו.png

חשמלאי רכב

בערד

חשמלאי רכב בערד

אם נדלקה לכם נורה בלוח השעונים ואינכם מבינים למה, אם הווינקרים (אורות האיתות) לא עובדים לפתע, אם אחד מפנסי הדרך אינו עובד, המזגן אינו מקרר או ש… ברגע שאתם "נותנים סטרטר" האוטו בכלל לא מראה סימני חיים, הרי שההגעה לחשמלאי רכב היא מחוייבת המציאות (מן הסתם). כן, חבל לבזבז זמן ועצבים על בעיה שיכולה להיפתר במהירות וביעילות. 

בעיות חשמל שמונעות את התנעת הרכב, הרי תמיד קורות (על פי חוק מרפי) בדיוק כשאנחנו ממהרים… כן, בדיוק כשאנחנו צריכים להיות בפגישה חשובה או באירוע משמעותי… לכן, השקנו את מחלקת טכנאי השטח שלנו (כמעט תמיד יש לנו כיסוי של טכנאי שנמצא באיזור ערד – שיכול להגיע אל הרכב התקוע).

אותן בעיות בהן הרכב לא מניע, אלו בעיות מצבר על פי רוב!

אז איך נדע שאכן מדובר בבעיית מצבר? ובכן:

 

  • הרכב מתקשה להתניע או שאינו מניע כלל.
  • ישנם רעשי תקתוקים בזמן התנעת הרכב.
  • התאורה בלוח השעונים נכבית עם הדלקת המזגן או האורות ברכב.

 

כן, במקרים שכאלו מרימים אלינו טלפון – חשמלאי רכב בערד ומקבלים מענה מהיר.

מגוון שירותים של חשמלאי רכב בערד

התקנת מערכות סאונד

התקנת מערכות סאונד זו ההתמחות שלנו כבר הרבה מאוד שנים. לכל ייעוץ בעניין – הכנסו אלינו – חשמלאי רכב ערד – הייעוץ ניתן חינם. כן כן, הרי אין כמו לשבת באוטו, לעלות על הכביש, לשים את הידיים על ההגה כשברקע מתנגן לו השיר שאנחנו כל כך אוהבים, אבל בסאונד מדהים.... כזה שמתנגן מ- 8 רמקולים שונים באמצעות מגבר וסאב וופר... זה כיף וזה תענוג שקשה להסביר אותו במילים. אנחנו מתקינים מערכות סאונד קומפלט לחוויה בלתי נשכחת.

תיקון כל תקלות החשמל ברכב

לפני הכל, חשוב ביותר לא לגשת ל"בעל מקצוע" שאינו מורשה – אדם שכזה ללא הסמכה של חשמלאי רכב, בהחלט עלול לגרום לנזק (במקרה הטוב) ולבעיה בטיחותית חמורה כגון שריפה ברכב חלילה (במקרה הרע). בכל בעיית חשמל ברכב מומלץ לפנות אלינו מיידית וללא היסוס. אנחנו ממליצים להתקשר טלפונית שכן במקרים מסויימים ייתכן שאחד הטכנאים שלנו נמצא בשטח בקרבת מקום לרכב התקוע (אנחנו פרוסים היטב באיזור ערד).
רוצים לדעת עלויות מדוייקות? רוצים שנדבר איתכם? לחצו כאן ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם!

חלפת מצבר

לעיתים ניתן למלא מצבר ולמנוע בכך את החלפתו, אך ברוב הפעמים נדרשת החלפתו של המצבר (מצבר מספיק בממוצע לשימוש של 3 עד 4 שנים). בבית העסק שלנו – חשמלאי רכב ערד, הרי שאחד השירותים הנפוצים אצלנו זה החלפה של מצבר לרכב. זה קורה הרבה מאוד. אגב, כאשר מגיעים אלנו עם רכב שהמצבר בו מרוקן, הרי שדבר ראשון שאנחנו בודקים זה האם ישנה טעינה תקינה.

השירותים שלנו

אצלנו בחשמל רכב ערד אנחנו מעניקים מגוון נרחב של שירותים: ניתוק קודן ברכב, תיקון סוויץ' לרכבים, תיקון סטרטר לרכב, החלפת סטרטר לרכב, תיקון אלטרנטור לרכב, החלפת אלטרנטור לרכב, תיקון מזגן, הוספת גז מזגנים, החלפת נורות, החלפת מצבר ברכב, תיקון מצבר ברכב, התקנת מערכת מולטימדיה ברכב, התקנת קודן ברכב וכו' וכו'.

חשמלאי רכב בערד

אלו המקרים בהם כדאי שתרימו אלינו טלפון: הרכב לא מתניע או כשהוא עושה קולות קרקוש בזמן ההתנעה, כאשר מיזוג האוויר לא עובד או שאינו מוציא אוויר קר, כשהרדיו לא עובד, כאשר יש צורך בהתקנת אזעקה, כשנדרשת התקנה של דלקן, כשיש צורך בהתקנה של מערכת מולטימדיה ברכב, בהרכבה של רמקולים או של דיבורית, כאשר החלונות ברכב לא יורדים או עולים, כאשר נורת המצבר נדלקת ברכב, כשהסוויץ' לא עובד, כשהאזעקה של הרכב לא נדרכת, כשהדיבורית לא עובדת כמו שצריך, כשיש צורך בהתקנת קודן וכו' וכו'.

המזגן לא מקרר

מזגן ברכב (בישראל של השנים האחרונות) זה ממש לא מותרות - מדובר בצורך ממשי שאף מהווה אקט בטיחותי שמבטיח נהיגה ערנית וצלולה. כאנשי מקצוע אשר עוסקים שנים בתחום המזגנים, הרי שאנחנו יכולים לומר כי תיקון מזגנים זו פעילות משמעותית בסל השירותים אותם אנחנו מעניקים עבור לקוחותינו. יום קיץ בוער של כמעט 40 מעלות (בצל...), כאשר הלחות קרובה אוטוטו ל- 100 אחוז... ובכן, זהו דבר שאנחנו נתקלים בו כמעט בכל קיץ בשנים האחרונות. החום הישראלי נמצא במגמת עלייה והרי אם פעם היו מותקנים אצלנו ברכבים מאווררים קטנים, הרי שלדמיין נסיעה שכזו היום – ללא מזגן - ביום קיץ ישראלי ממוצע, זה בהחלט עניין ששמור לדמיון...

ייעוץ עם טכנאי מזגנים בערד לפני התקנה
בונים או משפצים דירה ורוצים לנצל את ההזדמנות לשדרג את מערכות המיזוג בביתכם? מחפשים להחליף את המזגן או המזגנים שלכם בבית? טכנאי מזגנים בערד זמין לכם בכל עת להתייעצות לגבי המזגנים הקיימים בשוק. טכנאי מזגנים בערד עושה את האיזון המושלם ואת ההתאמה המדויקת בין הצרכים שלכם לבין התקציב במקצועיות מרשימה ששמה אתכם במרכז הבמה!
תיקון דליפת גז במזגן בערד
המזגן לא מקרר טוב? יש לכם דליפת גז מהמזגן? טכנאי מגנים בערד מגיע אליכם במהירות לאיתור הדליפה! אחרי האיתור המדויק של הדליפה, אאטום את מוקד הדליפה ואמלא את הגז החסר כמה שיותר מהר ובמחירים נוחים במיוחד! אל תחליפו מזגן שלא לצורך! טכנאי מזגנים בערד אוטם לכם את הדליפה במהירות ובאמינות כדי שלאר תצטרכו לקרוא לטכנאי כל שבועיים!
טכנאי מזגנים בערד להחלפת חלקים במזגן
טכנאי מזגנים בערד מגיע אליכם להחלפת חלקים מקצועית במזגן במהירות! ניסיון של שנים והסמכה מקצועית רחבה, מאפשרים לי לדעת בדיוק איזה חלק משפיע וגורם לכל תקלה, מהו הפתרון הטוב והיעיל ביותר ומהי הדרך האמינה ביותר לפתור את התקלה. טכנאי מזגנים בערד מגיע אליכם עם הרבה יותר מארגז כלים כדי לתקן את התקלות השונות במזגנים שלכם.
איתור תקלות במזגנים בערד
טכנאי מזגנים בערד מגיע לתיקון מגוון תקלות רחב בכל המזגנים במחירים נוחים ובמהירות! טכנאי מזגנים בערד יודע לפתור כל תקלה במזגן בצורה המקצועית והאמינה ביותר כדי שתוכלו להנות ממזגן איכותי ואמין למשך שנים ארוכות! כאשר יש לכם תקלות במזגן, פנו עוד היום לטכנאי מזגנים מקצועי ומוסמך בערד שמתקן לכם את התקלה במהירות ובאחריות!
טכנאי מזגנים בערד להתקנת מזגן חדש
מתקינים מזגן חדש? קניתם מזגן חדש? עברתם דירה ומעוניינים להתקין בה את המזגן שלכם? טכנאי מזגנים בערד מגיע אליכם כמה שיותר מהר להתקנת המזגן החדש בביתכם! עבודת התקנה יסודית ויעילה יחד עם יחס חם ושירות אדיב, טכנאי מזגנים בערד מציע עבורכם את השירות האיכותי במחירים נוחים במיוחד! התקנת מזגן עושים רק עם טכנאי מזגנים בערד!
טיפולים שוטפים במזגן לקראת חילופי עונות
כשהעונות מתחלפות, מתחלפת גם הדרישה שלנו למזגן בבית. מחום לקור או ההפך, אנו מצפים מהמזגן לשרת אותנו בצורה ההפוכה למה שעשה עד עכשיו. חשוב לבצע פעולות אחזקה שונות כדי להאריך את חייו של המזגן שלכם ולשמור על איכות העבודה שלו על אף שינויי העונות. טכנאי מזגנים בערד מגיע אליכם לקראת העונה החדשה ומרענן את המזגן שלכם במחירים נוחים במיוחד!
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מגזין חשמלאי רכב בערד

מתעניינים במכוניות? מתעניינים בחשמל?

האם אתם מאלו שכל מה שקשור לעולם הרכב מדליק אותם?

ובכן, אם אתם משתייכים לאותם אלו שעולם הרכב עושה להם את זה, או שאתם "פריקים" של חשמל ואלקטרוניקה באופן כללי ויש לכם מה שנקרא "ידיים טובות", או שאתם מאלו שתמיד מסתובבים עם מברג ביד או עם איזולירבנד בכיס (ויודעים לחבר כל חוט באוטו או להחליף פיוזים כשצריך), ובכן המגזין שלפניכם עשוי לתרום לכם הרבה מאוד ידע מעניין (וגם שימושי ביותר), אודות הפיתוחים בעולם חשמל הרכב, מאז ועד היום.

 

בהקשר זה, הרי שניתן למצוא במגזין כתבות, מאמרים, עצות והרבה מאוד טיפים שימושיים ביותר שיצרנו במיוחד עבורכם על מנת שניתן יהיה לקבל עוד ועוד מידע על תחום המכוניות, על תחום החשמל ועל כל מה שביניהם…

הנה, הכנסו למגזין שלפניכם – ההנאה מובטחת!

איפה חשמלאי רכב בערד נותן שירות?

שנדבר?
דילוג לתוכן