cropped-cropped-ערד-לוגו.png

גרר

בערד

גרר ערד – יחס גורר יחס

נוסעים לכם בכיף כאשר הידיים על ההגה, המוסיקה מנוגנת לה ברמקולים, והמחשבות שבראש משייטות להן?

האמת, מי מאיתנו לא אוהב לנסוע ככה בכביש פתוח ללא פקקים באופן רגוע? (בעיקר אם בצידי הדרך יש גם נוף יפה… הרי שזאת בכלל חוויה מושלמת).

אך, מה קורה אם תוך כדי פסטורליה שכזו לפתע נדלקת לה נורת התראה ברכב, או אם פתאום באחד הגלגלים יש פנצ'ר, או שהאוטו משמיע קולות משונים שמחייבים עצירה בצידי הכביש?

ובכן, ישנם לא מעט מקרים בהם אנחנו בגרר ערד מקבלים טלפון ובו נהג או נהגת שמבקשים את הגעתנו הזריזה… (הרי חוק מרפי תופס את הנהגים כמעט תמיד בבעיה דווקא כאשר הם ממהרים מנקודה אחת לשנייה, לא?…).

אנחנו "גרר ערד" משתדלים להגיע תמיד במהירות המרבית – אנחנו בהחלט מבינים מה המשמעות של להיות "תקועים" בבית או באמצע הדרך (או בחושך חלילה) ממש לבד, במקום שומם, ללא יכולת לזוז וממש ממש להיות בתחושה של חוסר אונים.

אנחנו בגרר ערד מגיעים לכל מקום במרחב השומרון, מרחב הכולל את איזור ערד וכל ישובי האיזור אשר מצויים בגזרה גאוגרפית נרחבת זו. זאת ועוד, הרי שאנחנו מעניקים שירותי גרירה מהירים, יעילים ומקצועיים במחירים נוחים במיוחד.

כמו כן, אנחנו מקפידים תמיד לתת ללקוחותינו שירות אדיב ומחוייך. כן, המצבים בהם האוטו לא מניע וכו' אלו מצבי לחץ, מצבים אשר גורמים לנהגים שנמצאים במצבים האלו להיות במצב רוח נסער. לפיכך הרי שמגיע להם חיוך, לא?… בהקשר זה הרי שאנחנו מאמינים שהחיוך שלנו הוא גם זה שיביא אלינו חיוך בחזרה (כן כן, יחס גורר יחס…).

open menu

מגוון שירותים של גרר בערד

מכירים את השטח

היום בעזרת הסלולארי ניתן לדעת מיקום (אך לעיתים זה לא יהיה מדויק). אנחנו "גרר ערד" מכירים את כבישי איזור ים המלח כמו את כף היד (לכן אנו יודעים לאתר מיקומים גם לפי תיאור תווואי השטח וכו'). כן, רבים מגיעים לאיזור ים המלח ממקומות שונים בארץ. במקרים בהם הם נתקעים עם הרכב בצידי הכביש (ולא משנה אם זה בגלל תאונה או תקלה), הם לא יודעים להסביר איפה הם נמצאים. כן, היכרות השטח שלנו בהחלט עושה את ההבדל.

מקצועיות ללא פשרות

ישנה מן הסתם חשיבות אדירה לכך שצוות הגרריסטים יהיה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר שישנה (כלומר יעבור השתלמויות ויהיה מעודכן בכל החידושים שמתפתחים בתחום הגרירה כל הזמן). כן בהחלט, עם הצוות המקצועי שלנו (של גרריסטים מנוסים ומיומנים) אתם מקבלים שירות איכותי ביותר. כשמדובר ברכב שמועמס על משאית או שנגרר מאחוריה הרי שהקפדה על בטיחות היא עניין ראשון בחשיבותו.

שירות עם חיוך

הצוות שלנו מבצע את עבודת הגרירה הכי מהר שרק אפשר בכדי שניתן יהיה לחזור כמה שיותר מהר אל שגרת היומיום. וכן, כל זה נעשה עם חיוך – הגרריסטים שלנו של "גרר ערד" תמיד מחייכים תוך כדי נתינת השירות. בהקשר זה, הרי שהצוות שלנו הם אנשים נפלאים ושירותיים שיעשו כל שביכולתם בכדי לעודד את הלקוחות שלנו בעת המצב הלא נעים אליו הם נקלעו (והרי המצבים בהם אנו נדרשים לשירותי גרירה הם תמיד לא נעימים).

גרירה רגועה

בזמן הנסיעה בניידת הגרר שלנו, תוכלו להנות מ: שתיה קלה וצוננת, חיבור הטענה אוניברסלי (שמתאים לכל מכשירי הסלולאר) וממוסיקה רגועה שמתנגנת לה (אתם בהחלט יכולים לבקש מהנהג כל סוג מוזיקה שתנעים לכם את זמן הנסיעה - והרי להיתקע עם הרכב זו אינה חוויה נעימה - מגיע לכם קצת להתפנק). כן, עם גרר ערד אתם מגיעים עד למוסך או לכל מקום שברצונכם להגיע בסביבת ערד. כן בהחלט, אנחנו נדאג להסיע אתכם הביתה, אל מקום העבודה שלכם או לכל מקום אחר שבסביבה. כל זאת בישיבה נעימה ונינוחה בגרר הנעים והמפנק שלנו.

גרירה מהירה

הסיבובים המסוכנים שיש בדרך מערד לים המלח, חוסמים את שדה הראיה של הנהגים ולכן העמידה בשולי הכביש היא אפילו מסוכנת יותר מהרבה מקומות אחרים שבארץ. לפיכך, הרי שאנחנו מגיעים אליכם כמה שיותר מהר בכדי שלא תצטרכו לחכות בשולי הכביש ולהיות חשופים לסכנה למשך זמן רב. עם שירותי הגרירה בערד אתם יכולים להיות בטוחים שנגיע אליכם במהירות האפשרית בכדי לחלץ את הרכב שלכם ואתכם מהמצב הלא נעים. עצירה בצד הדרך היא מסוכנת ובכבישי הדרום שבאיזור ערד, הרבה פעמים אנו נתקלים בכבישים עם שוליים צרים. רוצים לדעת עלויות מדוייקות? רוצים שנדבר איתכם? לחצו כאן ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם!

הפעילות שלנו

אנחנו מגיעים אליכם בכל שעה במהירות מירבית (גם בשעות הלילה) עם משאיות גרר חדישות ומשוכללות או עם טנדרים שמותאמים לשטח בוצי, סלעי וחולי בעת הצורך (במידה והחילוץ הוא במסלול "4 על 4") – כל זאת במחירים נוחים במיוחד. והרי כגרר מקצועי ומורשה, אנחנו ("גרר ערד") מעניקים שירותים כגון: גרר אופנועים בערד, חילוץ רכבים, גרר למקרה של תאונה, גרר למקרה של תקלה ברכב, שירותי חילוץ, גרר לרכבים לפירוק וכד'.

מגזין גרר בערד

אחזקת הרכב דורשת מאיתנו לא מעט קבלת החלטות על גבי ציר הזמן (איפה לטפל ברכב, איזה חלק כדאי לנו לקנות – האם חדש או משומש, מהו סוג שמן המנוע שמומלץ לרכב שלנו וכו' וכו'). המגזין בהחלט מעניק ידע משמעותי איתו תוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר בכל הקשור לאחזקת הרכב שלכם.

הרכב שלכם זקוק לתיקון? יש לכם בעיה מכנית באוטו אשר דורשת החלפה של חלק מסויים? ובכן, המגזין עשוי לתרום לכם לא מעט ידע מרתק וגם שימושי אודות עולם הרכב. במגזין שלפניכם ניתן למצוא לא מעט כתבות, מאמרים, עצות וטיפים שיצרנו במיוחד עבורכם על מנת שניתן יהיה לקבל עוד ועוד מידע לגבי תחום נפלא זה, של מכונאות הרכב.

איפה גרר בערד נותן שירות?

שנדבר?
דילוג לתוכן