cropped-cropped-ערד-לוגו.png

פנצ'ריה

בערד

אודות

פנצ'ריה בערד

בוחרים נכון איתנו

כשאתם בוחרים בפנצ'ריה בערד אתם תמיד בוחרים נכון. פנצ'רייה ערד מציעים לכם שירות מקצועי ואמין, מתן שירות מהיר ואיכותי ומחירים משתלמים במיוחד. אנו מחזיקים מגוון צמיגים רחב שמתאים לכל אחד ומאפשר לכם לבחור את הצמיג הנכון ביותר עבורכם ולהרחיק את הרכב שלכם מהמפגש הלא נעים עם גרר באמצע הדרך. אנו מציעים לכם מגוון שירותים רחב ואיתנו אתם בוחרים נכון בכל פעם מחדש. אל תתפשרו על איכות הצמיגים שלכם ובואו לפנצ'ריה בערד. עם כמה שחשיבותה של איכות הצמיג ברכב היא בהחלט חשובה, המחירים של החלפת הצמיג הם אינם גבוהים וזה אחד מטיפולי האחזקה המשתלמים ביותר.

צמיגים איכותיים בלבד

צמיגים בערד יכולים לעשות את כל ההבדל באיכות הנסיעה. הם כל כך חשובים לנסיעה שלנו ברכב, שלקחנו על עצמנו כמטרה, לתת לכל אדם שמגיע אלינו את הצמיגים האיכותיים ביותר ואת כל האפשרויות שיש לעולם הצמיגים להציע. אנחנו בפנצ'ריה ערד, יודעים שצמיג איכותי הופך כל נהיגה להרבה יותר נעימה ובטוחה ומציעים לכם ליהנות גם אתם מנהיגה איכותית עם צמיגים איכותיים.

עבודה מהירה

הביקור בפנצ'ריה בערד הוא קצר להפליא מכיוון שחשוב לנו להעניק שירות איכותי ומהיר. אנחנו מאמינים כי חשוב להחזיר את הרכב שלכם לתקינות מירבית בזמן הקצר ביותר וזאת כמובן שתוכלו לחזור אל שגרת חייכם במהירות. כאשר אתם צריכים להחליף צמיגים או לתקן תקרים, בואו אלינו, פנצ'ריה בערד. אנחנו נקבל אתכם במהירות ונתקן את התקלה שלכם תוך זמן קצר ביותר.

מקצוענים בצמיגים ופנצ'רים

אנחנו מאמינים שכאשר מדובר בעבודה על הרכב שלכם, חשוב שהצוות יהיה הכי מקצועי שרק אפשר. אנחנו בפנצ'ריה שלנו בערד מכשירים את הצוות שלנו לרמת מומחיות גבוהה במיוחד. והרי על מנת שנוכל להעניק את השירות המקצועי אותו חרטנו על דיגלנו מיום פתיחת העסק, אנו מחוייבים להיות צוות מקצועי במלוא מובן המילה.

אפשר לסמוך עלינו

עם כל הצניעות, הרי שקהל לקוחותינו הגדול מעיד בפני עצמו על השירות האיכותי שאנו מעניקים. כן בהחלט, כשאתם מגיעים אלינו לפנצ'רייה בערד אתם מקבלים שירות איכותי במיוחד ואתם יכולים להיות רגועים בכל ביקור אצלנו. אנחנו דואגים לתת לכם באופן תמידי את השירות הטוב והמקצועי ביותר (אנחנו הרי רוצים שתמשיכו לבחור בנו בכל פעם מחדש).

מחירים משתלמים במיוחד

צמיג איכותי יכול לשמש אתכם שלוש שנים בממוצע (בהתאם לאופי הנהיגה ולנפח הנסועה). זאת ועוד הרי שמחירו של הצמיג משתנה בהתאם לסוג המותג. צמיג איכותי הוא צמיג אשר ישמש אתכם כאמור למשך שלוש שנים בממוצע בהן תיהנו מנסיעה שהיא גם בטוחה, גם איכותית, גם נעימה וחלקה וכמובן שחסכונית ובעלת מרחק בלימה קצר.

עוד קצת עלינו

איכות הצמיגים משפיעה כמעט על כל חוויית הנהיגה. אם נחשוב על זה לרגע, הרכב שלכם יכול להיות הכי מתקדם בעולם, הכי חדש, הכי יפה והכי מודרני, אבל… אם הרכב נוסע על צמיגים בלויים, ישנים או תקולים, הרי שכל חוויית הנהיגה ברכב מושפעת לרעה כמובן. רכב שאין לו אחיזה על הכביש, זה לא נעים במקרה הטוב ומסוכן עד מאוד במקרה הרע!

כן כן, חשוב שתהיו ערניים לאיכות הצמיגים שלכם בדיוק כמו שאתם ערניים לחלקי חילוף אחרים שנדרשים ברכב שלכם ואף יותר! בכל הקשור לתקינות הצמיגים, הרי שמדובר בבדיקה קלילה שכמעט ולא דורשת דבר – רק להעיף מבט על הצמיגים מדי פעם ולראות שהם נראים טוב, מלאים מספיק, לא יבשים, בלי סדקים, ושהחריצים שלהם עמוקים מספיק.

ועבור כל אלו שמעדיפים שאנחנו נבדוק זאת, אז… בבקשה: אנחנו, פנצ'ריה בערד, מציעים לכם לבוא אחת לחודש, תגיעו לפנצ'ריה בערד ותיהנו ממילוי אוויר בגלגלים שלכם בצורה איכותית ומקצועית במיוחד ללא עלות! כך נוכל גם אנחנו להעביר עין מקצועית על איכות הצמיג שלכם ולהעיר את תשומת לבכם אם אנחנו רואים איזו שהיא תקלה או בעיה.

יש לזכור כי צמיגים שונים הם בעלי תאריכי תפוגה שונים. רוב הצמיגים יחזיקו מעמד בתנאי נסיעה נורמליים ובנפח נסועה ממוצע, סביב 3 שנים. עם זאת ישנם צמיגים בעלי זמן תפוגה קצר יותר (לרוב מדובר במותגים מתוצרת סין).

 

אנחנו פנצ'ריה בערד נתאים לרכב שלכם את הצמיג המתאים לו ביותר על מנת שתיהנו מהצמיג החדש שלכם כמה שיותר זמן והנהיגה שלכם תהיה בטוחה ורגועה בהתאם לצורכי הנהיגה.

אם תבדקו את כל השירותים לרכב, תגלו שהפנצ'ריה בערד מציע את השירותים המשתלמים ביותר. צמיג איכות בכמה מאות שקלים נותן לכם שקט לשלוש שנים! תחשבו על כל ביקור אחר שלכם במוסך או אצל חשמלאי רכב, כמה עלה לכם החלק שהחלפתם? כמה מהיר היה השירות? אז נכון אנחנו לא בתחרות בכלל, לכל תחום בעולם הרכב יש את הכבוד שלו אבל פנצ'ריה בערד נותנים לכם את השירות המשתלם ביותר והמהיר ביותר! לכן אין סיבה להגיע למצב של פיצוץ בצמיג או להחליק עם הרכב בגלל הזנחת צמיגי הרכב, פשוט תגיעו לפנצ'ריה בערד ותוודאו את איכות הצמיג שלכם.

איטום גרוע = עובש קבוע!

האיטום נועד להפריד בין מים, לחות או רטיבות, מלהגיע ולחלחל אל תוך קירות או גג הבית. איטום באיכות נמוכה יכול בסופו של דבר, להתפוררות המבנה ולצמיחת עובשים רעילים ברחבי הבית ולכן חשוב לקחת את קבלן איטום באריאל שעושה אצלכם בבית את עבודת האיטום המקצועית והאיכותית ביותר במחירים נוחים במיוחד! 

אף אחד לא רוצה לחוות את החוויה הלא כל כך נעימה שלמצוא את תקרת הבית מונחת לה על רצפת חדר המקלחת. את נושא האיטום חשוב לקחת בכובד ראש גם מבחינה בריאותית, העובש הוא פטרייה שנוצרת מרטיבות ולחות וכאשר אנו נושמים אותו למשך זמן, הוא עלולה לייצר בעיות נשימה ואפילו בעיות בריאותיות חמורות. אם נתקלתם בבעיית רטיבות בביתכם אל תתמהמהו – קראו לקבלן איטום באריאל ותנשמו לרווחה! 

בשביל עבודות איטום מקצועיות ואיכותיות, קבלן איטום באריאל מקצועי ואמין, מבצע עבודות איטום כבר שנים ברמה המקצועית ביותר. בין אם אלה עבודות איטום גגות באריאל ובין אם לקירות המבנה, כל בית לגופו יקבל את עבודת האיטום המתאימה לו ביותר במחיר המשתלם ביותר.

בגלל שאיכות עבודת האיטום היא כל כך משמעותית לאיכות הבניה ולאיכות חייכם בכלל, יש מעט מאוד קבלני איטום מקצוענים ואמינים בשוק. אל תפספסו את הטוב ביותר – פנו אלי עוד היום לייעוץ והצעת מחיר! 

אל תהיה אטום! – תדאג שהבית שלך יהיה!

open menu

ממליצים על פנצ'ריה בערד

דילוג לתוכן