cropped-cropped-ערד-לוגו.png

גגות רעפים

בערד

שירותי גגות רעפים בערד והסביבה

חברת גגות רעפים עם שנות ניסיון ארוכות ומקצועיות ארוכת שנים מבצע את כל עבודות הגג במחירים נוחים ובאיכות מרשימה. תנו לבית שלכם את הגג הנכון עם גגן בערד שמגיע אליכם לתיקונים בגגות רעפים במהירות ולהתקנת גגות רעפים במקצועיות. פנו לגגן בערד עוד היום להצעת מחיר משתלמת במיוחד.

גגן בערד מבצע עבודות גג שונות בגגות הרעפים בערד והסביבה במקצועיות רבה כדי שתוכלו ליהנות מגג רעפים אמין, מבודד וחלומי במחירים נוחים במיוחד ובאיכות מרשימה. גגות רעפים איכותיים בערד שומרים על הבית שלכם למשך שנים ארוכות. אל תתפשרו על גגות רעפים.

אלו השירותים שאנחנו מבצעים:

 • גג רעפים חשוף (גושני)
 • החלפת גגות
 • גגות ירוקים
 • גג רעפי חרס
 • גג רעפי חרס פורטוגזים
 • גג רעפים מבטון
 • גג רעפי רב-רעף
 • בידוד לגגות רעפים
 • איטום גגות רעפים
 • שיפוץ גגות רעפים
 • תיקון גגות רעפים

כל שירותי הבניה, ההתקנה והתיקונים לגגות רעפים בערד במחירים נוחים במיוחד ומקצועיות ללא פשרות. פנו עוד היום לגגן בערד וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

תיקון גגות רעפים בערד

כאשר מדובר בגג רעפים – אותם רעפים אדומות שכולנו מכירים, הרי שישנה חשיבות לבצע תיקון של הרעפים אם וכאשר נוצרת שבירה של רעף בודד או של כמה רעפים. והרי בעת סופה של חורף, של רוח חזקה, של ברד כבד ושל גשמים עזים הרי שרעפים על אף שהינם בנויים מחומרים חזקים, במקרי קיצון (בעיקר של ימי חורף כאלו), עשויים להישבר. במקרה ונוצרת שבירה הרי שחשוב לקרוא לגגן מקצועי אשר יגיע ויחליף נקודתית את מה ששבור, או שירכיב מחדש את הרעפים שאינם נשברו – אך כאלו שיצאו מן המקום. לתיקונים מסוג זה ישנה חשיבות כמובן בכל הקשור לשמירה על הבית במצב יבש ולמניעת רטיבות. כמו כן, הרי שגג רעפים שלם מבטיח שמירה על טמפרטורה רצויה בבית, וכמו כן יש לכך משמעת לא מבוטלת גם בעניין העיצובי כמובן של נראות הבית או המבנה כולו.

תיקון נקודתי בגגות רעפים בערד לא חייב להיות יקר ועם גגן מקצועי אתם מקבלים שירות תיקונים איכותי במיוחד במחירים נוחים לכל כיס. שנות ניסיון ארוכות והיכרות רבת שנים עם מגוון רחב של תיקונים בגגות השונים באזור, נתנו לגגן בערד את הידע לתקן כל גג בצורה הטובה והיעילה ביותר כך שאתם זוכים בתיקון איכותי ומקצועי במהירות מרשימה וללא הפתעות.

התקנה של גגות בערד והסביבה

התקנה של גגות שמתבצעת על ידי בעל המקצוע הותיק – גגן בערד זו התקנה שיש בה הרבה מיומנות וניסיון. והרי מיומנות וניסיון אלו שני אלמנטים כל כך חשובים שמן הסתם באים עם הזמן…

בכל הקשור לבטיחות ולתפקוד של הבית או המבנה, הרי שלגג ישנו תפקיד חשוב. הגג הוא אשר מאפשר לשמור את הבית מפני רטיבויות, הגג הוא אשר שומר מפני חדירת מזיקים, כמו כן הגג הוא אשר יכול לווסת את חדירת האור אל הבית באופן נכון, בנוסף הגג הוא אשר מבודד את כל הבית מבחינת שמירה על טמפרטורה רצויה. כמו כן, הגג הוא בעצם המעטפת העיצובית והכל כך חשובה שמקנה לבית (או המבנה) מאין חבישת כובע אסתטי – שמעניק הרבה מאוד סטייל כשהוא נמצא בחלקו העליון של הבית (וכזה שנראה בקלות מכל מקום, גם כאשר מתרחקים מן הבית או המבנה).

התקנת גגות ירוקים בערד

גגות ירוקים בערד הם שונים כמובן מגגות רעפים אך מה שהם מביאים איתם מדהים ומרשים לכל אחד והם מהווים פתרון מושלם לניצול שטח הגג במידה ויש לכם גג שטוח. גגות ירוקים הם בעצם גגות שעליהם קיימת גינה ירוקה מלאה בצמחים. גגות ירוקים מנצלים את שטחו של הגג שלרובנו אין בו שימוש בצורה כזו שהגג הופך לריאה ירוקה באמצע העיר.

גגן בערד מבצע הכנה לגגות ירוקים בצורה מקצועית במיוחד. חשוב לאטום את הגג ביעילות וביסודיות וגגן בערד עושה זאת מתוך ניסיון רב. האיטום בגג מאפשר למים המשקים את הגינה, להיות מנוצלים אך ורק על ידי הצמחים ללא חדירת המים אל הגג ואל שכבת הבידוד. גגות ירוקים מנצלים את שטח הגג בצורה הטובה והסביבתית ביותר. גגן בערד מתקין לכם גינה ירוקה במחירים נוחים במיוחד ובמקצועיות מרשימה. נצלו את הגג שלכם בצורה הטובה ביותר עם גגן בערד שמתקין לכם הכנה לגגות ירוקים.

גגות ירוקים מבודדים את הבית מחום ומקור, הצמחים גם עוזרים לאיזון הטמפרטורה בסביבת הבית ולכן, גגות ירוקים הופכים ליותר ויותר פופולאריים ברחבי העולם ובישראל בפרט. גגות ירוקים מביאים בידוד איכותי לבית שלכם ותורמים לסביבה כולה. הצמחים על הגג מפיצים חמצן ומנקים את האוויר מפחמן דו חמצני ולכן גם מטהרים את האוויר ונותנים לכל מי שבסביבה את האפשרות לנשום אוויר נקי יותר ונעים יותר.

גגן בערד מבצע מגוון רחב של עבודות בגגות הרעפים שלכם, מהתקנה של גגות רעפים ממגוון סוגים ועד תיקונים נקודתיים או החלפת גגות, גגן בערד מציע לכם מחירים נוחים במיוחד ושומר על רמת עבודה מקצועית ולא מתפשרת. פנו עוד היום לחברת גגות רעפים בערד וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

דילוג לתוכן