cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מצלמות אבטחה

בערד

מתקין מצלמות אבטחה בערד – שירותים

מתקין מצלמות אבטחה בערד מגיע במהירות להתקנת מצלמות האבטחה המתקדמות ביותר ובצורה היסודית והיעילה ביותר! שנות ניסיון רבות, יחס אדיב ומקצועי והבנה עמוקה בתחום, מאפשרות לכם להיות רגועים עם מצלמות אבטחה בערד במחירים נוחים במיוחד. אתם תמיד בבקרה על החלל אותו אתם מעוניינים לרשת במצלמות בעזרת התקנת מצלמות אבטחה איכותית שמגיעה אפילו לפינה החשוכה ביותר ומתעדת בבהירות ובחדות בכל רגע!

מגוון רחב של מצלמות ותוספות לכל צורך

 • מצלמות אבטחה – כיפה
 • התקנת מצלמת אבטחה אל-חוטית
 • התקנת מצלמת אינטרנט לאבטחה 
 • התקנת מצלמת אבטחה אנלוגית
 • התקנת מצלמת אבטחה IP
 • התקנת מיקרופון למצלמות האבטחה
 • מצלמת אבטחה אינפרא אדום 
 • מצלמת אבטחה אנטי-ונדל
 • התקנת מערך מצלמות אבטחה לבית
 • התקנת מצלמת אבטחה ממונעת
 • התקנת יחידת DVR עצמאית
 • התקנת כרטיס DVR למחשב
 • התקנת מערכות הקלטה לבית

נשארים בטוחים עם מצלמות אבטחה בערד! 

מצלמת אבטחה לעסק

העסק שלכם הוא הרבה יותר בטוח עם מצלמת אבטחה בערד ולפעמים רק מצלמת אבטחה אחת יכולה להספיק! חנות קטנה או קיוסק יכולים להיות מכוסים בצילום עם מצלמת אבטחה אחת שממוקמת בנקודה אסטרטגית בתקרה. לפעמים אפילו רק מצלמה אחת מעל הקופה מונעת הפסדים של מאות ואלפי שקלים!

מצלמות אנליטיקה לעסק שלכם יודעות לזהות פרצופים, לנוע בצורה אוטומטית במרחב לפי זיהוי התרחשות ויש סוגים מתקדמים יותר שאפילו מאפשרים יצירת קשר באופן אוטומטי עם המשטרה במקרים של פריצה! לכל עסק יש את הצרכים ואת התקציב שלו ועם מגוון מצלמות האבטחה שקיימות כיום בשוק, ניתן להתאים לכם את מצלמות האבטחה היעילה והמשתלמת ביותר!

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בערד? התקשרו עכשיו או צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום הגעה >>>

מצלמות אבטחה מאפשרות לכם בכל רגע נתון להיכנס לאפליקציה מיועדת מהנייד שלכם ולצפות במה שקורה בעסק. אתם, הלקוחות וגם העובדים שלכם, מרגישים בטוחים יותר בזכות זה שיש תיעוד של המקום במשך כל שעות היום. יש לכם פתרון במקרים של פגיעות בעסק, גניבות בין עובדים וגם במקרים של אותם רגעי נפילות או "פספוסים", תוכלו להציג בפני עובדיכם (בטעם כמובן) את הצילומים של אותו רגע ולהנות מהומור משותף שמעלה את המורל בין העובדים!

מצלמות אבטחה לעסק שלכם, קטן וגדול, עוזרות לכם למנוע גניבות, להרתיע פורצים ועבריינים ובמידה ואלו כן יחליטו לבצע את זממם אצלכם בתחומי העסק, תוכלו בקלות לזהות אותם ולהעביר את התמונה שלהם למשטרה. מצלמות אבטחה בעסק שומרות עליכם!

מצלמת אבטחה לבית בערד

התקינו מצלמות אבטחה בבית שלכם. בין אם אתם רוצים להתקין אותן בחדר הילדים כדי שתוכלו לשמור על התינוקות שלכם גם כשאתם יוצאים מהחדר ובין אם אתם רוצים להתקין אותן בביתו של אדם מבוגר כדי לוודא את ביטחונו מרחוק, מצלמת אבטחה איכותית מעבירה את הצילומים בזמן אמת וברזולוציה גבוהה ישר לסמארטפון שלכם! 

מצלמות אבטחה בבית משמשות אתכם לא רק לשמירה על אהוביכם! אם אתם מחפשים חפץ שהלך לו לאיבוד או ששכחתם איפה הנחתם אותו, תוכלו למצוא אותו במהירות עם מצלמות האבטחה. כמה פעמים החיפוש אחר המפתחות לרכב מעכב את היציאה שלנו לעבודה? כמה פעמים איבדנו זמן יקר בחיפוש אחר המשקפיים שלנו רק כדי לגלות שהם על הראש וכמה פעמים השלט של המזגן נמצא מאחורי הטלוויזיה אחרי שחיפשנו בכל הבית שוב ושוב? מצלמות אבטחה בבית מספקות תמונה ברורה ואיכותית שר נגישה שלכם בקלות! 

בעזרת התיעוד ממצלמות האבטחה, תוכלו גם לחזור אחורה בזמן ולצפות ברגעים חשובים מחיי המשפחה שלכם! הבן הגדול הגיע בפעם הראשונה לבקר מהצבא, רגעים של מחוות רומנטיות בין ההורים וגם משחקים יפים של הילדים, כולם מתועדים במערכת וכך אתם יכולים לשמור רגעים משפחתיים לנצח ולחזור לראותם מתי שרק תרצו. תוכלו גם לראות נפילות קלות ומעידות של בני המשפחה ורגעים קטנים של צחוק שאף אחד לא ראה אותם ברגע ההתרחשות, תוכלו לצפות ברגעים האלה בהם אחד הילדים הצליח לתפוס את הצלחת שכמעט נפלה ונשברה ותוכלו כל פעם מחדש לדעת מי מהילדים הוא זה שהתחיל את המריבה העדכנית. 

מצלמות בתוך הבית לא רק נותנות לכם בטחון, הן מביאות איתן רגעים רבים של נחת ושל הנאה לכל בני הבית, הן חוסכות לכם זמן בחיפוש אחר חפצים קטנים שאוהבים להתחבא ואפילו עוזרות ליישב סכסוכים בין בני הבית! מצלמות אבטחה לבית מגיעות במספר סוגים כאשר כל סוג מיועד לתעד את מגוון החללים שיש בבית. מסדרונות או חללים קטנים ידרשו עדשות מצלמה מסוימות בעוד שחלל גדול כמו סלון הבית ידרוש עדשות מסוג אחר. רוצים להתקין מצלמות אבטחה בתוך הבית? התייעצו עם מתקין מצלמות אבטחה בערד שיודע איך לרשת את החלל במצלמות בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

מצלמת אבטחה לשטחו החיצוני של הבית

התקנת מצלמות אבטחה לשטחו החיצוני של הבית חשוב שיותקנו עם כיסוי ברזל כדי שיישמרו לכם למשך שנים ארוכות וטובות. במיוחד עם תחילתו של החורף, וודאו שכיסוי הברזל עדיין תקין, הרוחות מעיפות איתן ענפים שעלולים לגרום נזק למצלמת האבטחה ותוכלו בעזרת כיסוי ברזל פשוט, תוכלו למנוע תקלות מיותרות והוצאות כספיות גבוהות ומיותרות.

מצלמות חיצוניות, מומלץ להתקין עם ראיית לילה – אינפרא אדום. כך תוכלו להיות בטוחים גם בשעות החשכה כשהאורות כבויים, המצלמה שלכם תוכל לתעד את כל מי שיתקרב לביתכם. תוכלו גם להתקין מצלמת אבטחה שמדליקה אור בכל פעם שהיא קולטת תזוזה. בעזרת מצלמות מהסוגים הללו, הבית שלכם יישאר בטוח ומתועד גם בחושך.

מצלמת אבטחה בשטחו החיצונית של הבית מגינה על תכולת הבית שלכם בצורה יעילה ופשוטה. המצלמה מתעדת את העוברים ושבים מחוץ לבית ולכן במקרים של פריצות, גניבות או ונדליזם, תוכלו בקלות לגלות מי העבריין בזכות הרזולוציה הגבוהה של מצלמות האבטחה של היום. כך תוכלו להעביר את תמונתו של העבריין למשטרה ברגע קצר ותוכלו גם להוכיח לחברת הביטוח שלכם שאכן התרחשה פריצה במהירות. אנו ממליצים להתקין מצלמת אבטחה שנראית לעין ולא אחת חבויה. העבריין יראה את מצלמת האבטחה שלכם ויירתע מלבצע את פעולתו הזדונית דווקא בשטח הבית שלכם. 

פנו אלינו עוד היום לגבי מצלמות אבטחה בערד והסביבה ותוכלו ללכת לישון רגועים – יש מי ששומר עליכם!

דילוג לתוכן