cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין מצלמות אבטחה, מצלמות אבטחה

בערד

מתקדמים במצלמות האבטחה בערד

כיום, מצלמות אבטחה הן מוצר בסיסי ומשתלם שכבר לא שמור לאלו המסתירים סודות מדינה. אם פעם מצלמת אבטחה הייתה שמורה לעשירים ומפעלים בלבד, תופתעו לגלות שהיום הן נפוצות ומותקנות בחלק גדול מהבתים בישראל. איכותן של המצלמות השתפרה, ההתקנה שלהם הפכה לנגישה הרבה יותר והמחירים בשוק ירדו משמעותית. כיום כל אחד יכול למצוא מצלמות אבטחה זולות מאוד המספקות מענה בסיסי ואיכותי.

מצלמות אבטחה בערד הן כבר לא לאבטחה בלבד והרבה בתים בוחרים להתקין אותן ממספר רחב של סיבות וצרכים.  למען האמת, הרבה בוחרים גם להתקין מצלמות אבטחה לצורך תיעוד שייעלה לרשת לאחר מכן בכל מני מקרים של מתיחות בין בני הבית וכדומה. בין אם למטרת ביטחון ובין אם לצרכים אחרים, מצלמות אבטחה לבתים פרטיים כמו גם לעסקים, הפכו להיות נפוצות ונדרשות מתמיד. 

אז אספנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל להתחיל להבחין בין סוגי מצלמות האבטחה השונים. קריאה מהנה!

איך בוחרים מתוך המבחר הגדול

מצלמות אנלוגיות- מצלמות במעגל סגור. כל אחת מן המצלמות מחוברת באופן נפרד למכשיר (DVR), זה יוצר המון כבלים ובלאגן בעיניים אך הרבה פעמים הן יהיו יותר מהירות או אמינות. כיום תוכלו למצוא מצלמות אנלוגיות באיכות של HD אבל מעבר לכך אין התפתחויות משמעותיות. 

מצלמות אלחוטיות ומצלמות חוטיות– הדעות בתחום מתחלקות לשתיים כי באמת ישנם יתרונות וחסרונות שונים בכל סוג, חלק מהטכנאים ממליצים על מצלמות אבטחה קוויות בזכות כך שהמוצר אמין ומוכר כבר שנים בתחום ולא נדרש עבורו מקור אינטרנט משמעותי וייחודי. הגישה השנייה להבדיל, טוענת שהמצלמות האלחוטיות הן העתיד של מצלמות האבטחה וככל שהטכנולוגיה פורצת את הגבולות של עצמה ומייצרת חידושים שלא יכולנו אפילו לדמיין, הגיע הזמן שניתן לה את מקומה גם בעולם מצלמות האבטחה ונתמסר אל העתיד שמגיע.

מצלמות אבטחה והתקנתן

אם בעתיד עסקינן, חידוש מרשים נוסף שממשיך להתפתח בשנים האחרונות הוא אפליקציות ייחודיות שבעזרתן בעל רשת המצלמות יכול להתחבר מהטלפון שלו בכל זמן ומכל מקום ולגשת אל השידורים הישירים של המצלמה, ללא תלות במחשב או בתוכנות מסובכות וכבדה. יותר מכך, אם פעם בעלי מצלמות האבטחה בערד הזדקקו לכרטיס זיכרון נפרד על מנת לשמור את התיעוד מהמצלמות שלהם, כיום ניתן להעלות את כל היסטוריית הצילום בענן הפרטי של מבקש השירות כך שגם עם שטח האחסון כבר אין צורך להסתבך. 

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בערד? התקשרו עכשיו או צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום הגעה >>>

מצלמות אבטחה IP – מצלמות ה-IP כובשות את השוק בסערה. מצלמות IP שונות בתכלית מהמצלמות האנלוגיות הנפוצות אותן כולנו כבר מכירים. מכשיר הIP מחובר לרשת האינטרנט ובזכות כך רק כבל אחד מחובר למכשיר הקלטה (NVR) מה שחוסך הרבה בלגן וסיבוכים. למצלמה הזו יש יכולת צילום איכותית של FULL HD והן עמידות ואמינות מאוד. כמו שהזכרנו כבר, קיימת האפשרות לגשת אל מצלמות האבטחה בכל מקום מהטלפון הנייד ולשמור את הזיכרון הצילומי בענן ללא כרטיס זיכרון.

מצלמות אבטחה בערד ו- AI

חידוש נוסף שנכנס בשנים האחרונות לתחום המצלמות הוא הבינה המלאכותית- AI, כיום רוב המצלמות החדשות מיוצרות עם התוספת הזו. המצלמה בעצם מזהה מצבים חשודים כמו התקהלות של אנשים באזור המצולם, היא מבחינה בין בעלי חיים לבני אדם ויכולה לזהות מצבים קיצוניים במהלך הצילום עצמו. במצבים כאלו התוכנה מעדכנת את בעלי המצלמה בעזרת הודעות לטלפון הנייד שלו על אותם שינויים בהתאם למה שהוגדר לה על ידי הלקוח מבעוד מועד. אין ספק שהעתיד כבר כאן וזה שדרוג אדיר למצלמות האבטחה. 

לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי פנו למתקין מצלמות אבטחה בערד!

אולי יעניין אותך גם:

שירותי מנעולן >>
קבלן איטום >>

טכנאי מזגנים >>
שירותי הובלה >>
מתקין דודי שמש >>
טכנאי גז >>

דילוג לתוכן