cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין מצלמות אבטחה, מצלמות אבטחה

בערד

פותרים תקלות במצלמות האבטחה

מצלמות האבטחה מקנות לנו תחושת ביטחון ורוגע וכמובן מרתיעות גנבים ופורצים מהשטח הפרטי שלנו. עם השנים והפיתוחים בתחום, מצלמות האבטחה בבית פרטיים הופכות ליותר ויותר נפוצות. המצלמות של היום איכותיות ומקצועיות במיוחד, אז למה בכל זאת מצלמות האבטחה נוטות להתקלקל ולפתח תקלות ואיך ניתן להימנע מהן? 

אז הדבר הראשון, כמו בכל תחום, חשוב לבצע קניה חכמה של מצלמות אבטחה לבית ולקחת את שירותיו של מתקין מצלמות אבטחה בערד שיעשה את העבודה בצורה מקצועית. תחום מצלמות האבטחה התפתח מאוד לאחרונה ומציע לנו מגוון רחב של מצלמות איכותיות מאוד במחירים נוחים בהרבה ממה שהיה עד כה. כך שהשלב הראשון שבו תוכלו לצמצם את כמות התקלות במצלמות היא מראש לרכוש מצלמה איכותית, מיצרן איכותי ומוכר ועם שירות לקוחות אמין ונגיש. 

עדכון תוכנה

לפעמים, מה שנראה לנו כתקלה במצלמת האבטחה או במערכת, נגרם בגלל שלא עדכנו את התוכנה במערכת האבטחה. עלינו לעדכן את התוכנה של מערכת מצלמות האבטחה בכל פעם שיוצא עדכון ומעת לעת פשוט לבדוק האם יש עדכונים חדשים ולוודא כי המערכת שלנו מעודכנת. עוד פעולה פשוטה שיכולה לפתור לנו את התקלה במצלמת האבטחה היא אתחול המערכות. לפעמים כל מה שהמצלמה צריכה זה אתחול מחדש כדי שהיא תפעל כראוי. זה שלב שהוא יותר עבור מתקדמים, אז אם אתם לא מרגישים בנוח עם משימות טכנולוגיות, קראו לטכנאי מצלמות אבטחה שיבצע אתחול למערכת. שימו לב גם כי אם נורת המצלמה דולקת  ואין תצוגה, יכול להיות שהחיבור של כבל הנתונים למצלמה רופף או אפילו קרוע או מכורסם במקרים מסוימים(ואז כדאי לקרוא גם למדביר על הדרך). 

תיכנון עזרת מצלמות אבטחה

בעיות בחיבור

עם כל תקלה שאנו נתקלים בה במצלמות האבטחה, כדאי לבדוק האם יש תקלה כללית באינטרנט או האם החיבור בין המצלמה לספק האינטרנט נפגם. לפעמים זה יחסוך לכם ביקור של טכנאי מצלמות אבטחה. אחת התקלות הנפוצות שיש כיום במצלמות אבטחה המבוססות על WIFI הוא חיבור לא יציב, מה שגורם לפערים בין הצילומים ותיעוד לא עקבי. המצב הזה מאוד מתסכל והרבה פעמם לא מתגלה רק לאחר רגעים ארוכים שלא תועדו ולפעמים התקלה יכולה להימשך כמה ימים. ההמלצה של המומחה היא לספק אינטרנט דרך ראוטר נפרד שיהיה רק עבור המצלמה שכמובן דורשות אספקת אינטרנט נרחבת. 

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בערד? התקשרו עכשיו או צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום הגעה >>>

איכות ירודה

תקלה נפוצה שלעתים מתרחשת במצלמות האבטחה היא ריצוד של תצוגת המצלמה או צילום מטושטש. לפני שאתם מתחילים להלחץ ולהזמין טכנאי, כדאי לנקות את עדשת המצלמה. כן, זה נשמע פשוט וזה בהחלט כזה, כמו כל עדשה אחרת גם זו נוטה להתלכלך לעיתים בטח כאשר אנחנו מדברים על מצלמות חוץ שחשופות לאבק וחול. במידה והניקוי לא עזר התקשרו למתקין מצלמות אבטחה בערד והוא כבר יחזיר את התצוגה לאיכות המצופה ממנה. 

הוא יבדוק האם התקלה קשורה בצמצם של המצלמה ובמקרה כזה פשוט יחליף בין שיטת הפעלה DC לשיטת הפעלה ES או כמובן ההפך. הריצוד גם יכול להתפתח בעקבות אור בוהק המכוון אל עדשת המצלמה וניתן לשחק טיפה עם זווית המצלמה עד שהריצוד נעלם והתמונה חוזרת לאיכות מקסימלית. בהתקנה הראשונית של המצלמה וודאו עם הטכנאי מצלמות אבטחה בערד שהוא מגדיר את הגדרות המצלמה כך שפוקוס המצלמה והגדרות הצמצם יהיו מכוונים בצורה הטובה ביותר לכיוון הנדרש.

אנחנו מאמינים שכל אדם שמחזיק מצלמות אבטחה, צריך לנהל קשר רציף עם איש מקצוע. לאדם הפרטי בדרך כלל אין את הידע ואת הכלים המספיקים כדי להתמודד עם תקלות כאלו ולעיתים אנחנו עלולים לחשוב שצריך בכלל את כל המערכת רק בגלל שאין לנו את הידע בנושא. צוות שלם בחנות מצלמות אבטחה בערד נותן לכם את המענה המקצועי ויעזור לכם לשמור על ראש שקט. 

אולי יעניין אותך גם:

שירותי מנעולן >>
קבלן איטום >>

טכנאי מזגנים >>
שירותי הובלה >>
מתקין דודי שמש >>
טכנאי גז >>

דילוג לתוכן