cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין מצלמות אבטחה, מצלמות אבטחה

בערד

איך להתקין מצלמות אבטחה בבית בלי תקלות

חשוב לעשות מחקר כדי ללמוד מעט על הנושא כשמאתם מעוניינים בהתקנת מצלמות אבטחה לבית או לעסק כדי שתוכלו לוודא שמערכת האבטחה שלכם, תועיל לכם ולצרכי האבטחה הייחודיים שלכם בצורה הטובה ביותר ולמשך הזמן הארוך ביותר. ניתן להימנע ממקרים בהם מצלמות האבטחה לא מתאימות לחלל בו החלטתם להתקין אותן בעזרת קצת ידע, זו חווייה לא נעימה במיוחד ותמיד עדיף להיות בטוחים שעשיתם את כל מה שניתן כדי למנוע את התגלית הזו או כל חוסר התאמה אחרת שיכולה להשפיע על איכות האבטחה שלכם. 

בוחרים מתקין מצלמות אבטחה

הכל מתחיל באיכותו של בעל המקצוע. מתקין מצלמות אבטחה מקצועי ואמין, עושה את ההתקנה על הצד הטוב ביותר. הוא נותן לכם כיסוי רחב ככל שניתן לשטח שאתם מעוניינים לצלם, הוא נותן לכם כל מני פתרונות לכל מני מצבים בצורה כזו שלא תעלה את המחיר ותהיה יעילה והוא ידע גם לתת לכם אחריות שמבטיחה את איכות העבודה ואת השקט שלכם להמשך. מתקין מצלמות אבטחה מקצועי שבטוח בעצמו ובאיכות העבודה שלו, ייתן לכם שנות אחריות רבות שיביאו איתן גם שנים של שקט לאחזקת המצלמות אצלכם.

על עבודת ההתקנה ועל מצלמות האבטחה עצמן מוטלת היכולת להבטיח את ביטחונכם ולתת לכם את הביטחון שהמקום תמיד מתועד ואתם יכולים להשתמש בצילומים ככל הנדרש בצורה הנוחה והפשוטה ביותר. מתקין מצלמות אבטחה מקצועי נותן לכם את הביטחון במערכת מצלמות האבטחה שלכם שברוב המקרים, עצם התקנתן מעידה על חוסר תחושת ביטחון. 

בחירת מתקין

בוחרים מצלמות נכון

בתחום מצלמות האבטחה, כמו הרבה תחומים, ניתן למצוא הרבה סוגים של מצלמות ועוד יותר סוגים של עדשות בכל מצלמה. לכל אחת יש את היתרונות שלה ואת החסרונות שלה. מתקין מצלמות מקצועי יודע להמליץ לכם איזה מצלמות אבטחה ואילו עדשות הן מתאימות לצילום כל סוג וצורה של החלל. שטחים ארוכים וצרים כמו מסדרונות ידרשו עדשות מצלמה מסוימות בעוד ששטחים פתוחים יותר ידרשו עדשות אחרות. 

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בערד? התקשרו עכשיו או צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום הגעה >>>

אם אתם באים לרשת במצלמות אבטחה חללים ריקים שעתידים להתמלא, חשבו מראש על המיקום של הריהוט או החפצים שעתידים למלא אותו. ישנן מצלמות שיכולות "לראות" גם דרך חפצים, כמו מצלמות שמודדות חום גוף, אבל תוכלו גם להתחשב במיקום של החפצים בהחלטה איפה בדיוק להתקין מצלמות בחלל עצמו וכך תמנעו התקנה יקרה יותר. המתקין שמגיע אליכם יתאים לכם את המצלמות הנכונות ביותר בכל חלל בבית.

בוחרים מערכת הקלטה

בדיוק כמו הפסקה הקודמת, גם כאן התכנון חוסך מכם הרבה כסף ובעיקר הרבה דאגות. מערכת הקלטה צריכה להתאים לצרכים שלכם כדי לעשות עבודה טובה יותר. אם יש לכם מגוון מצלמות, שכל אחת מהן משדרת לערוץ נפרד, מערכת ההקלטה שאתם בוחרים צריכה להתאים למספר הערוצים שאתם מתכוונים להקליט. 

תמיד מומלץ להשאיר את האפשרות להוסיף מצלמות אבטחה עם הזמן בפשטות ובמחיר נוח ולכן עדיף תמיד להתקין מערכת הקלטה שמאפשרת עוד חיבורים מראש. באופן כללי חשוב לזכור שמצלמות האבטחה שאתם מתקינים עכשיו, ישמשו אתכם לפחות לכמה שנים ולכן כדאי שתתכננו את המערכת כולה כך שזו תענה על הצרכים שלכם בצורה המדויקת ביותר גם בעתיד.

מצלמות על עמודים וקירות

בוחרים אחסון נכון

מערכת ההקלטה מאפשרת לכם גם לשמור את הצילומים ממצלמות האבטחה והיא גם אחראית לפעילות התקינה של המצלמות. ודאו שאתם שומרים את המערכת בקום מוגן שיהיה חסין לפריצות. הסתרת המערכת במקום חבוי מן העין כולה לעשות את העבודה אך אנו ממליצים לסגור אותה מאחורי מנעול או שניים וכך למנוע פריצות או גניבות של המערכת ושל הצילומים שלכם או לפחות להקשות על כך משמעותית.

שומרים תיעוד של המצלמות עצמן

שמרו תיעוד לא רק של הצילומים אלא גם של המצלמות. רישום המצלמות בצורה מסודרת עוזר בעיקר למקומות בהם מותקנות מספר רב של מצלמות. לאחר שבדקתם שכל המצלמות עובדות ומקליטות כראוי, סמנו לכם או רשמו בצורה מסודרת איפה מותקנת כל מצלמה. כך תוכלו לטפל בכל תקלה במהירות ויהיה לכם מעקב על פעילותן של כל המצלמות לפי המיקומים שהן מותקנות בהן.

שומרים על הנוחות שלכם

מערכת ההקלטה שומרת על הצילומים ונותנת לכם גישה אליהם מכל מקום ובכל זמן. חשבו בינכם לבין עצמכם מה הדרישות שלכם מהמערכת? האם אתם רוצים גישה לצילומים בשידור חי או שאתם צריכים גישה להקלטות בדיעבד. כמה אנשים צריכים גישה להקלטות האלו? כל הגורמים האלו יחד עם נוחות המערכת בכללותה, יאפשרו לכם את השימוש הנוח לצפייה במצלמות האבטחה שהתקנתם.

הסעיף הזה מדבר בעיקר על הצרכים שלכם. שימו לב שאתם מתקינים מערכת בעלת אפליקציה נוחה ומתאימה לשימושכם. אתם הולכים להיות אלה שמסתכלים ומשתמשים במערכת ההקלטה ולכן חשוב שזו תתאים לצרכים שלכם כמה שיותר ותהיה כמה שיותר נוחה בעת השימוש. שפת משתמש, צורת הצגה, גודל לחצנים ואפשרויות לחיבור מרחוק, יקלו עליכם שתרצו להשתמש במערכת. 

בדיקה אחרונה לפני שמסיימים

לאחר התקנת המערכת כולה וחיבור מצלמות האבטחה אליה, ערכו בדיקה שתראה כי כל המצלמות עובדות כראוי ושהמערכת מקליטה כמו שצריך כשהמתקין עוד אצלכם, כך הוא יוכל לתקן תקלות שמצאתם עם הפעלת המערכת. ודאו שהמצלמות אכן מצלמות את כל האזורים הנדרשים בצורה המיטבית, בדקו את איכות הצילום, ההקלטה וזוויות המצלמות ובדקו את איכות החיבור לרשת ומהירות העברתם של הצילומים למערכת ההקלטה. חשוב שתדעו על תקלות במערכת ובעל המקצוע יתקן לכם אותן עוד בביקור הראשון. 

המשיכו לעקוב אחר המערכת גם לאחר ההתקנה והיו ערים לתקלות נוספות במהירות. כך רובן יתוקנו תחת האחריות ומתקין המצלמות שעשה את העבודה עדיין יחזיק בזיכרון רענן של עבודת ההתקנה אצלכם. חשוב לוודא שעבודת ההתקנה של המצלמות והמערכת היית הטובה ושמתקין המצלמות נותן אחריות מקיפה לכל תקלה שלא תבוא.

זה הכל! עכשיו אתם יכולים להיות בטוחים שמצלמות האבטחה שלכם מצלמות את כל השטח אותו הן נדרשות לצלם ושמערכת ההקלטה מקליטה כראוי ונוחה לשימושכם! אתם יכולים להיות רגועים שבכל מקרה של תקלה, יש לכם אחריות לכך ויש לכם גם את יכולת הזיהוי של מצלמות האבטחה ואתם יכולים ללכת לישון בבטחה עם מערכת הקלטה ומצלמות אבטחה שמוגנות במקרים של הפסקת חשמל או של ניסיון גניבה. בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם:

שירותי מנעולן >>
קבלן איטום >>

טכנאי מזגנים >>
שירותי הובלה >>
מתקין דודי שמש >>
טכנאי גז >>

דילוג לתוכן