cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין מצלמות אבטחה, מצלמות אבטחה

בערד

יתרונות נוספים למצלמות האבטחה בבית

כמעט בכל פינת רחוב תוכלו לפגוש בעינית המסוקרנת של מצלמת האבטחה שמתעדת ורואה כל דבר ברחוב. מצלמות האבטחה מרשתות את רחובות העולם והפיתוחים הטכנולוגים ממשיכים לקדם את תחום הביטחון של אזרחי המדינות השונות. בתי עסק נדרשים להתקין מצלמות אבטחה בשביל כיסוי ביטוחי ומדינות שלמות משקיעות ברישות רחובות הערים במצלמות אבטחה כדי שיוכלו להגן על העוברים והשבים ברחוב בצורה מידית ואמינה. אבל תפקידן של מצלמות האבטחה מזמן משמש להרבה יותר מרק ביטחון.

מצלמות האבטחה בבתים פרטיים מביאות גם נחת וביטחון לדיירי הבית אבל יותר מכך, הן מתעדות אינספור מצבים ורגעים מלאים בהומור ואהבה של דיירי הבית ושל העוברים ברחוב. אז בואו נראה איזה עוד שימושים יש למצלמות האבטחה בבית שלנו וזכרו – עדשת המצלמה לא מפספסת שום רגע, ראו הוזהרתם!

מצלמות אבטחה לבית מסיימות כל ריב

לאחים יש נטייה טבעית להתווכח ולריב, כולנו מכירים את זה. הריבים קורים גם במשפחות הטובות ביותר ואין שום דרך לעצור את התופעה ה-לפעמים לא ממש נעימה הזו. כל אחד מהאחים מאשים את השני, אף אחד לא מודה ב"פשע" ובעצם, אתם צריכים לקבוע מי מהם הוא האשם ללא שום ראיות מפלילות או עובדתיות. 

עם קיומן של מצלמות האבטחה בתוך הבית אשר מתעדות כל רגע, אתם יכולים להיכנס לתיעוד ולחזור אחורה בזמן, לגלות מי אשם ב"מחדל", מי התחיל את הריב או איפה נמצא אותו חלק במשחק שהלך לאיבוד. הרזולוציות הגבוהות בצילומים של מצלמות האבטחה היום, מאפשרות לכם לפתור כל ויכוח בין הילדים במהירות ובדרך כזו שפשוט אין שום ויכוח לגבי התוצאה.

מצלמת אבטחה בגובה

רגעים של צחוק עם מצלמות אבטחה לבית

עוד יתרון שאולי לא חשבתם עליו מהתקנת מצלמות אבטחה בבית היא היכולת לצחוק אחד עם השני (או אחד על השני). כל מעידה, כל נפילה וכל "פדיחה" מצולמת ומתועדת לאורך כל שעות היממה עם מצלמות האבטחה בביתכם ולכן, יש לכם את הזדמנות הפז לראות את כל הדברים המביכים שקורים כשאנחנו בטוחים שאנחנו נמצאים לבד ושאף אחד לא רואה (חוץ מאותה עינית סקרנית של מצלמת האבטחה). 

מחפשים מתקין מצלמות אבטחה מומלץ בערד? התקשרו עכשיו או צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום הגעה >>>

אתם יכולים לחזור אחורה אל רגעים מדהימים של צחוק בין כל בני הבית, להראות סרטונים של אותם רגעים מביכים שתועדו בעדשות המצלמה, אך זכרו שהעניין הזה תקף גם לכם- ההורים! כל פדיחה שעלולה להתרחש מול עדשת המצלמה, תהיה מתועדת ותוכל להיחשף על ידי ההורה הנוסף! ראו הוזהרתם!

אבל לא רק רגעי הצחוק, תוכלו גם לזכות באותם רגעים של מזל או ניסים קטנים שמתרחשים מדי פעם ככה סתם תוך כדי חיי היומיום. צלחת שנתפסה רגע לפני שהתנפצה על הרצפה, "קליעה לסל" מדויקת שמתרחשת רק באותם מקרים נדירים שאף אחד לא מסתכל בהם, עם מצלמות האבטחה, ניתנת האפשרות להראות לכל בני הבית את תפיסת הכוס המרשימה רגע לפני שהרצפה התמלאה בזכוכיות.

משחזרים את הזיכרונות עם מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה בבית מביאות הרבה יותר מרק רגעים של צחוק. אתם יכולים לחזור אחורה ולהנות מרגעים משפחתיים מלאים בחום ואהבה. קחו לדוגמא רגע יפה של משחק בין הילדים בו הם מכבדים אחד את השני ונהנים מהמשחק המשותף או רגעים יקרים מפז של עזרה הדדית וקרבה בין בני הבית שמופיעים בספונטניות. אח שעוזר לאחיו עם הלימודים או עם מטלות הבית השונות ואפילו רגעים של רביצה משותפת בסלון כשכל בני הבית צופים יחד בסרט, כל אלו מצטרפים לאינספור רגעים בזמן שאתם יכולים לשמור ולהביט בהם כל פעם מחדש כשאתם רוצים לחזור רגע בזמן.

לא מאבדים חפצים

לא מאבדים חפצים עם מצלמות אבטחה

מכירים את זה שאתם מתכוננים לצאת לעבודה בבוקר, הכנתם כבר הכל, הקפה לדרך, התיק, אפילו הילדים כבר מחכים ליד הרכב ופתאום אתם קולטים שאין לכם מושג איפה המפתח? במקום לעבור על כל הבית עם זכוכית מגדלת בשיא הלחץ, להאשים את כל העולם, להגיע באיחור לעבודה ולפתוח את היום עם עצבים מיותרים, אתם יכולים למצוא את האבדה בכמה שניות בלבד! כנסו לאפליקציה של מצלמות האבטחה בביתכם ובדקו איפה הנחתם אותו אתמול אחרי שהגעתם! ככה פשוט! 

הדוגמה הזו היא רק אחת מתוך אינספור דוגמאות של שימוש במצלמות אבטחה למציאת חפצים שונים ברחבי הבית. משקפי ראיה, מפתחות, טלפון, בגדים ואפילו תכשיטים. תוכלו למצוא כל חפץ שאיבדתם במהירות עם מצלמות אבטחה בתוך הבית שמתעדות כל רגע ברזולוציה גבוהה ואיכותית כך שאתם יכולים למצוא את הפריט הכי קטן בפשטות ובקלות.

מצלמת אבטחה מחוץ לבית 

מצלמות אבטחה שבעלי דירות מתקינים מחוץ לבית, ברוב המקרים יופנו גם אל הרחוב ולא רק אל דלת הכניסה. בעזרת זווית הצילום הרחבה יחסית של אותן מצלמות אבטחה, הרבה דברים שמתרחשים ברחוב עצמו, חודרים לעדשת המצלמה ואירועים משונים מתועדים בהן.

אנחנו לא מדברים על פשעים, תאונות דרכים ומקרי עבריינות שגם הם זוכים לתיעוד תדיר ממצלמות אבטחה של בתים פרטיים ברחבי העולם, תחשבו על תופעות טבעיות כמו רעידות אדמה, הצפות וסופות ברקים אשר נתפסים בעדשת המצלמה ונותנים לנו גישה אל תיעוד מרהיב ומלא בדרמה אשר חושף אותנו לתנאי הטבע הפראי. 

מצלמות האבטחה קולטות גם רגעים מרגשים של יופי טבעי בין בעלי חיים. באזורים רבים בעולם, עדשת המצלמה "תופסת" דביבונים, סנאים ואפילו דובים ובהודו נתפסו לא פעם אפילו פילים אשר עושים דברים שונים ומשונים אל מול עדשת המצלמה! מצלמות האבטחה בעולם מביאות לנו תיעוד נדיר של חיות מגוונות ובישראל, מצלמות אבטחה מותקנות בקני ציפורים ומשדרות בשידור חי צילומים אותנטיים של חיי הציפורים הנדירות בישראל כך שכל מי שרק ירצה יכול בכל רגע נתון לראות את מה שהן עושות בטבע. 

תרבות ה"מימים" באפליקציות השונות מאדירה את אותם רגעים בלתי צפויים אשר נקלטים בעדשת המצלמה. עם התקנת מצלמות אבטחה אצלכם בבית, אתם יכולים גם לבחור אם לשתף את כל העולם באותם רגעים שונים של צחוק בין בני הבית או של תופעות נדירות שלא קורות כל יום. מצלמות אבטחה לבית מביאות לכם שקט וביטחון אבל גם המון דברים אחרים, אל תוותרו על היתרונות השונים של מצלמות אבטחה לבית!

אולי יעניין אותך גם:

שירותי מנעולן >>
קבלן איטום >>

טכנאי מזגנים >>
שירותי הובלה >>
מתקין דודי שמש >>
טכנאי גז >>

דילוג לתוכן