cropped-cropped-ערד-לוגו.png

קבלן איטום

בערד

שירותי קבלן איטום

קבלן איטום בערד לעבודות איטום בכל אזור הנגב המזרחי. עם מקצועיות רבה ושירות איכותי ואמין אתם יכולים להיות בטוחים שהמבנה שלכם מקבל את האיטום הטוב והאיכותי ביותר במחירים נוחים במיוחד, הקירות שלכם מעולם לא היו יבשים יותר! שנות ניסיון רבות ומגוון רחב של עבודות איטום בערד מאפשרות לקבלן איטום בערד לעשות עבורכם את כל עבודות האיטום בצורה המקצועית ביותר באחריות כדי שלא תדאגו! 

עבודות איטום בערד

  • איטום סדקים
  • איטום גג בערד
  • זיפות גגות
  • איטום חדרי רחצה
  • איטום הכנה לגינת גג
  • איטום נקודתי למטבחים
  • איטום קירות חיצונים 
  • איטום בריכות
  • איטום "שלילי"

להיות קבלן איטום בערד זו עבודה הדורשת המון תשומת לב ורמת מקצועיות לא מעורערת. כאשר עבודת איטום אינה מתבצעת כראוי, ניתן לראות זאת כבר בחורף הראשון ועוד קודם! קבלן איטום בערד מבצע עבודות איטום איכותיות, מקצועיות ואטומות במיוחד, במחיר הוגן ונוח לכל כיס!

לא חיים לצד העובשים!

קבלן איטום בערד לבתים חדשים

כדי לפתוח עם התנאים הטובים ביותר בביתכם החדש, קבלן איטום בערד דואג להבין קודם כל את צרכי האיטום שלכם ומציע עבורכם את האפשרויות המתאימות והטובות ביותר עבורכם בשוק. קבלן איטום בערד מכיר את תנאי השטח ואת האזור בצורה המיטבית ביותר ולכן גם יודע לעשות את עבודות האיטום בערד בצורה מקצועית ואיכותית במיוחד.
מחפשים קבלן איטום בערד? התקשרו עכשיו או צרו איתנו קשר >>>

חשוב להבין מה תכונותיו של הבית שלכם כדי להתאים את צורת האיטום הנכונה לו ביותר. לכן חשוב לפנות לקבלן איטום בערד. כך תוכלו להבטיח בית מבודד ואטום למשך שנים ארוכות ולקבל איכות חיים גבוהה ונוחה בביתכם החדש. כאשר עבודת האיטום מתבצעת על הצד הטוב ביותר, אתם חוסכים אלפי שקלים ויותר על תיקונים נוספים של נזקי מים ועל נזק ממשי שיכול להיגרם לציוד בביתכם!

קבלן איטום בערד לבתים קיימים

השנה הראשונה בתוך הבית חדש היא שנה של תגליות והסתגלויות. עם חילוף עונות השנה, מתגלה היכולות האמיתיות של הבית שלכם. בעלי בתים רבים מסתפקים בשיוף וצבע כאשר מה שהקיר או הגג באמת צריכים זה עבודת איטום איכותית ומקצועית. לכן גם לאחר הגשם הראשון, מתגלים פתאום הרבה תקלות במבנים מסוימים בהם נעשתה עבודת איטום חובבנית.

יש יותר מדרך אחת לבצע איטום בבית. כדי להחליט על הדרך הנכונה ביותר, יוצגו בפניכם כל האפשרויות הטובות ביותר והמשתלמות עבורכם לעבודת האיטום הספציפית שלכם. קבלן איטום בערד משאיר אתכם מעורבים לאורך כל התהליך של עבודת האיטום, כך שתוכלו להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב והמקצועי ביותר ותדעו גם מה לבדוק כאשר עבודת האיטום תסתיים בהצלחה. 

קבלן איטום בערד מקצועי ואמין, קודם כל בודק את מקור הרטיבות. שום עבודה לא תתחיל לפני שמקור הרטיבות תתגלה. הרבה פעמים הבעיה תהיה ממקור חיצוני, כמו גשמים או השקייה ויהיו פעמים בהם הבעיה תהיה פנימית מתוך קירות הבית כמו צנרת בלויה או דליפה מאחד מצינורות המים אל תוך חלל הקיר.

איטום גגות בערד

איטום גגות בערד מתבצע על ידי יריעות איטום שנפרשות על גג הבית או על ידי חומרי איטום שנמרחים על הגג. כקבלן איטום ייסודי ויעיל, אציג את הפתרון הטוב והיעיל ביותר ששוק האיטום יודע להציע עבור המבנה שלכם מבחינת האיכות וגם מבחינת התקציב. יקר יותר לא תמיד אומר טוב יותר! קבלן איטום בערד שם את טובתכם מעל לכל!

גג שאינו אטום באופן מקצועי, גורר בעיות ותקלות בבניין למשך שנים ארוכות. לכן חשוב שעבודת האיטום תתבצע במקצועיות ובאמינות רבה. קבלן איטום בערד בא לא רק עם שנים של ניסיון אלא גם עם קהל לקוחות מרוצים שיכולים להעיד אחרי שנים ממועד העבודה, שעבודת האיטום שעשיתי בגגות בתיהם מביאה לחייהם נחת. 

לפני תחילת העבודה, חשוב לפנות כראוי את שטח הגג. במקרים מסוימים צריך להוציא ולפנות אפילו חלקי טיח או בטון לפני האיטום עצמו ובכך למנוע את חזרתה של הרטיבות או את ההתפוררות של האיטום החדש. כדי לבצע את איטום הגג בצורה הטובה ביותר, קבלן איטום בערד מפנה כל מה שצריך מהשטח הנדרש לאיטום כדי לבצע את העבודה בצורה האיכותית ביותר.

איטום הגג עצמו לא לוקח הרבה זמן, מה שכן לוקח זמן הוא הכנת השטח לקראת האיטום וזמני הייבוש של חומרי האיטום בין מריחת השכבות השונות. מריחה מוקדמת מדי של שכבה נוספת, תגרום לנזק משמעותי בנראות ובאיטום עצמו. קבלן איטום בערד יודע בדיוק מתי לבצע את מריחת השכבה השנייה וכן כיצד להגן על השכבה שנמרחה מפני רטיבות נוספת כמו גשם למשל, עד שהעבודות יסתיימו והגג שלכם יהיה אטום לחלוטין. 

קבלן איטום באריאל משאיר את שטח הגג מסודר ונקי. השטח המטופל ייצבע מחדש ותוכלו להנות מביתכם במהירות. לאחר מכן, תיעשה בדיקה לוודא את עמידות האיטום. גם במידה והבדיקה נגמרה בשלום, קבלן איטום בערד לא מסיים את עבודתו ונותן לכם אחריות לשנים.

במידה וזיהינו שהבעיה היא רטיבות שמקורה בתנאי החורף, מומלץ במידת האפשר לבצע את האיטום כאשר עונת הגשמים מתחילה להגיע לסופה. במידה ומדובר במקרה חירום או בעל דחיפות גדולה, כמובן שיהיה אפשר לבצע את האיטום אך יש חשיבות גדולה לבידוד האזור מכל רטיבות שהיא והמחיר לעבודת האיטום עלול להיות מושפע ממזג האוויר.

עבודות איטום בערד לדירות צמודות קרקע או מרתפים

איטום בדירות צמודות קרקע או מרתף, נעשה בדרך כלל בקיץ. הרבה פעמים במבנים הללו, הרטיבות מגיעה משכבות הקרקע הלחות. עבודות איטום בערד בעונת הקיץ, נעזרים באקלים היבש של האזור ולכן לוקחים פחות זמן ועולים לכם פחות כסף. עד שחומרי האיטום מתייבשים עלולים לקחת גם מספר ימים ולכן החום שחודשי הקיץ מביאים איתם, יכול גם לעזור לייבוש החומרים וגם לעצירת הופעתם של מקורות רטיבות. 

קבלן איטום בערד זמין עבורכם לעבודות איטום שונות לאורך כל השנה, בהתאם לצרכים שלכם. במקרה שלנו, החורף הישראלי לא מביא איתו גשמים חוזרים ונשנים לאורך חודשים ארוכים (וחבל), אז אתם יכולים להנות מעבודות איטום בערד כמעט לאורך כל השנה. 

דואגים לבית יבש עם קבלן איטום בערד!

דילוג לתוכן