cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין קבלן איטום, קבלן איטום

בערד

שיטות שונות לאיטום הגג בערד

הבית שלנו הוא הדבר ששומר עלינו מפני תנאי מזג האוויר השונים, בו אנחנו אמורים להרגיש הכי בטוחים בעולם. לחיות בבית שעל קירותיו צומח עובש, או שבאמצע הבית קיימת כל גשם שלולית גדולה שמכניסה את הגשם אל תוך כותלי ביתנו, זה לא צורת חיים שכדאי להמשיך בה ולכן אנחנו פונים לקבלן איטום בערד ומתחילים את עבודת האיטום בבית. לאיטום הבית יש מגוון שיטות איתן ניתן לעשות את עבודות האיטום השונות ולכל שיטת איטום יש את היתרונות שלה וגם את החסרונות שלה. קבלן איטום בערד, יודע להתאים לכל מצב את השיטה הטובה ביותר ואחרי קריאה במאמר הזה, תוכלו להבין יותר טוב גם אתם.

מונעים תקלות מבעוד מועד 

כדי שלא תגיעו לאותו יום חורף גשום ותגלו את הנזילות ברגעים הכי לא מתאימים (לא שיש זמן מתאים לנזילות אבל בכל אופן), רצוי לבצע את בדיקות האיטום עוד לפני שהסערה שבחוץ מצליחה לחדור אל חלל הבית שלנו. הזמינו קבלן איטום בערד בעל ניסיון רב באיטום גגות בערד ובישובים הסובבים אותה, עוד לפני סופה של עונת הקיץ וכך תחסכו בהוצאות גבוהות יותר בחורף ובזמן עבודה ארוך יותר בגלל הצורך לסביבת עבודה יבשה. ביקור של קבלן איטום בערד בביתכם לפני תחילת החורף, חוסך לכם הרבה זמן, כסף ובעיקר כאב ראש!

החורף הישראלי קצר באופן יחסי למדינות אחרות אך בהחלט יודע לתת לנו ימי גשם רטובים וטובים. אותם ימי גשם, יחד עם תשתיות בעייתיות או ישנות, יוצרים תקלות רבות שמפריעות להמשיך את חיינו בנחת. התקלות המוכרות והנפוצות ביותר הן הצפת הביוב, רטיבות בקירות וכמובן- גגות דולפים שמותירים אותנו חסרי אונים באמצע סערת גשמים. קבלן איטום בערד זמין לכם בכל זמן בשביל לפתור את תקלות האיטום בביתכם. 

קבלן איטום בערד מתקן גג בבית

מורחים חומר איטום אקרילי

אז חומר אקרילי לאיטום גגות הוא בעצם משחה פלסטית לבנה שמורחים או מתיזים אותה על תשתית הבטון על הגג. שיטה זו פחות מומלצת לעיתים מאחר והיא אינה אוטמת לחלוטין את כל הגג מפני הגשמים מעצם אי עמידותה למים, מה שיכול לגרום להתקלפות החומר האקרילי ולחדירה של מים לגג תחת הקילופים. חומר איטום אקרילי מתאים במיוחד לגגות עם שיפועים חדים בהם לא נאספות נקודות של מים עומדים. שיטה זו היא שיטה זולה יחסית ליריעות הביטומניות אך יקרה יחסית לזפת לאיטום גגות בערד, על שני אלה עוד נרחיב על תדאגו.

יריעות ביטומניות – שם מפציץ לפתרון פשוט

יריעות ביטומניות הן שיטת לאיטום שנעזרת ביריעות מיוחדות אותם קבלן איטום בערד פורס על הגג שלכם והן מפרידות בין השטח הרטוב שמעל הגג לבין השטח היבש שהוא כמובן – הגג עצמו. יריעות איטום אלו אשר עשויות מפולימר ביטומני והן פותחו באמצע שנות ה-70, כאשר עד לאותה תקופה חומר האיטום הנפוץ ביותר היה זפת חמה שנמרחה על גגות הבתים. פתרון פחות איכותי והרבה פחות נוח, אשר מותיר ריח חזק אבל פתרון זה עוד בשימוש ואנו נחזור אליו. 

קבלן איטום ערד יבצע את האיטום עם יריעות ביטומניות אשר עומדות בתו התקן של מכון התקנים ובעלות צבע אפור-לבן על ידי ההלחמה שלהן. היריעות הופכות ליריעה אחת גדולה המכוסה בחומר שנקרא אגרגט שתפקידו להגן על היריעה כולה מנזקי השמש בקיץ ובחורף באחד. זו השיטה הכי מומלצת לאיטום הגג, הכי פופולרית ולרוב תהיה גם הכי יקרה. עם שיטה זו ניתן לפתור את הבעיה מיד לאחר שפסק הגשם אך שוב, היא צריכה להתאים כמו כפפה לגג שלכם כי אם לא, יש להתקדם הלאה לשיטה הבאה הנכונה לאיטום הגג שלכם. אם הגג שלכם מלא בחפצים, דודי חימום ואנטנות, היריעות פחות יתאימו וקבלן איטום בערד ימצא עבורכם פתרון איכותי יותר. 

קבלן איטום בערד מתקן גג

זפת – קלאסיקה שנשארת בחיינו

שיטת איטום גגות בזפת שחורה נכנסה אל המיינסטרים במהלך השנים עד לאמצע שנות ה-70 והייתה לשם דבר. הרבה שנים, הזפת היוותה הפתרון היחיד לאיטום גגות, בעיקר בבנייני מגורים. השיטה הזו עדיין מככבת בעיקר מעצם היותה זולה יחסית אם כי מיושנת ודורשת תחזוקה שנתית, מה שדורש עבודה רבה במהלך כל שנה מהרגע בו הגג נאטם בשיטה זו. קבלן איטום בערד לרוב ישתמש בשיטת איטום גגות בערד עם זפת בגגות שיש בהם קולטי שמש, דודים ומזגנים. חשוב לציין שהאחריות על עבודה בשיטה זו היא בין 5-3 שנים וזאת מאחר שנדרש לסייד את הזפת בכל שנה פן היא תיסדק מנזקי השמש שמייבשים אותה. 

מסטיק – לא רק ללעיסה

חומר פוליאוריטני מיועד לאיטום גגות קטנים ומרפסות ונודע בכינויו בעולם איטום גגות בערד, ה-"מסטיק". שיטת איטום גגות בערד בחומר זה המחזיק בתוכו יכולת הידבקות טובה ואמינה אל תשתית הגג ויכולת גמישות גבוהה המאפשרת כיווץ ומתיחה בהתאם לצרכי האיטום. חומר פוליאוריטני מתפשט במהירות ואוטם גם סדקים קטנים. עבודה בשיטה זו היא לעיתים יקרה אף יותר משיטת איטום גגות ביריעות ביטומניות אך בעבור חורף שקט, חם ונעים, לפעמים ההשקעה משתלמת. 

הדרך הכי טובה לאטום את הבית

לבעיות האיטום המגוונות, פתרונות שונים. כל אחד מהפתרונות מתאים למצב ייחודי של איטום בערד. קבלן איטום בערד, יודע באיזו שיטה הכי כדאי לבחור בכל אחד מצורכי האיטום ובעזרת המדריך שהכנו לכם, אתם יכולים להכיר בעצמכם את מיטב השיטות. כך תוכלו לדעת מתי קבלן איטום בערד, מציע את הפתרון הטוב ביותר למצב האיטום שלכם. לרוב, המשתנה העיקרי דרכו קבלן איטום בערד מוצא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם, יהיה ביחס לשטח אותו צריך לאטום.

איך לא הולכים לאיבוד בין כל השיטות

בדיוק בשביל זה מתייעצים עם קבלן איטום בערד. האיטום מכיל בתוכו עולם שלם של שיטות וחומרים כאשר כל שיטה וכל חומר, מתאימים לתשתית אחרת ולמצב שונה. קבלן איטום בערד יודע להתאים לכם בדיוק את שיטת האיטום האפקטיבית ביותר לתנאי הגג שלכם ואתם זוכים לחורף יבש ורגוע בביתכם בערד.

אולי יעניין אותך גם:

שירותי מנעולן >>
מתקין מצלמות אבטחה >>
טכנאי מזגנים >>
שירותי הובלה >>
מתקין דודי שמש >>
טכנאי גז >>

דילוג לתוכן