cropped-cropped-ערד-לוגו.png

טכנאי מקררים

בערד

טכנאי מקררים בערד – שירותים

המקרר שלכם כבר לא כל כך מקרר? המקפיא כבר לא כל כך מקפיא (או שהוא בכלל מקפיא יותר מדי?…), האם יש נזילה במקרר ממקור לא ידוע? האם המקרר עושה רעשים של טרקטור אצלכם במטבח? ואולי… המקפיא מייצר קרח על דעת עצמו? או, שאתם לא מבינים למה המקרר מוציא ריח רע? התחלתם לראות שהמוצרים בתוך המקרר מזיעים? או שהאור במקרר לא נדלק למרות שהחלפתם נורה? ובכן… אתם צריכים טכנאי מקררים. בהקדם!

המקרר כבר שנים הפך להיות חלק מאוד משמעותי מהחיים שלנו. הוא מקנה לנו את היכולת לשמור אוכל (שבחום הישראלי לא היה שורד יותר מכמה שעות), מאפשר לנו להחזיק בשתייה קרה שתצנן אותנו גם בימים החמים ביותר וכמובן גם לאחסון תרופות חשובות שמאפשרות לנו לקבל מענה בריאותי כל כך חשוב. אם יש לכם תקלה במקרר, אל תחכו עם זה. קראו עוד היום לטכנאי מקררים בערד.

מקרר שלא מקרר, האם הוא מקרר בכלל?

התרמוסטט אחראי על הטמפרטורה של המקרר. הוא שומר על הטמפרטורה הנכונה בכך שהוא מוציא אוויר קר או אוויר חם לפי מה שנדרש לשמירה על טמפרטורה במקרר ועל הפשרת הקרח   שמצטבר במקרר ובמקפיא כך שזה לא יהפוך למטרד ואף יזיק לתפקודו של המקרר שלכם. כאשר יש תקלות בתרמוסטט, תוכלו להרגיש בכך, אם המקרר לא מקרר טוב את המזון בתוכו והאוויר היוצא ממנו מתחיל להיות פחות קר. עוד דרך לשים לב לתקלה בתרמוסטט היא אם האוכל שבתוך המקרר- קופא. אם שני אלו קורים, או אפילו רק אחד מהם, ובכן, יש לכם תקלה בתרמוסטט. 

תקלה בתרמוסטט כמעט תמיד מחייבת החלפה של התרמוסטט. טכנאי מקררים בערד, נותן לכם את הביטחון שאתם מקבלים את התרמוסטט המתאים ביותר למקרר שלכם וכך מונעים בעיות בהמשך. אני אחליף לכם את התרמוסטט במקצועיות וביעילות והמחירים של התרמוסטט הם רק כמה מאות שקלים בהתאם לסוג המקרר. עם החלפת החלק תוכלו לחזור לשגרת יומכם בלי דאגה למקרר שלכם ולכל מה שבתוכו. ממלאים את הגז במקרר שלכם

הגז במקרר אחראי על יכולות הקירור של המקרר שלכם והרבה פעמים ניתן לתקן את דליפת הגז ולהחזיר למקרר את יכולות הקירור שלו. במקרים בהם אתם צריכים מילוי גז למקרר, כנראה שיש לכם דליפת גז מאחד הצינורות. כאשר אמצא את מקור הדליפה, אאטום את החור ואמלא לכם את הגז. טכנאי מקררים בערד עם שנות ניסיון רבות, יודע למצוא כל מקור לדליפה ולאטום אותה היטב ככל הניתן. 

אם אתם רואים שהמקרר והמקפיא או כל אחד בנפרד, אינם מקררים כראוי, תוכלו לזהות בכך שישנה דליפה של גז הקירור. אם נגלה שדליפת הגז מתרחשת בגוף המקרר או במקום שלא ניתן לתקן אותה, תאלצו למלא גז אחת לתקופה. אם נראה שאתם נדרשים למלא גז בתדירות גבוהה מדי, אולי כדאי לכם להתחדש במקרר חדש.

תיקון מקררים בערד איכותי ומקצועי מונע מגוון תקלות ומחזיר את המקרר שלכם לשימוש במהרה! מזג האוויר הישראלי, אפילו בערד, לא מאפשר למאכלים לשרוד ללא מקרר במשך זמן ממושך. לכן אני מאמין בזמינות ומהירות התיקון. טכנאי מקררים בערד זמין לכם לאורך כל שעות היום ומגיע עד אליכם לתיקון מקררים בערד והסביבה כדי שתוכלו להיות רגועים עם המקרר שלכם.תיקון מקרר בערד עם טכנאי מקררים מוסמך ומקצועי:

 • החלפה של מאוורר חיצוני
 • החלפה של תרמוסטט
 • החלפה של טיימר
 • איתור ותיקון של דליפות גז
 • תיקון של מקררים למשרדים
 • תיקון של מקררים תעשייתיים
 • החלפה של גומיות בדלתות המקרר
 • מילוי של גז
 • פתיחה של סתימות בצינור ניקוז
 • החלפה של מדחס
 • החלפה של כרטיס פיקוד דיגיטלי
 • החלפה של מאוורר פנימי
שירותי תיקונים למקררים מתקדמים:

 • תיקון של וסת למגירות המקרר
 • החלפה של בר מים למקרר
 • החלפה של וסת למגירות המקרר
 • תיקון של צג דיגיטלי במקרר
 • תיקון של וסת לדלתות המקרר
 • החלפה של וסת לדלתות המקרר לא משנה איזה דגם של מקרר יש לכם וגם לא איזה סוג, אם הוא חדש או ישן, יד שניה או מקורי, דלת אחת, ארבע או עשרים דלתות. תיקון מקררים בערד לכל סוגי המקררים ולכל תקלה במחירים מצחיקים, במהירות ובמקצועיות רבה. אל תחכו עם תקלות וקראו לנו עוד היום.

 

מגדלים פינגווינים במקפיא

מגוון המקררים בשוק היום, הוא רחב. יש כאלו עם מקפיא תחתון וכאלו עם עליון. יש אפילו מקררים בהם הטמפרטורות משתנות בכל מגירה בתוך חלקי המקרר עצמו. טכנאי מקררים בערד מקצועי ואמין מגיע לתקן כל תקלה במהירות. גם במקרים בהם המערכות של המקפיא ושל המקרר נפרדות, טכנאי מקררים בערד מטפל בבעיה ומתקן לכם את המקרר בצורה היעילה והמדויקת ביותר. 

הרבה תקלות יכולות לגרום להצטברות קרח במקפיא. משחיקה של הגומיות של המקפיא ועד מערכות שונות בגוף המקרר שלא עובדות כראוי, טכנאי מקררים מנוסה כמוני יודע לתקן את הבעיה ולהחזיר את המקרר שלכם לאיכות בה הוא היה במהירות! המקרר מורכב מכמה חלקים משמעותיים אשר משפיעים על יכולת הוויסות במקפיא. בין אם מדובר בתרמוסטט ובין אם צריך להחליף את גוף החימום, מתוקף ניסיוני אני אדע לבצע את ההערכה הנכונה שבסופה, המקרר שלכם יהיה מתוקן ויחזור להקפיא את המוצרים שבתוכו ולא את עצמו.
רעשים מהמקרר? יש פתרון!

המקרר פתאום מרעיד את כל הבית עם רעשים של מכסחת דשא? כנראה שזה נגרם כתוצאה מכך שהמאוורר או המדחס תקועים או שאולי נתקע בהם משהו חיצוני. טכנאי מקררים בערד מחזיר את השקט לבית שלכם. במידה וצריך יהיה להחליף חלקים מהמאוורר או את המדחס אדאג לעשות זאת במקצועיות ויעילות כדי שתהיו בטוחים שתקבלו כמה שנים טובות של שקט. 

דילוג לתוכן