cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין קבלן איטום, קבלן איטום

בערד

המדריך השלם לאיטום קירות חיצוניים בערד

קל להתרכז במה שקורה בתוך הבית מאשר למה שקורה בצידו החיצוני. כשמדובר באיטום הבית, חשוב לתת את הדעת גם למצבם של קירותיו החיצוניים של הבית. איטום קירות חיצוניים בערד, חייב להיעשות בצורה הטובה והייסודית ביותר ועם קבלן איטום בערד, אתם לא צריכים להוציא על זה יותר מדי כסף. כאן תוכלו להכיר את כל מה שצריך לדעת לקראת איטום קירות חיצוניים בערד ותגלו את חשיבות הנושא!

איטום בערד – חשוב יותר ממה שחשבתם

חשוב שתדעו כי כל דחיה בעבודת האיטום בבית, תעלה לכם בזמן, כסף וכאב, לכן עם רגע כניסתכם לבית מומלץ להזמין קבלן איטום בערד כדי שיגיע לבדוק את רמת האיטום של הבית שלכם. הרבה אנשים מגלים פערים באיטום הבית רק אחרי החורף הראון או השני בדירה החדשה ולשבת בסלון עם טפטוף מתמשך מהגג או לגלות עובש פראי שגדל על הקיר זו חוויה לא נעימה בכלל.

עם תחילת סימני העובש או הרטיבות חשוב שתקראו לקבלן איטום בערד ותחסכו עבודה מורכבת, רבה וארוכה שבסופו של דבר, אתם אלה שמשלמים עליה את המחיר (הגבוהה יותר). יותר מכך, קחו בחשבון שאיטום חיצוני בבית שנעשה בחובבנות או בעבודה רשלנית, ימשיך לעשות לכם נזק רב יותר ויותר עד שתיגשו אל עומק העניין ותזמינו את קבלן האיטום בערד שיגיע לתקן את התקלה והנזק הזה יכול לגרום להתפוררות הקיר או לעובש רעיל, לא חבל?

הטיפול בבעיית האיטום בביתכם שנעשית ברגע הראשון, מאפשרת לכם לקבל עבודת איטום איכותית ואמינה במחירים נוחים למדי. ככל שיש פחות מה לתקן, ככל שהתרחש פחות נזק מקיף וככל שהצורך באיטום הוא מצומצם יותר, כך עבודת האיטום תעלה לכם פחות כסף ותיקח לקבלן איטום בערד פחות זמן! 

אז כמה לאטום כדי שהבית יהיה אטום

איטום קירות חיצוניים בערד יכול להיעשות על כל הקיר ויכול גם להיעשות באופן נקודתי באזור הייחודי שדורש איטום. קחו בחשבון שאם אזור אחד מהקיר שלכם דורש איטום, יכול להיות שבזמן הקרוב אזורים נוספים יתחילו להראות אותות של רטיבות ואולי כדאי לכם כבר לאטום את כל הקיר מחדש, אך זה נתון לשיקולכם ולשיקולכם בלבד. 

עם התחלתם של סימני רטיבות כמו נפיחות בקיר, התפוררות, צבע שמעיד על עובש, פנו לקבלן איטום בערד שיגיע אליכם ויבדוק האם מדובר ברטיבות מקומית שתיפטר בעבודה נקודתית או שצריך לאטום את הקיר כולו כבר עכשיו. יכול להיות שהבעיה באיטום היא באמת מקומית ועל כן מומלץ להתייעץ עם קבלן איטום בערד שידע לתת לכם ייעוץ מקצועי. מחיר לאיטום קירות חיצוניים בערד באופן חלקי נע בן 1,000 ₪ לבין 1,500 ₪. מחיר איטום קירות חיצוניים בערד באופן מלא כולל סנפלינג נע בין 5,000 ₪ לבין 10,000 ₪.  זכרו שככל שהעבודה תתבצע מוקדם יותר כך תשלמו פחות.

איך אוטמים קירות חיצוניים

ישנם חומרי איטום רבים וטובים המתאימים לקירות חיצוניים מסוגים שונים וכל אחד מהם נועד למטרה אחרת, לכן חשוב לקחת את שירותיו של קבלן איטום בערד שיודע איזה חומרים להתאים לכל סוג של קיר ולכל צורך. חומרי איטום חיצוניים וחיפויים ממשיכים להתעדכן עם התפתחויות טכנולוגיות ומדעיות. קבלן איטום בקריית שמונה בקי כמובן בכל החידושים וההתפתחויות בתחום ויודע לבחור את החומרים הנכונים לכל מצב ולכל עבודת איטום. מחיר איטום קירות חיצוניים בערד בטיח, נע בין 100 ₪ לבין 200 ₪ למ"ר. מחיר איטום קירות חיצוניים בערד בפסיפס, נע בין 170 ₪ לבין 270 ₪ למ"ר ואלו לא כל השיטות.

קבלן איטום בערד והסביבה

תהיו אחראיים וקחו אחריות!

בדרך כלל האחריות על עבודת האיטום בערד תהיה למשך כמה שנים ותהיה מקיפה למדי. איכות האחריות מעידה לכם עד כמה קבלן איטום בערד עומד מאחורי היכולות המקצועיות שלו וככל שהיא ארוכה יותר, כך הוא שלם יותר עם עבודתו. קחו בחשבון כי לרוב, אחריות על עבודות איטום לא תעלה על חמש שנים. איטום הרבה פעמים מוכיח את עצמו אחרי חורף או שניים ולכן אם קבלן האיטום שבחרתם, מציע לכם עבודה ללא אחריות או עם אחריות קצרה, הגיע הזמן לחשוד ובעיקר להחליף אותו!

סנפלינג – הרבה יותר מספורט אקסטרים

אם אתם מתגוררים בבניין גבוה, עבודות איטום בסנפלינג בערד הם הפתרון היחידי והטוב ביותר שלכם. אנשי האיטום בסנפלינג ערוכים לכל תרחיש ויודעים היטב לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בין אם מדובר בבניין בן 3 קומות או בין אם מדובר בבניין בן 10 קומות. יש ברשותם את כל הציוד הנדרש כדי לבצע את עבודת האיטום הטובה לבניין הדירות ולהביא תוצאות מרשימות, בדיוק כמו קבלן איטום בערד שמבצע את עבודת האיטום בבית בקומת קרקע. מחיר איטום קירות חיצוניים בערד עם סנפלינג נע בין 1,500 ₪ – 2,000 ₪.

קדימה, אוטמים!

קבלן איטום בערד מציע לכם עבודות איטום מקצועיות אצלכם בבית כדי שתוכלו לשמור על איכות החיים שלכם ועל הבריאות שלכם בין כותלי ביתכם היבשים. איטום מקצועי ואיכותי בביתכם שומר על הבריאות שלכם, על החפצים שלכם ועל ארבעת הקירות להם אתם קורים "בית". אם יש בעיית רטיבות בביתכם, פנו עוד היום לקבלן איטום בערד שנותן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לא רק לאיטום הקירות החיצוניים של הבית שלכם אלא לכל עבודות האיטום השונות שאתם צריכים!

חשוב להתייחס לבית שלנו בצורה המכבדת ביותר ולטפל בכל תקלה שמתרחשת בו כמה שיותר מהר כדי למנוע תקלות נוספות. הבית שלנו הוא מקום מקדשנו הפרטי. הוא שומר עלינו בטוחים ושלווים ושומר בתוכו את כל הדברים שאספנו במהלך השנים. הוא גם שומר עלינו ועל ילדינו מהעולם שבחוץ ונותן לנו מקום נוח, חמים ובטוח לחזור אליו בסופו של כל יום. 

אולי יעניין אותך גם:

שירותי מנעולן >>
מתקין מצלמות אבטחה >>
טכנאי מזגנים >>
שירותי הובלה >>
מתקין דודי שמש >>
טכנאי גז >>

דילוג לתוכן