cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין מנעולן, מנעולן

בערד

בוחרים את המנעולן המושלם

מכירים את הרגע המתסכל במיוחד בו המפתח נשבר בתוך המנעול? או את ההרגשה הנוראית שגיליתם שפרצו לכם לבית? כנראה שכבר יצא לכם לפגו שמנעולן בערד. כדי שהמנעולן שיגיע אליכם לא יהיה זה שנבחר ברגע של לחץ, עשינו לכם מדריך שיסביר לכם מעט לעומק את תפקידו של המנעולן ואיך לוודא שהמנעולן שבחרתם הוא מקצועי ואיכותי במיוחד.

הבית של כל אחד מאיתנו הוא ארמוננו הפרטי. כולנו רוצים לוודא שהוא בטוח ושאנחנו בשליטה על כל בעלי הגישה אליו. כדי לוודא את זה חשוב להיות בטוחים לגבי שער הכניסה לארמון ולביטחון שהוא מביא איתו אך יחד עם זאת, חשוב שלכם יהיה נוח להיכנס ולצאת כאוות נפשכם ושלא תרגישו כאילו אתם פורצים לכספת השמורה בעולם כשאתם סתם יורדים לקנות חלב.

מבססים את האמון

בעת מתן השירות תוכלו הרבה פעמים לגלות את רמת אמינותו של המנעולן שלכם בערד. בדקו אם המנעולן מוודא את הקשר שלכם אל הדירה שאליה הוא עתיד לפרוץ. כנראה שהוא יבקש מכם חוזה דירה או ציון כתובת בתעודת הזהות שלכם. אם אין לכם את אלו עליכם מנעולן בערד עלול אפילו לבקש משהשכנים שיעידו שאתם באמת גרים באותה דירה שאליה אתם מבקשים לפרוץ. צעד זה אמנם בודק את האמינות שלכם אבל אם המנעולן שלקחתם עושה זאת, כנראה שחשוב לו למנוע פריצות שלא כדין, בכל זאת, איך מה אמורים לחשוב על מנעולן שלא בודק את זה.

אבל אל תסמכו רק על זה, מנעולנים רבים מוציאים מהמשטרה תעודת יושר שמוכיחה כי אין להם עבירות קודמות. בקשו מהמנעולן בערד שיציג לכם אותה או שיראה צילום שלה יחד עם תעודת זהות שלו. אפילו זה בלבד יראה שאתם יכולים להיות יותר בטוחים בעבודתו של המנעולן הזה. 

עדיין לא בטוחים? אתם יכולים גם לקחת ממנו את שמו המלא ומספר תעודת הזהות כביטחון וכך לדעת שבמידה ומתרחשת פריצה, אתם יכולים לתת את הפרטים האלו למשטרה ולדעת שהמנעולן ייבדק על ידי הגורמים הרלוונטיים. אל תדאגו, זה לא הופך אתכם לפרנואידים מדי. מנעולנים ותיקים כבר נתקלו בהכל.

יש אמון, ממשיכים.

מנעולנים מקצועיים, למזל כולנו, נותנים שירות מהיר למדי. הם פחות או יותר המקדונלד'ס של עובדי הידיים. הרי ברוב הביקורים שלהם, אתם לחוצים כבר לעבור בדלת והמנעולנים בהחלט יודעים לעשות את עבודתם מהירה. אבל עבודה מהירה של מנעולן לאו דווקא מעידה לבדה על המקצועיות שלה. 

אז מה כן? מנעולן מנוסה יודע לאבחן את התקלה במנעול ביסודיות ולפתור אותה במקצועיות. רוב המקרים ייפתרו בהחלפת צילינדר פשוטה ובמקרים אחרים המנעולן יאלץ לפרוץ את הדלת אבל ימליץ לכם כנראה להחליף את המנעול כולו או אפילו את מנגנון הנעילה שלכם לאחד אחר, אמין יותר. מנעולן מקצועי עושה את העבודה בצורה נקיה ולא גורם לנזק משני. בכל מקרה בקשו אחריות על עבודתו, מה אכפת לכם, שיהיה.

צריכים להחליף מנעול

המנעול הוא מנגנון הנעילה כולו אשר מורכב בתוך הדלת שלכם. הצילינדר הוא רק חלק מהמנגנון, הוא פשוט החלק שכולנו מכירים כי הבעיות במנעול בדרך כלל נגמרות עם החלפתו אבל במקרה והבעיה אצלכם היא במנעול דווקא, אתם מיוחדים- תקלות במנעול כמעט ולא מתרחשות. 

מנעולים הם מוצרים מאוד אמידים באופן כללי כמו שכבר אמרנו ותקלות בהם מתרחשות רק במידה והמנעול ישן מאוד או שהיתה בו תקלה כבר קודם לכן. לכן, רוב הפעמים הבעיה במנעול לא תדרוש את החלפתו אלא רק ניקוי או שימון המנגנון. תיקון המנעול עצמו במידת הצורך, לוקח יותר זמן מהחלפת צילינדר בגלל שזה דורש את פירוקו של המנגנון כולו מהדלת. 

אם אתם כבר נדרשים להחליף מנעול, כנראה שהגיע הזמן כבר להתחדש. אם אתם יכולים ויש לכם את הזמן, התייעצו עם המנעולן בערד לגבי סוגי מנעולים מתקדמים בשוק או אפילו מנגנוני נעילה חדשים לגמרי. שתפו אותו בצרכים שלכם וקבלו את הכלים להחליט לגבי מנגנון הנעילה המתאים לכם ביותר.

צריכים להחליף מנגנון נעילה

לכל אחד מסוגי המנגנונים יש את היתרונות והחסרונות שלו ואנו ממליצים לכם קודם כל להבין מה הצרכים העיקריים שלכם מהמנעול ולפיהם לבחור את המנעול המדויק עבורכם. אתם יכולים להוסיף מנעול על המנגנון הקיים ובכך לייצר נעילה כפולה לדלת ואתם יכולים גם להחליף את המנגנון לכזה שיפתח את הדלת עם קוד, עם טביעת אצבע או אפילו דרך הסמארטפון שלכם.

עם מנעול חכם למשל, כזה שמחובר לנייד, תוכלו לפתוח את הנעילה גם אם אתם בחופשה בג'מייקה ואפילו לתכנן שעה ספציפית בה הדלת ננעלת או נפתחת. קחו בחשבון כי המנעולים האלו עולים יותר כסף ביחס למנעולים אחרים, הם עובדים בדרך כלל על בטריות והתקלות בהם יקרות יותר לפתירה.

מנגנון נעילה ביומטרי שפותח את הדלת לפי טביעת האצבע שלכם, חוסך מכם את הצורך לשאת מפתח לכל מקום, את הלחץ שבאיבודו ואת הביטחון שכל אחד שנכנס בדלת, הוא מאנשי הבית אך יש רק מספר מסוים של טביעות אצבע שניתן להכניס למערכת ועם הגיל, תביעות האצבע שלנו מטשטשות. בנוסף, ידיים רטובות מהגשם עלולות לעכב את הכניסה לבית ואם אתם מגיעים לבית עם אורחים – רק אתם תהיו אלה שיכולים לפתוח להם את הדלת. 

צריכים להחליף צילינדר

מנעולן בערד מחליף לכם צילינדר במהירות. פירוק הצילינדר מהדלת שלכם צריך להיעשות בצורה נקיה ובלי לגרום נזק לדלת. מנעולן מקצועי יודע לפרק ולהרכיב לכם צילינדר חדש תוך כמה דקות! חשוב לראות שהצילינדר החדש יוצא מקופסא סגורה ושאתם אלו שמקבלים את כל המפתחות שהצילינדר מכיל בתוכו. בקשו מהמנעולן ממש צריך לפתוח את הקופסא הסגורה מולכם ולהראות לכם שהצילינדר חדש מהניילונים. תשאלו אותו על סוג הצילינדר והדגם ועשו בדיקה מהירה באינטרנט לגבי מספר המפתחות שמגיעות איתו. אמנם ביססנו כבר אמון אבל אף פעם לא מזיק להיות בטוחים מדי.

 

לסיכון, מנעולן בערד נותן לכם את הביטחון לעבודות המנעולנות השונות. אתם יכולים לבקש ממנו לראות תעודת יושר והוא יבקש מכם להוכיח את בעלותכם על הדירה, כל זה יעזור לכם לבסס אמון רגע לפני שאתם מכניסים אתכם למקום הכי פרטי שלכם בעולם.

דילוג לתוכן