cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מטבחים

בערד

מבשלים ונהנים עם מטבחים בערד

המטבח שלנו זו הזירה המרכזית של הבית. כן כן, גם אם נודה בזה או שלא, הרי שזו המציאות – המטבח הוא ללא ספק מרכז העניינים של הבית (המטבח הוא העורק הראשי דרכו עוברים ושבים כל בני הבית, ובו אנחנו נמצאים הלכה למעשה כל מרבית הזמן כשאנחנו בבית – כן … מזל שאנחנו לא ישנים במטבח…).

אותו ביטוי שגור וידוע "שיחת סלון" הפך עם הזמן להיות "שיחת מטבח" – בני הבית היום רואים זה את זה במטבח – שם למעשה נעשים כל עדכוני היום וכל חלופת האינפורמציה המשפחתית שביניהם. בנוסף, גם אורחים לעיתים מתארחים במטבח עצמו (לא תמיד במכוון אומנם, אך כך יוצא ברוב המקרים… שאת הקפה הראשון ואת העוגה הראשונה הם מקבלים במטבח עצמו).

כאשר אנחנו מתכננים בית היום, הרי שהמטבח הוא אשר יהיה בסבירות גבוהה מרכז העניינים – לכן יש לקחת זאת בחשבון כמובן. אנחנו ,"מטבחים בערד" מבצעים מטבחים חדשניים ונוחים אך כאלו שגם נראים טוב שכיף לשהות בהם וכאלו שיתנו לכם תחושה טובה בכל פעם שתכנסו פנימה להכין קפה.

בשביל לייצר את מטבח החלומות שלכם, עם "מטבחים בערד" אתם ללא ספק יכולים לחשוב מחוץ לקופסא. כן בהחלט, אנחנו נשב יחד אתכם ונעצב בשבילכם את המטבח שמתאים לכם – נקשיב, נבדוק, נבצע מדידות ונבין מה הצרכים שלכם במטבח (כמה זמן אתם מבלים בבישול, כמה זמן אתם נמצאים במטבח באופן כללי, מה חשוב לכם שיהיה במטבח, באיזה סגנון אתם מעוניינים ומה הציפיות שלכם מאותו מטבח חדש…).

כמו כן, אנו נציג לכם מספר אפשרויות לפי הצרכים שתיארתם בפנינו ובשילוב עם החלום שיש לכם לגבי הנראות של המטבח. כך נוכל ליצור בעבורכם את המטבח המושלם שיהיה הדובדבן של הבית שלכם. לכל משפחה הרי יש את הצרכים שלה ואנו עושים את המיטב בכדי להתאים את המטבח כך שהוא יהווה מראה לחיי המשפחה בבית ויהיה ייחודי אך ורק לכם.

open menu

מגוון שירותים של מטבחים בערד

מטבחים מודרניים בערד

הנוף הסביבתי של ערד עשוי להשתלב יחד עם ניגודיותו של הסגנון המודרני במטבח שלכם. השוני בין הכפריות והטבע שסובב את העיר, לבין קווים נקיים ומודרניים שבתוך הבית, יוצר עניין והפתעה נעימה לכל מי שנכנס אל ביתכם. העיצוב המודרני למטבחים בערד מאפשר לכם חלל עבודה עם קווים ישרים ונקיים, נראות חלקה ואסתטית וכן, גם אפקט "וואו!" שלפעמים אנחנו פשוט רוצים שיהיה בבית שלנו.

מטבחים מעוצבים בערד

עם מטבחים בערד אתם יכולים לעצב את המטבח שלכם ככה שהוא יהווה ממש תמונה ויזואלית של חיי המשפחה שלכם. אנו מאמינים כי לבו של הבית הוא בעל המשמעות החשובה ביותר מכל חדרי הבית שלכם. לכן אנו מעסיקים רק אנשי מקצוע איכותיים ומשתמשים בחומרי גלם אמינים וטובים. עם מטבחים מעוצבים בערד אתם יוצרים ביחד איתנו את המטבח המושלם בעבורכם (כזה שגם יהיה פרקטי וגם יפה).

מטבחים בערד - בהתאמה אישית

עם מטבחים בערד מתאפשר לכם ליצור את המטבח עליו חלמתם ואותו דמיינתם. כן, הרי לכולנו יש סוג של ראייה מרחבית מסויימת אך מאותו שלב ועד להוצאתו לפועל... ובכן... איך לומר, יש מרחק רב. תופתעו לגלות שבאמצעות מטבחים בערד יש לכם אפשרות לקצר את המרחק שבין הדמיון למציאות... כן, אנחנו (מטבחים בערד) מאפשרים לכם מטבחים פרקטיים ושימושיים בהתאמה אישית.

תיקונים נקודתיים במטבחים בערד

רוצים להחליף את ארונות המטבח? יש לכם דלת ארון שלא נסגרת כמו שצריך ועושה הרבה רעשים של חריקות? רוצים להגדיל את המקום במטבח למקרר חדש ורחב? מעוניינים להחליף את צבע הארונות? ובכן עם מטבחים בערד אתם יכולים לעשות הכל. תיקונים נקודתיים במטבחים בערד והסביבה מאפשרים לכם ליהנות ממטבח נוח שגם נראה טוב למשך שנים ארוכות. פנו אלינו עוד היום ונגיע במהירות לתקן את המטבח שלכם ולהחזיר לכם את הנוחות לרגעי הבישול הטעימים שלכם.

מטבחים כפריים בערד

הנופים באיזור בו ערד שוכנת הם כאלו אשר מתבקש מהם מטבח תואם שעושה חסד עם סגנון כפרי וטבעי. אנחנו "מטבחים בערד" עושים שימוש בחומרים שמשתלבים בהרמוניה ברורה עם הטבע שסובב את העיר ובכך מכניסים את הנוף שמשתקף מהחלון אליכם הביתה. מטבחים כפריים בערד במחירים משתלמים במיוחד מייצרים לכם מציאות יפה אך גם נוחה.

מטבחים בערד – חידוש המטבח

תמיד טוב לדעת כי כחלק מארגז הכלים שלנו בבית העסק הותיק שלנו, אנחנו מאפשרים לכם מגוון שיטות ומוצרים פשוטים, אשר יכולים להפוך את המטבח לכזה אשר יהפוך את השהות בו לנעימה הרבה יותר. כמו כן, הרי שהעיצוב אינו יכול לבוא על חשבון הנוחות והשימושיות – על כן אנחנו, מטבחים בערד עושים את השילוב הנחוץ בעבור המטבח החדש שלכם (גם נוח, גם מעוצב).

מגזין מטבחים בערד

במגזין שמוצג לפניכם תוכלו למצוא הרבה מאוד מידע והשראה למטבחים בערד ואזור ים המלח. המגזין שלנו מציג בפניכם את כל האפשרויות הרבות שעומדות בפניכם: באמצעות מגזין זה תגלו חידושים שונים בתחום המטבחים וגם את כל מה שאתם כלל לא יודעים שאתם צריכים (שיהיה לכם במטבח).

המגזין שלפניכם מנגיש ויוצר היכרות עם שלל האפשרויות שניתן היום ליצור במטבח. כמו כן במגזין מתוארות בהרחבה גם שלל המשמעויות של כל אלמנט חידושי במטבח, זאת בכדי שתוכלו לקבל את ההחלטות המתאימות ביותר עבורכם. אז… לא מתחילים שיפוץ בלי להסתכל קודם על מגזין מטבחים בערד שמכיל בתוכו את כל מה שאתם פשוט חייבים לדעת.

איפה מטבחים בערד נותן שירות?

שנדבר?
דילוג לתוכן