cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מדביר

בערד

שירותי מדביר בערד והסביבה

המגורים בסביבת ערד, עם נופי המדבר הנרחבים, מאפשרים לנו להנות מנופים מרשימים ביופיים בכל כיוון אליו נסתכל. החיים בסביבה המדברים של ערד, מאפשרת לנו להיות קרובים לטבע, קרובים לבריאה, אך החיים בקרבה כזו לטבע, מייצרים לפעמים מפגשים עם בעלי חיים שונים ומשונים. חרקים, זוחלים ומכרסמים שונים שחיים בקרבתנו, לא יודעים להבדיל בין אזור המחיה שלהם לבין הבית שלנו ולפעמים אפילו מעדיפים לקפוץ לביקור דווקא אצלנו ולהנות משפע של שאריות מזון טעימות במיוחד ומשפע יתרונות נוספים שבתינו מביאים עימם לחיות המדבר.

עם מדביר ערד אתם מחזירים את השליטה על הבית שלכם לעצמכם! הדברה בערד מחזירה לכם את הנחת ומאפשרת לכם להנות מההפרדה בין ביתכם לבין החוץ! עם מדביר ערד אתם מחזירים את האיזון לחיים וחוזרים לחיות בהרמוניה. עם הדברה בערד אתם חוזרים להנות מהחיים בבית שלכם!

 • הרחקת דבורים
 • הדברת יתושים
 • הדברת חולדות
 • הדברת נמלים
 • הדברת נמלי אש
 • הדברת פרעושים
 • הדברת תיקנים
 • הדברת צרעות
 • הדברת טרמיטים
 • הדברת פשפשים 
 • הדברת בתי עסק

מדביר ערד מגיע אליכם למגוון רב של הדברות לכלל המזיקים! פנו עוד היום למדביר בערד וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!

הדברת תיקנים עם מדביר ערד

אף אחד לא רוצה להתעורר בבוקר ולגלות שהוא בילה את הלילה עם תיקן. גם להיתקל בג'וק ביציאה מדלת הבית זו לא חוויה נעימה במיוחד. מדביר ערד מגיע אליכם להדברת תיקנים איכותית במיוחד ומונע מכם את המפגשים הלא רצויים הללו. מדביר ערד בוחר בהדברה היעילה ביותר עבור המצב אצלכם בבית ודואג שהתיקנים לא יחזרו לזמן רב.

מומלץ להזמין את מדביר ערד פעם בשנה לקראת חודשי הקיץ, בשביל שתמנעו את המפגשים עם התיקנים מבעוד מועד ותוודאו שהבית שלכם נותר ללא תיקנים לאורך כל ימות השנה. כדי לוודא כי התיקנים אינם מגיעים אליכם מבחוץ, מדביר ערד ממליץ להתקין רשתות בכל הפתחים בביתכם- הביובים, פתחי הניקוז השונים, החלונות והדלתות. כך תמנעו אפילו יותר טוב את הגעתם של התיקנים.

הדברת צרעות עם מדביר ערד

אף אחד לא רוצה להיעקץ על ידי צרעה, בטח שלא בביתו. העקיצה היא ממש לא נעימה, בלשון המעטה והמפגש עם הצרעה נגמר בדרך כלל בדמעות. יותר מכך, ישנם אנשים בעלי רגישויות לעקיצות הצרעה או שיש להם אלרגיה שעלולה במקרים הללו להיות קטלנית ומסוכנת במיוחד. לכן אם אתם רואים שמתחילה בניה של קן צרעות או שצרעות מתחילות להתעופף בשטח שלכם, קראו למדביר בערד שמגיע במהירות לעשות "רילוקיישן" לצרעות.

אל תתקרבו לקן הצרעות אם כזה כבר נבנה, זהו מעשה מסוכן. קראו למדביר מורשה בערד שמגיע אליכם ומבצע את ההדברה בבטיחות רבה ובמקצועיות מרשימה. המדביר יודע בדיוק איך לגשת אל המצב ומונע מכם פגיעות וסיכונים מיותרים. מדביר ערד מגיע אליכם במהירות, מפנה את קן הצרעות תוך שמירה על הביטחון ומחזיר לכם את השקט לחיים במחירים משתלמים במיוחד ובזמינות גבוהה עבור כל מקרה!

הדברת חולדות עם מדביר ערד

ראיתם חולדה רצה ברחבי הבית? מצאתם גללים של חולדה בביתכם? כבלים ורהיטים נלעסו? אתם לקרוא למדביר ערד להדברה מקצועית עוד היום! מדביר ערד מחזיר את הבית שלכם להיות המקום הבטוח שלכם! מפסיקים לגור עם החולדות בבית! צרו קשר עם מדביר ערד והחולדות נעלמות!

יש כמה דרכים להדביר או ללכוד חולדות. לכל דרך, יתרונות וחסרונות משל עצמה. דרך אחת נעזרת במלכודות כלוב אשר כולאות את החולדות בתוך הכלוב. המדביר לאחר הלכידה, משחרר את החולדות במרחק רב מביתכם ומסלק את החולדה מהשטח שלכם בצורה המתחשבת ביותר. זו שיטה אפקטיבית ביותר ולרוב תהיה המומלצת לשימוש במצבים של פלישת חולדות לבתים פרטיים בערד. 

שיטת הדברה נוספת שהיא גם כן פתרון טוב ואיכותי, נעזרת בתיבת האכלה ייחודית לחולדות שמכילה בתוכה חומר רעיל אשר מושך את החולדות אל תוך התיבה, שם הן אוכלות מהרעל ולאחר כמה ימים הן מתות. אם השיטה הזו תהיה היעילה ביותר למצב אצלכם, מדביר ערד יגיע תוך כמה ימים בשביל לאסוף את הפגרים מביתכם ויוודא כי כל החולדות אכן טופלו. יש לנהוג בזהירות עם שיטה זו שכן, חיות מחמד עלולות להיחשף אל התיבה ויש להרחיק ממנה ילדים קטנים.

בכל מצב, חשוב לשמור על ניקיון הבית ועל שמירה של מוצרי מזון בכלים אטומים. כך אתם יכולים למנוע את הו]עתן של החולדות בביתכם ואת המפגשים הלא נעימים שלכם איתן. מדביר בערד מרחיק את החולדות מהבית שלכם ומחזיר את הנחת שלכם לחיים.

הדברת יתושים עם מדביר ערד

היתושים, כמונו, נהנים מהחיים בשומרון. הנחלים, הגבים והמעיינות באזור, מהווים מקום מקבץ נעים במיוחד עבור היתושים להתרבות בו. בנוסף, כל אותם מקורות מים שיש לכל אחד בביתו, מעודדים אותם להעביר את מקום מרבצם גם אל קרבתנו ולפתוח בחיי קהילה תוססים גם בערד המקסימה. עם מדביר בערד אתם דואגים לשמור על השטח שלכם נקי מיתושים!

אבל רגע לפני שאתם קוראים למדביר ערד, בשקו בסביבת ביתכם האם יש מקום מצבור של מים עומדים. סרקו את תחתיות העציצים ותחת צינור המזגן וכן בכל מקום אחר בקרבת ביתכם וייבשו את מקורות המים שאתם מוצאים. אחרי ייבוש המים, מדביר ערד מרסס את השטח שלכם ואת הבית כולו בחומר הדברה ייחודי להדברת יתושים אשר עומד בתקני המשרד להגנת הסביבה. תוך זמן קצר תוכלו לחזור ולהנות מהבית שלכם ללא החשש מעקיצות. 

מדביר ערד מגיע לביתכם להדברות יסודיות במיוחד! כל ההדברות בערד מתבצעות במקצועיות מרשימה וביסודיות מקצועית במיוחד! מחפשים הדברה מקצועית בערד ובאזור? מדביר מקצועי במיוחד מרחיק את כל המזיקים מביתכם ומחזיר את שגרת החיים שלכם לקדמותה! הבית שלכם חוזר להיות רק שלכם עם מדביר בערד!

מדביר בערד – ככה נהנים מהבית!

דילוג לתוכן