cropped-cropped-ערד-לוגו.png

חשמלאי מוסמך

בערד

חשמלאי מומלץ בערד – שירותים

חשמלאי מוסמך בערד מגיע אליכם למגוון רחב של שירותים ועבודות חשמל במהירות רבה ביותר, וזאת תוך מתן עבודת מקצועית במיוחד ומחירים נוחים לכל כיס. אל תתפשרו על חשמלאי חובבן ופנו עוד היום לחשמלאי מוסמך בערד שיגיע אליכם לביצוע העבודה בצורה הכי איכותית.

להלן מגוון השירותים שאנחנו מעניקים עבור קהל לקוחותינו:

 • איתור של תקלות
 • בדיקה של הארקה 
 • התקנה של גופי תאורה
 • התקנה של גופי תאורה מובנים 
 • התקנה של מאוורר תקרה
 • התקנה של בית חכם
 • התקנה של עמדות טעינה לרכבים חשמליים
 • עבודות של חשמל לעסקים
 • החלפה של גופי חימום לדוד
 • התקנה של תנור באמבטיה
 • החלפה של מפסק לדוד
 • התקנה של טיימר לדוד
 • התקנה של שעון שבת
 • אחזקת חשמל שוטפת
 • החלפה של לוחות חשמל
 • התקנה של נקודות חשמל

התקנת נקודות חשמל על ידי חשמלאי בערד

אם נכנסתם לבית חדש ואתם צריכים להוסיף נקודות חשמל, פנו עוד היום לחשמלאי מומלץ בערד שיתקין לכם נקודות חשמל ברחבי הבית ככל שתרצו. חשוב שהעבודה תתבצע על ידי חשמלי  מוסמך בערד כדי למנוע תקלות בחשמל בהמשך. עבודה מקצועית עם חשמל יכולה למנוע הוצאות כלכליות גבוהות, תקלות מתמשכות באספקת החשמל, קצרים תדירים ואפילו התחשמלות!

חשמלאי 24 שעות בערד

תקלות חשמל רבות מתרחשות בשעות הערב כאשר הבית בשימוש מלא. אתם, ההורים בבית וכך גם כל ילדיכם, אורחים שונים וחברים של הילדים לפעמים קופצים לביקור והרבה פעמים, כאשר הבית מלא, צריכת החשמל עולה, בעיקר בחורף כאשר אנו משתמשים באמצעי חימום חשמליים בגמיעה.

חשמלאי מוסמך בערד מכיר את העובדה הזו וזמין לכם 24 שעות כדי לתת לכם שירותי חשמל גם בערב במידה וישנן תקלות. להישאר בלי חשמל לכמה שעות יכול להיות סיוט ועם זמינות גבוהה, אתם יכולים לחסוך מכם את הסבל הזה.

חשמלאי 24 שעות בערד מגיעה אליכם במהירות בכל שעה ופותר תקלות חשמל במקצועיות ובאמינות! פנו לחשמלי מוסמך בערד לעבודות התקנה שונות ותיהנו משירות מקצועי ואדיב וממחירים נמוכים במיוחד. אל תתפשרו על חשמלאי חובבן! זה עלול לעלות לכם בחיים! פנו לחשמלאי מוסמך בערד ולא תצטערו.

בדיקות מערכת עם חשמלאי מוסמך בערד

מערכת החשמל היא מערכת מורכבת שמכילה בתוכה הרבה גורמים. חוטי חשמל שמרשתים את ביתנו מכל קיר, חיבורים שונים לחשמל ומהחשמל ועוד. כל אלה חייבים לאפשר מעבר חלק של זרם חשמלי. מרגע שהמעבר אינו חלק או שעבודות החשמל בביתכם נעשו בחוסר מקצועיות, תקלות יתחילו לצוץ ברחבי הבית.

חשמלאי מוסמך בערד דואג לבצע איתור תקלות קפדני ויסודי שיאתר את כל התקלות ברשת ובתשתית החשמל שלכם. שנות ניסיון רבות ומקצועיות ארוכת שנים, מאפשרות מחשבה יצירתית ופתרונות איכותיים לכל תקלה ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שאחרי בדיקת התקלות, לא תהיה תקלה שאי אפשר יהיה לסדר. 

חשמלאי בערד – עבודות מקצועיות בלבד

חשמלאי מוסמך בערד מגיע אליכם תוך זמן קצר לעבודות חשמל מכל סוג. אם אתם מעוניינים בהתקנת נקודת חשמל או התקנת גופי תאורה, מאווררי תקרה, עמדות טעינה לרכב או התקנת בית חכם ובין אם אתם מעוניינים בהחלפת לוח חשמל, התקנת גופי חימום וכן הלאה, חשוב שהעבודה בבית שלכם תתבצע במקצועיות רבת שנים של חשמלאי מוסמך באור עקיבא.

התקנת מאווררים עם חשמלאי בערד

כחלק משירותי ההתקנה, הרי שצברנו ניסיון רב ביותר בהתקנה של מאווררי תקרה לחדרי שינה, מטבחים, חדרי אירוח וכמו כן אף למבני תעשיה גדולים ביותר (מחסנים, אולמות, מוסכים וכד'). המאוורר הינו מכשיר יעיל וחסכוני ובהחלט שניתן באמצעותו לחסוך שימוש במזגנים זוללי אנרגיה. התקנת מאוורר דורשת מיומנות ובזאת התמחותנו. חשמלאי מוסמך בערד מגיע אליכם הביתה להתקנות שונות של  מאווררים מסוגים ומגדלים שונים.

התקנת עמדות טעימה לרכבים חשמליים עם חשמלאי בערד

היום, הרבה אנשים מבינים את היתרונות של קנייה ושימוש ברכב חשמלי. רכב חשמלי יותר שומר על איכות הסביבה וגם על הכיס שלכם עם "תדלוק" בחשמל במקום בדלק. זמן ההטענה של רכב חשמלי, תלוי בסוללה ובמספר גורמים נוספים אך עלול לקחת גם כמה שעות לכל הפחות, כדי למלא את הסוללה מאפס למאה אחוז.

עם התקנת עמדת הטענה לרכב חשמלי בחניה הפרטית שלכם, אתם יכולים להטעין את הרכב עם החזרה מהעבודה או במהלך שעות הערב ולהתעורר בבוקר אל רכב מוטען במלואו ללא פגיעה בלוח הזמנים שלכם. התקנת עמדת הטענה ברכב חייבת להיעשות על ידי חשמלאי מוסמך בערד שמכיר את העבודה ויודע לבצע את ההתקנה ברמה המקצועית ביותר וכך למנוע תקלות בהמשך. אל תחסכו על חשמלאי חובבן ללא הסמכה! זה עוד יעלה לכם ביוקר.

איתור תקלות עם חשמלאי מוסמך בערד

כחלק מהותי מעבודתנו אנחנו חשמלאי בבערד מגיעים לבית הלקוח או אל בית העסק כאשר אנחנו נדרשים לבצע איתור של תקלות. בכל הקשור לכך, הרי שאין חוקיות – לעיתים כשאנחנו מגיעים לשטח אנחנו מבינים מיידית מהיכן נובעת הבעיה, אך לעיתים זה דורש אבחון שלוקח זמן רב. בכל מקרה הרי שרק חשמלאי מוסמך הוא אשר בסמכותו לאבחן תקלות במערכת החשמל.

בדיקת הארקה עם חשמלאי מוסמך בערד

הארקה היא המערכת ששומרת עלינו מפני סכנת התחשמלות ולכן היא כל כך חשובה. חשוב לבדוק אותה אחת לתקופה עם חשמלאי מוסמך בערד. מערכת ההארקה, שומרת עליכם מהתחשמלות מסוכנת בכך שהיא מעבירה את הזרם החשמלי העודף במקרה הצורך אל האדמה ומונעת ממנו לעבור דרך גופנו. זרם חשמלי תמיד ישאף להגיע למטה אך הוא תמיד בוחר את המסלול הכי פשוט להגיע לשם ולכן, הארקה מנתבת אותו במסלול בטוח אל אבר האדמה בלי לעבור דרך גופים שונים או רהיטים וחפצים שעלולים גם הם להינזק.

דילוג לתוכן