cropped-cropped-ערד-לוגו.png

קבלן בניין

בערד

שירותי קבלן בניין בערד והסביבה

קבלן בניין בערד מאפשר לחלום שלכם להיות חלק מהמציאות עם עבודות בניה משלב הרעיון ועד לשלב קבלת מפתח. קבלן בנין בערד – איכות, מקצועיות, אמינות.

קבלן בניין בערד דואג לכל עבודות הבניה שלכם מתחילת הכנת השטח לבניה ועד הכנסת המפתח אל הדלת וכניסתכם אליו לראשונה. עם קבלן בניין בערד אתם זוכים לעבודות בניה איכותיות שמתבצעות בהרמוניה שלמה ומרשימה של כל אנשי המקצוע שמרכיבים את הבית שלכם למושלם!

 

  • הכנת תשתיות
  • עבודות חשמל
  • התקנת מערכות שונות בבית
  • בניית ממ"דים
  • יצירת קונסטרוקציה
  • בטיחות המבנה ועמידה בתקנים
  • ניהול עבודות איטום ובידוד
  • קבלן שיפוצים
  • הריסה והכנת השטח לבניה
  • עבודות שלד

 

 

קבלן שלד – קבלן בניין בערד

בניית השלד היא השלב המשמעותי ביותר בכל בנייה של בית, בניין, משרד ובאופן כללי של כל מבנה. השלד שעליו מתבצעות בשלב מאוחר יותר עבודות הגמר, הוא זה אשר מחזיק את המבנה עצמו וגם את החפצים והדיירים שבו. על כן, כל הנושא התכנוני-הנדסי, אשר מעורבים בו כתבי כמויות על פי חוק של כמות ברזל וכמות בטון, זהו נושא חשוב מאין כמותו אשר קבלן הבניין חייב לקחת בכובד ראש ולתת את הדעת לגביו באופן מקסימאלי. בכל הקשור לעבודת תכנון של עמודים לצורך העניין (העמודים אשר תומכים במבנה), יש כמובן השלכות מרחיקות לכת על בטיחות הבניין ועל יציבותו למשך שנים ואף לשרידותו במהלך פגעי טבע כגון רעידות אדמה, רוחות וסופות חזקות וכד'.

עבודות שלד לפעמים יכולות להיות החלק הארוך ביותר בעבודה ולכן גם חייבות להיות מנוהלות בקפידה על ידי קבלן בניין בערד. הקמת תשתיות חשמל ואינסטלציה בבית שלכם בתוך שלד המבנה חייבת לבוא תחת הביקורת של קבלן בניין בערד בעל ניסיון, שעושה את עבודת הקבלנות במקצועיות ואיכות רבה. איכותם של דברים אלו בבניה משפיעות על איכות החיים שלכם למשך שנים ולפיכך חשוב לא לזלזל בחשיבות שלהם. כן בהחלט, כדי לבצע את עבודת השלד והתשתיות בצורה הטובה ביותר חשוב לקחת קבלן בניין בערד בעל ניסיון שיודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. איכות התשתיות והשלד של המבנה משפיעה על מבנה הבית במשך כל שנות קיומו, ועל כן חשוב כמובן בשלב הזה שהעבודה תתבצע על ידי קבלן בניין איכותי ומקצועי. 

בניית ממ"דים עם קבלן בניין בערד

בניית ממ"ד הינה בנייה שיש לבצע בהתאם לחוק בישראל ובהחלט שלנוכח המציאות שבארץ, בניית ממ"ד אין זו פריבילגיה אלא צורך אמיתי של ממש. בניית ממ"ד מתבצעת אצלנו תחת כל ההקפדות כמחויייב בחוק ולפי כל התקנות המחמירות שמתעדכנות מעת לעת. והרי שבהקשר זה של בניית ממ"דים אנחנו מבצעים 2 ציפורים במכה: גם בונים חדר ממ"ד שנותן הגנה מלאה וגם בונים חדר שנראה חדשני בעיצובו, אשר יכול לשמש את בני הבית למגוון שימושים (חדר שינה, חדר משחקים, חדר אחסון וכו' וכו').

קבלן בניין בערד לעבודות שיפוצים בבית

כאשר אתם נדרשים לעבודות שיפוץ בבית הרי שלניצוחו של קבלן הבניין על התזמורת כולה ישנה חשיבות מכרעת. תפקידו זה של קבלן הבניין בא לידי ביטוי בכך שהוא האחראי על תזמון העבודות (ישנן עבודות שחייבות להתבצע לאחר עבודות אחרות). עניין זה של תזמון כאשר מדובר בתיאום מול בעלי מקצוע שונים, זו בפני עצמה, משימה לא פשוטה כלל… למשל, צבעי בערד יגיע רק אחרי שקבלן עבודות גבס בערד סיים את עבודתו. קבלן בניין בערד מוודא עבורכם שאלו יודעים להגיע בדיוק בזמן הנדרש ולחסוך לכם זמן וכסף.

כדי לשפץ את הבית בצורה הטובה ביותר כך שלא ייעשה נזק לבית שלכם, קבלן בנין בערד יודע לנהל את הזמנים של כל אנשי המקצוע בצורה הטובה ביותר שמתכתבת כמה שרק ניתן עם המציאות. ניסיון רב שנים והיכרות גם עם קבלני המשנה וגם עם תנאי השטח, מאפשרים לקבלן בניין בערד להכיר את הצרכים של כל קבלן משנה וכל בעל מקצוע, את הרגלי העבודה שלהם ואת הדרך הכי טובה לנהל את כל תהליך הבניה בהרמוניה ובסנכרון מלא.

קבלן איטום ובידוד בערד

כדי לוודא את איכות הבניה חשוב שעבודות הבידוד והאיטום ייעשו במקצועיות כדי למנוע הוצאות כלכליות ותקלות בהמשך החיים בבית. עבודות איטום מונעות את חשיפת המבנה והתשתיות אל מים, אל רטיבות או לחות ומכן שמתאפשרת שמירה על איכות מבנה הבית שלכם. כן, רטיבות ולחות אלו גורמים אשר לחלוטין פוגעים במבנה הבית ולכן עם קבלן בנין בערד אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שהבית שלכם אטום מפני מפגעים שונים של מים.

כמו כן, הרי שבידוד איכותי מאפשר לכם גם לחסוך כסף לאורך זמן כאשר איכות הבידוד מצריכה מכם להשתמש פחות במיזוג אוויר בבית. בידוד שנעשה בצורה מקצועית ואיכותית ומפוקח על ידי קבלן בניין בערד, מונע מכם גם את חוסר הנעימות של רעשים מהשכנים או מהרחוב תוך כדי מהלך החיים שלכם בביתכם החדש. 

הריסה והכנת השטח לבניה

בין אם מדובר בשטח ריק, או בין אם מדובר בשטח שיש להרוס בו את המבנה שעומד עליו, הרי טוב לדעת כי קבלן בניין בערד מוודא שעבודות ההריסה והפינוי נעשות על הצד הטוב ביותר. היכרות עם אנשי המקצוע הטובים באזור ערד בפרט, ובאזור ים המלח באופן כללי, מבטיחה לכם עבודה איכותית ויעילה שמשאירה את השטח, בתום שלב הפינוי, מוכן לעבודת השלד והתשתיות ללא הפתעות כלשהן. והרי בטרם מתחילים בעבודת בנייה השטח חייב להיות נקי לחלוטין מכל גורם ומכל מכשול. כן בהחלט, גם כשמדובר בהריסה יש חשיבות מוחלטת למקצועיות ולעמידה בתקנים הנדרשים על פי חוק – אשר מחייב את כל הנוגעים בדבר.

דילוג לתוכן