cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין דודי שמש, מתקין דודי שמש

בערד

התקנת דודי שמש בערד

דוד שמש בערד הופך את החיים שלכם לנוחים במיוחד בזכות כך שהוא נעזר באנרגיה הסולארית שלנו, בישראל ובטח שבערד, יש כל כך הרבה ממנה, ומחמם איתה את המים בברזים שלנו. דוד השמש משתמש באפס חשמל ולא נעזר בשום כוח חיצוני למען אנרגיית השמש! המים שלכם מחכים לכם חמים ונעימים אחרי יום עבודה, כאילו וקוראים לכם להתקלח ואתם מצידכם – לא צריכים לעשות שום דבר!

מה שכן, אם אתם בנקודה בה אתם צריכים להחליף את הדוד קיים אצלכם, שתדעו שמעמד זה אינו מובן מאליו! דוד השמש הוא אחד המוצרים העמידים ביותר בישראל ובדרך כלל גילו של דוד השמש יכול להגיע לעשר שנים ויותר! הרגע הזה בו אתם צריכים להחליף את הדוד שלכם מאפשר לכם להתחדש בדוד שמש איכותי, חדש וצעיר שמתכונן לשרת אתכם במשך העשור הקרוב בצורה הנוחה והאיכותית ביותר!

מתי בעצם מחליפים את דוד השמש שלנו?

הזכרנו את העובדה שדודי שמש מחזיקים בממוצע כעשר שנים אך אם הדוד שלכם הגיע לכיתה ג' ויש לו תקלה, אפילו אם היא קטנה או פשוטה לתיקון, כנראה שעדיף לכם כבר להחליף את דוד השמש ולהתחדש בדוד שמש חדש. הרי כמו כל מוצר, גם דוד שמש מתבלה עם הזמן וככל שגילו עולה, כך התקלות כנראה יחזרו.

לא משנה מה גילו של הדוד שלכם, ישנם תקלות שפשוט מחייבות את החלפתו ויש תקלות שהן כל כך פשוטות שכן כדי לתקן עם טכנאי דודי שמש בערד. למשל, בדוד השמש יש רכיב שנקרא פלאנג'. לא נלאה אתכם בכל הפרטים רק חשוב שתדעו שתקלות ברכיב זה יהיו ברות תיקון ולאו דווקא תאלצו להחליף את דוד השמש אם הדוד שלכם צעיר יחסית. לעומת זאת, תקלות שמקורן בסדק או בפרצה במיכל המים של הדוד בהחלט מחייבות החלפה לדוד חדש ואל תסמכו על מי שאומר לכם אחרת!

בואו נחליף את הדוד

אם הדוד שלכם הוא דוד חשמל, מומלץ בכל אופן להחליפו לדוד שמש גם אם הוא תקין לחלוטין. כמובן שאם יש לכם תקלה בדוד ואתם נדרשים להחליף אותו בכל מקרה, דוד שמש עדיף בעשרות מונים מדוד חשמל עקב החיסכון המשמעותי שהוא מעניק והספונטניות בשימוש בו שמאפשרת לכם חיים נוחים ואיכותיים יותר. 

לקראת ההתקנה של דוד השמש החדש שלכם, חשוב שתבדקו כי הגג שלכם אכן יכול לתמוך בו. מתקין דודי שמש בערד מגיע אליכם לבדוק את איכות הגג שלכם ואת התנאים שבו ומייעץ לכם לגבי התאמתם של הגג אל הדוד שלכם. כמובן שאם אתם פשוט מחליפים את הדוד הישן שלכם באחד חדש, כנראה שהגג שלכם מתאים כבר אבל אי אפשר להיות בטוחים מדי!

עכשיו שאתם בטוחים שהגג שלכם יכול להחזיק את הדוד, אתם צריכים להחליט איזה נפח דוד שמש מתאים לצרכים שלכם. קחו בחשבון כי אדם בוגר צורך מקלחת ממוצעת בין 30 ל-40 ליטר מים כך שדוד חשמל בנפח של 80 ליטר הוא מושלם בשביל זוג אך יש דודי שמש גם בנפח של 120, 180 ואף 200 ליטר כך שמומלץ להביא בחשבון את כל בני המשפחה (גם בשנים הקרובות) ולפי הצורך שעולה, בחרו את נפח הדוד. קחו בחשבון שדוד בעל נפח גדול יותר, יתחמם לאט יותר מאשר דוד שמש בעל נפח של 80 ליטר כך שחשוב להתאים את הנפח של הדוד לצרכים שלכם.

חשוב לוודא עם מתקין דודי שמש בערד שהוא מתקין לכם קולטני ברזל ולא נחושת. לכל דוד שמש צריך להתקין קולטן בשביל שיוכל הדוד לעבד את קרני השמש לאנרגיה הסולארית שמחממת את המים בדוד שלכם. מתקין דודי שמש בערד יודע כי קולטן מברזל הוא הסוג המתאים ביותר לדודי שמש בערד.

איך נמנעים מעוקץ?

אין מה לעשות, כשמדובר בבעלי מקצוע, לפעמים צריך פשוט להאמין כי הם יודעים את העבודה ועושים בשבילנו את הטוב ביותר. מתקין דודי שמש בערד מאמין כי כל מתקין דודי שמש, מחזיק עמו אחריות על כל המתקינים ועל המקצוע כולו וכי קהל הלקוחות המרוצים הגדול שלו, מעיד בפני עצמו על איכות העבודה אך כדי שאתם לא תיאלצו להתפשר על מתקין דודי שמש חובבן, הבאנו לכם כמה טיפים שימנעו מכם לחוות עוקץ בהתקנה של דודי שמש בערד.

סוגים נפוצים של מתקינים שכדאי להתרחק מהם, מוכרים דוד ישן כחדש, איך הם עושים את זה? הם פשוט צובעים את החלק החיצוני של הדוד ומקנים לו מראה כמו חדש. אל דאגה, עכשיו כשאתם קוראים את המאמר הזה, הם לא יצליחו לעבוד עליכם. הכי בטוח לבקש את המספר הסידורי של דוד השמש, להתקשר ישירות לייצרן וכך בטוח תוכלו לגלות מה טיבו של הדוד וגם תראו למתקין כי אתם מבינים עניין הרבה יותר ממה שאולי נדמה לו. 

עוד הפתעה לא נעימה בכלל מתרחשת כאשר המתקין שעשה אצלכם את העבודה, מבקש מחיר גבוה בהרבה מהמחיר עליו סגרתם עם תחילת העבודה. כדי להימנע מהפתעה זו, בקשו מההתחלה הצעת מחיר מפורטת במייל שכוללת בתוכה גם ציוד נלווה, זמן עבודה וכמובן מע"מ. כך תדעו עוד קודם, כמה הסכום שעולה השירות והמתקין לא יוכל להוסיף על הצעת המחיר עוד ועוד סעיפים שמי יודע מה עם באמת אומרים.

מתקין דודי שמש בערד יודע כי קהל גדול של לקוחות מרוצים הם משרד היחסי ציבור הטוב ביותר שכל בעל מקצוע יכול לבקש. כל לקוח שעובר תחת שירותו, יוצא שמח ומרוצה, עם טעם טוב. מתקין דודי שמש בערד דואג להעניק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר, את המחיר המשתלם לכל עבודה, אחריות מקיפה ויחס אדיב והוגן כדי שאותם לקוחות תמיד יבחרו בו לעבודות שונות ותמיד ימליצו עליו לחבריהם.

אז למה אתם מחכים? מתקינים דוד שמש בערד ונהנים ממים חמים ונעימים בכל שעות היום, בלי לחכות שאלו יתחממו ובלי לשלם על זה כסף! התקנת דודי שמש בערד הופכת את החיים שלכם להרבה יותר נוחים במחיר של התקנה חד פעמית של שמשאירה אתכם מאושרים ועם גישה למים חמים בכל עונה!

דילוג לתוכן