cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין דודי שמש, מתקין דודי שמש

בערד

החלפת דודי שמש בערד

דוד השמש הוא אחד המוצרים הטובים ביותר שאתם יכולים לאחל לעצמכם. היתרונות שלו עולים על כל חסרון וכל אדם בישראל מכיר את דוד השמש ואת האיכות שמובטחת לכל אדם שמתגורר בבית עליו מותקן דוד שמש. דוד שמש בערד מאפשר לכם להנות ממים חמים בכל שעות היום וכמעט בכל יום בשנה בלי לחכות עד שהמים יתחממו ובלי להזדרז לצאת מהמקלחת כאשר המים מתחילים להתקרר תוך כדי שהשמפו על הראש. אין מה לומר כי דוד שמש בערד נעזר באקלים הישראלי בשביל להעניק לכם איכות חיים יוצאת מן הכלל.

דוד חשמל אמנם מחמם עבורכם את המים בבית אך אתם נאלצים לשלם על כל פעולה שלו כסף בחשבון החשמל ואתם נדרשים גם להמתין מרגע הפעלתו ועד שהמים מספיק חמים עבורכם. החלפת דוד חשמל לדוד שמש היא החלטה מאוד נכונה עבור כל אחד וכמובן ישנם מקרים בהם הגיע הזמן להחליף את הדוד הישן שלכם לדוד חדש ואין ספק שכדאי מאוד שהדוד החדש שלכם יהיה דוד שמש בערד.

מתי מחליפים דוד שמש בערד

אז לפני שאנו מתחילים, חשוב לציין שיש תקלות ברות תיקון ולא כל תקלה מעידה על כך שאתם תאלצו להחליף את הדוד שלכם. טכנאי דוד שמש בערד, יודע לתקן מגוון רחב של תקלות בדוד השמש והכנות מולכם היא אחת הערכים שמובילות את השירות האיכותי של הטכנאי. עכשיו כשאמרנו את זה, אם אתם בעלי דוד חשמלי, אין ספק שהחלפתו לדוד שמש, עתיד לחסוך לכם הרבה כאב ראש ואף יותר יחסוך לכם בהוצאות אז אם התקלה היא בדוד חשמלי, אולי כדאי לשקול כבר להחליף אותו לדוד שמש שגם יהיה חדש יותר ולכן איכותי יותר וגם יחסוך לכם מאות שקלים תוך כדי השימוש בו.

פיצוץ בדוד הוא אחד התקלות הנפוצות שאנו נתקלים בהן בדודי שמש בערד וגם בדודי חשמל. המונח "פיצוץ" בא להעיד על נזילה של מים מגוף המיכל של הדוד, שעשוי ממספר שכבות- השכבה הפנימית עשויה מפלדה, השכבה החיצונית עשויה מגליל פח שבעצם עוטף את שכבת הפלדה שבתוכה נמצאים המים ובין שתי השכבות הללו, ישנו בידוד תרמי העשוי מפוליאוריתן. חשוב להבין את מבנה הדוד כדי שתדעו מתי להזמין בעל מקצוע ומתי אין בכך צורך.

במקרים של פיצוץ בדוד, מתרחשת דליפה של מים מבין השכבות הללו החוצה ולפעמים נשמע גם קול פיצוץ קטן (לכן תקלה זו נקראת פיצוץ). חשוב לשים לב לסימנים המקדימים לפיצוץ שביניהם זמן ארוך ומשמעותי של המתנה למים חמים בשילוב עם האכזבה כשאלו לא מגיעים, או שאתם מקבלים חשבון מים גבוה במיוחד בלי התאמה למציאות. אם תקראו לטכנאי דודי שמש בערד כבר בהופעתם של סימנים אלה, אולי תצליחו למנוע את הפיצוץ, לחסוך כסף ובעיקר, לחזור ולהנות ממים חמים במהרה. אם הפיצוץ כבר התרחש, לרוב תאלצו להחליף את דוד השמש שלכם באחד חדש.

עוד בעיה שעלולה לצוץ בדוד שלכם היא תקלה ברכיב הפלאנג' שבדוד שלכם. הפלאנג' אחראי על סגירת פתח היציאה בתחתית הדוד ולא, לא אנחנו בחרנו לו את השם. כאשר מתקנים את התקלה הזו לרוב מחליפים מכלול של חלקים יחדיו. בנוסף, קחו בחשבון כי אם הדוד שלכם חגג יום הולדת 8, אז מזל טוב אבל הגיע הזמן להחליפו! 

בחירת גודל לדוד שמש בערד

אז אתם צריכים להחליף את דוד השמש בערד. קודם כל, אנחנו שמחים בשבילכם! זהו הזמן הטוב ביותר לבחור מוצר שמתאים באמת לצרכים שלכם ויישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. דודי שמש בערד מגיעים במספר גדלים בעלי נפח שונה. כך שהביצועים של הדוד שלכם יהיו הטובים ביותר ביחס לכמות האנשים המתגוררים במבנה ותלויים באספקת המים החמים על בסיס יומיומי. מטרתו של דוד השמש בערד היא לאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה למים חמים בלי לחכות שעות ובלי להוציא על זה כסף. אם נפחו של הדוד מותאם למספר הנפשות החיים בבית, מטרה זו מתבצעת בצורה האיכותית ביותר.

דוד השמש בעל הנפח הקטן ביותר הוא 80 ליטר, נפח זה מתאים לעד שני אנשים ותאמינו לנו, גם אם אתם ממש אוהבים להתקלח, גודל זה הוא אידיאלי עבורכם. אדם מבוגר צורך בכל מקלחת כ30-40 ליטר ולכן דוד בגודל זה הוא מושלם עבור זוג עם ילד. בשביל משפחה של ארבעה נפשות, מומלץ שתבחרו בדוד שמש בנפח של 120 ליטר, מעבר לדוד בגודל זה, יש גם דוד שמש בנפח של 200 ליטר ויותר כך שאם אתם מתכננים להרחיב את המשפחה שלכם, מומלץ להסתכל כמה שנים קדימה ולבחור את נפח הדוד הנכון עבורכם מתוך ההסתכלות על העתיד והתחשבות גם בשינויים שעתידים להתרחש במשפחה.

בחרנו דוד שמש, מה עכשיו?

אז עכשיו שבחרתם את הדוד המתאים ביותר למשפחה שלכם, נשארה לכם משימה מאוד פשוטה אך הכרחית- לפנות למתקין דודי שמש בערד ולקבוע התקנה מקצועית ויסודית שמעניקה לכם לא רק שקט של שנים אלא גם ביטחון שתמיד יש לכם למי לפנות עם תקלות בדוד השמש שלכם. דוד שמש הוא אחד ממוצרי החשמל האמינים ביותר בשוק ואתם בהחלט יכולים להיות רגועים אחרי התקנתו. 

ובכן, בין אם אתם רוצים לחיות בבית שלכם בצורה הטובה ביותר ולכן בחרתם להחליף דוד חשמל לדוד שמש בערד ובין אם דוד השמש שנמצא אצלכם כבר חוגג בר מצווה ולכן מתחיל עם תקלות שונות, מתקין דודי שמש בערד שמגיע להחליף לכם את הדוד לדוד שמש איכותי ואמין, מרים את איכות החיים שלכם וחוסך לכם מאות ואלפי שקלים. החליפו את דוד השמש שלכם עם מתקין דודי שמש בערד ותזכו בשנים ארוכות של מקלחות חמימות ונעימות שתמיד יספקו את צרכי הניקיון שלכם ותוכלו לחיות את החיים שלכם בנוחות מקסימאלית במחיר אפסי!

דילוג לתוכן