cropped-cropped-ערד-לוגו.png

מגזין דודי שמש, מתקין דודי שמש

בערד

מכירים את דודי השמש בערד

אין מה להגיד, אי אפשר בכלל להשוות בין דוד חשמלי לדוד שמש וכל אחד שחווה את שני סוגי הדודים, יכול להסכים איתנו. דוד שמש מאפשר לכם לחיות את הרגע, להנות מפעולות שכולנו פחות אוהבים כמו שטיפת כלים, להתקלח בכל שעות היום בלי לתכנן כל צעד ולא לפחד שהמים ייגמרו! אז מה בעצם הפך את דוד השמש להיות כל כך יעיל ואהוב בישראל? מה הופך אותו לכל כך נפוץ על גגות הערים במדינה ולמה גם אתם צריכים להתקין דוד שמש אם איכשהו עוד אין לכם כזה?

דוד חשמלי, כמה מפתיע, פועל על חשמל. כדי לגרום לדוד חשמלי לעבוד, אתם נדרשים ללחוץ על המתג של הדוד ולהפעיל את המערכת של חימום המים בעזרת הזרמת החשמל ואז להמתין זמן מה עד שהמים יתחממו מספיק. לעומת זאת, דוד השמש נעזר באנרגיית השמש בשביל אותה פעולה של חימום מים ולכן מחזיק בתוכו מים חמימים לאורך כל שעות היום בלי שתיאלצו לעשות שום פעולה. אם אתם מתחילים לתהות לגבי השימוש בדוד השמש בימי החורף המעוננים, אל תתאמצו יותר מדי. דוד שמש בערד הוא גם בעל מנגנון חשמלי שמחמם את המים בדיוק בשביל אותם ימים כך שבכל יום בשנה תוכלו להנות ממים חמים, גם אם השמש מתחבאת. 

אז בעצם, לשני סוגי הדודים יש את היכולת לחמם את המים בעזרת אנרגיה חשמלית אך דוד השמש, ברוב ימות השנה, בכלל לא משתמש באפשרות זו והוא נעזר אך ורק באנרגיית השמש שפועלת בכל שעות היום, ללא מתג, ללא זמן המתנה, ללא הוצאה כספית וללא תכנון מראש וחוסך לכם כסף, זמן וכאב ראש!.

אז ועד היום – עלייתם של דודי השמש

דודי השמש הם המצאה ישראלית (!) ולכן הם כל כך מתאימים לאקלים החמים שלנו. דודי השמש נכנסו לראשונה לשימוש במדינת ישראל כבר באמצע שנות ה-50 אך בתחילת דרכם הממשלה לא התלהבה מהם באופן מפתיע. חברת החשמל אף סירבה להעניק מחיר נמוך לצרכני דוד השמש כמו שהיא נותנת לצרכני דוד החשמל. דוד השמש הוא אמנם המצאה ישראלית אך נראה שהמדינה לא תמכה במוצר מהפכני זה בתחילתו. היום, המצב בהחלט נראה אחרת.

על אף הקשיים, דודי השמש חדרו אל ליבם של כולנו. השימוש בדודי השמש נעשה נפוץ יותר בכל שנה ובשנת 2012 נחשפו נתונים של הועדה למחקר וידע של הכנסת שמראים כי בכ-85% מממשקי הבית בישראל, יש דוד שמש והוא אפילו גרם לירידה של כ-8% מצריכת החשמל במדינה, בזכות החיסכון בשימוש בחשמל לחימום המים בימי השמש הרבים שפוקדים את ארצנו.

אין ספק שדודי שמש בערד הם מוצר בסיס לכל משפחה. השמש החמימה שמחממת את אזורנו, מחממת גם את המים שלכם בטבעיות לאורך שעות היום ומעניקה לכם את המים החמים שאתם צריכים לכל צורך.

נהנים מהשמש עם דוד שמש בערד

השימוש בשמש בשביל לייצר אנרגיה מאפשר לתושבי ערד והסביבה להנות מכל כך הרבה יתרונות. אנחנו גם לא נאלצים לשלם על חשמל בשביל להפעיל את הדוד או כל דבר אחר שפועל על אנרגיית השמש, אנחנו גם תורמים לאיכות הסביבה בכך שאין זיהום אוויר שנגרם בעקבות השימוש בדרך זו ואנחנו גם נהנים ממים חמים שזמינים לנו בכל שעות היום כמעט 365 ימים בשנה! 

שימוש בדוד שמש במקום בדוד חשמלי חוסך לכם כסף ומאפר לכם לחיות את חייכם בצורה הנוחה ביותר על פי לוח הזמנים שלכם ובהתחשב בנוחות שלכם. דוד שמש בערד הוא אחד הדרכים הטובות ביותר להיעזר ביכולותיה של השמש לצרכינו ולהנות ממים חמים בכל עת. אין ספק שזהו אחד המוצרים החשמליים הטובים ביותר שאתם יכולים לבקש בביתכם.

אז איך בכלל ניגשים לנושא?

אז עכשיו אחרי שעברנו על היתרונות הרבים (ויש עוד הרבה שלא נגענו בהם) שדוד השמש בערד מביא עימו, בטח כבר הבנתם שאתם צריכים להתקין דוד שמש בערד ועדיף כמה שיותר מהר. אין שום ספק שבין אם מדובר בבית חדש שאתם בונים בשביל עצמכם או להשקעה ובין אם מדובר בדירה שכורה שאתם שואפים להתגורר בה עוד זמן רב באיכות חיים גבוהה, התקנה של דוד שמש בערד תחסוך לכם מאות ואלפי שקלים לאורך השנים. גם חיסכון בכסף וגם חיים נוחים? אי אפשר להשיג עסקה טובה יותר!

בוחרים את הדוד הנכון עבורכם

לפני כל התקנה חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע ודודי שמש הם לא יוצאים מן הכלל. דודי שמש בערד מגיעים במספר גדלים, כל אחד בעל נפח אחר ומתאים למספר נפשות שונה וכן לאופי חיים שונה. על מנת שתבחרו את דוד השמש הנכון ביותר עבור החיים שלכם בבית, ההתייעצות עם טכנאי דודי שמש בערד שמייעץ לכם מתוך אובייקטיביות וניסיון רב שנים ונסו גם להבין בעצמכם איזה דוד הכי מתאים לכם. איך? כך: אדם ממוצע צורך עד 40 ליטר מים במקלחת אחת והגדלים של דודי השמש תואמים את החישוב הזה פחות או יותר. חשבו כמה אנשים צורכים מים חמים בביתכם וחשבו לפי כך את נפח הדוד הקרוב ביותר לחישוב שיצא לכם. קחו בחשבון שאם אחד מדיירי הבית מתקלח בבוקר והשני מתקלח בערב, הדוד יתחמם לאורך היום כלומר, דוד השמש לא מקבע אתכם לשימוש בליטרים שהוא מכיל אלא הוא ממשיך להתמלא ולהתחמם בכל שימוש בו כל עוד השמש נמצאת בשמיים.

עכשיו, אחרי שעשינו לכם קצת סדר בכל עולם דודי השמש, כל מה שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עם מתקין דודי שמש בערד ולהתחיל להנות ממים חמים שזמינים לכם לאורך כל שעות היום וכמעט בכל יום בשנה. אז למה אתם מחכים?

דילוג לתוכן