cropped-cropped-ערד-לוגו.png

שירותי הובלה, שירותי הובלה מגזין

בערד

מובילים עם מנוף – איך מתכוננים לזה?

עוברים לגור בדירה בקומה גבוהה? אולי ההפך, אתם עוברים לדירת קרקע אחרי שנים בקומה חמישית בבניין? מזל טוב! אתם צריכים מנוף בשביל להעביר את הציוד שלכם. במדריך שאתם קוראים עכשיו, תמצאו את כל המידע שאתם צריכים. באיזה מקרים צריך להיעזר במנוף? מתי עדיף לוותר על השירות הזה? כמה עולה הובלה במנוף בכלל? על איזה דברים חשוב להתעקש עם חברת ההובלה בערד? המאמר הזה יעשה לכם סבר בכל עולם ההובלות עם מנופים ויכין אתכם לרגע האמת.

מתי כדאי לקחת שירותי הובלה עם מנופים?

מנוף, מקל במיוחד על ההובלה כאשר הדירה שאתם עוברים אליה או ממנה, מצאת בקומה גבוהה או בבניין גובה ללא מעלית. מנוף בהובלה מתאים גם כאשר יש ברשותכם רהיטים גדולים או כבדים שכדי להוציא אותם מהבית, צריך לפרק אותם כי הם לא עוברים בדלת או נכנסים אל תוך המעלית. במקרה כזה תוכלו להוציא את החפצים בעזרת מנוף דרך החלון הגדול בדירה. 

גם אם באחת מהדירות אין מעלית והדירה בקומה שנייה ומעלה או שחדר המדרגות צר ומפותל, מומלץ להיעזר בשירותי מנוף להובלת הדירה. אם אתם צריכים להעביר הרבה ציוד יתכן וחברת ההובלות תמליץ לכם בעצמה על השימוש במנוף. מנוף להובלת דירה יכול לחסוך לכם עד 75% מזמן ההובלה! רק חשוב לציין, שלעיתים חברת ההובלה תתעקש על מנוף ולעיתים רק תמליץ ותשאיר את ההחלטה בידיים שלכם. תמשיכו לקרוא ובסוף הכתבה כבר תדעו מהי ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

יש יותר ממנוף אחד להובלת דירה

ישנם שני סוגים של מנופים להובלת דירות בערד- מנוף סולם ומנוף זרוע. מנוף סולם הוא המנוף הפופולארי ביותר לשירותי הובלה. מדובר במנוף שנראה כמו סולם רחב שעולה מעלה מעלה מעלה אל הדירה שלכם. אל הסולם מחובר משטח ברזל גדול שעליו המובילים יניחו את ארגזי הקרטון שלכם וכן גם פריטים עדינים או כבדים כמו פסנתר או ספה. את קצה המנוף מחברים למרפסת או לחלון ובצורה זו מורידים את הציוד למטה בזהירות ובשומת לב מירבית.
יש גם מנוף זרוע- מנוף שבנוי מזרוע מברזל שמחוברת לפלטה גדולה. על הפלטה מניחים את הציוד ומורידים למטה (או מעלים). השימוש במנוף זרוע הוא נדיר יותר ומשתמשים בו רק במקרים מיוחדים כמו במקרה שהרחוב צר ואין בו מספיק מקום למנוף סולם. חברת ההובלה בערד תייעץ לכם על המנוף המתאים ביותר לצרכים שלכם

כמה זמן לקחת בחשבון

ובכן, הזמן תלוי בסדר גודל ההובלה. אם אתם מזמינים שירותי הובלה בערד עם מנוף להעברה של בית מרוהט לחלוטין בגודל של חמישה חדרים בקומה שביעית, הזמן שתיקח ההובלה כנראה יהיה ארוך יותר מאשר העברה של דירת שלוש חדרים מקומה רביעית. אנחנו ממליצים לפנות את יום המעבר ולא לקבוע תוכיות נוספות, כך תמנעו מעצמכם לחץ מיותר ותתרכזו בעיקר- לראות את הציוד שלכם עולה לו בשלוה עם מנוף לבית החדש שלכם.

שיקולים כלכליים לקראת ההחלטה על המנוף

יש שני מרכיבים עיקריים שמשפיעים על העלות של המנוף והם- שעות העבודה הכוללת וגובה הדירה או קומתה. התמחור הבסיסי של הובלה במנוף מחושב לפי שעות העבודה כאשר על כל שעת עבודה של שירותי מנוף בין הקומות 2-10 תשלמו בין 400 ₪ ל- 800 ₪ בערך. לשירותי מנוף מקומה עשירית ומעלה התשלום יהיה בין 1,000 ₪ ל- 1,500 ₪ לשעה. ככל שהקומה יותר גבוהה כך העלות מתייקרת. ביחס של כל קומה נוספת מוסיפים עוד סכום של בין חמישים ל-₪100. קחו בחשבון שרוב חברות ההובלה מתמחרות את חלקי השעות באופן יחסי. כך לדוגמא אם שכרתם מנוף בעלות של 500 ₪ לשעה והשתמשתם בו לשעה וחצי תשלמו 750 ₪. זכרו, שהשימוש במנוף להובלה, חוסך לכם בזמן ההובלה כלומר, הובלה שהיתה לוקחת ללא מנוף, ארבע שעות, עם מנוף יכולה לקחת אפילו שעה אחת בלבד.

השפעת מספר הקומות על המחיר

העלות מושפעת כמו שאמרנו גם ממספר הקומה מכיוון שבקומה נמוכה ניתן להשתמש במנוף נמוך יחסית וככל שהקומה יותר גבוהה כך צריך מנוף ארוך יותר שיהיה גם יקר יותר. סיבה נוספת להשפעת הקומה על המחיר היא שבקומות גבוהות העבודה קשה ומורכבת יותר ומייקרת את העלות. בנוסף, העבודה בגובה עלולה להיות מסוכנת יותר ולכן גם עולה יותר כסף.

בגדול, אתם מוכנים למובילים שיגיעו, רק קחו מאיתנו שלוש נקודות חשובות ששמרנו לסוף ואתם מוכנים באמת! מעבר נעים ובטוח!

לגזור ולשמור – הכי חשוב לקראת ההובלה עם מנוף

  • גישה לבית- לפני הזמנת השירות ודאו שיש מספיק מקום למנוף גם ברחוב וגם באוויר. כלומר, שיש מספיק מקום בשביל המנוף ברחוב מתחת הבית שלכם ושיש חלון גדול או מרפסת דרכם תוכלו להוציא את הציוד מהדירה עצמה. במידה ואין מספיק מקום ברחוב או זווית נוחה למנוף, סביר להניח שחברת ההובלות תגיע עם מנוף זרוע במקום. 

הובלה עם מנוף זרוע תהיה יקרה יותר מהובלה עם מנוף סולם. אם אין לכם חלון גדול מספיק או מרפסת, עדיין תוכלו להיעזר במנוף על ידי העברת הרהיטים והחפצים הכבדים לגג או על ידי פירוק חלקי של החפצים ובכך יתאפשר להוציא אותם דרך החלון הקטן למטה. אם הדירה שלכם יותר קרובה לגג מאשר לקרקע, לפעמים פתרון זה יהיה עדיף. שימו לב כי יש מקומות בהם לא ניתן כלל להשתמש במנוף, מדובר בעיקר בשכונות צפופות מאד או מדורגות בהן אין גישה לרכב, אז התייעצו עם חברת הובלות בערד לגבי האפשרויות שלכם.

  • רישיונות וביטוחים- הסיכויים נמוכים שתתקלו בהובלה עם מנוף בלי רישיון מכיוון שאי אפשר לקנות מנוף בלי רישיון, אך תמיד טוב לוודא זאת לפני ההזמנה אפילו למען הסר ספק. ודאו שהביטוח של חברת ההובלות בתוקף ושהוא מכסה גם מקרים בהם נגרם נזק לציוד שלכם חלילה או לרחוב ובטח שלאנשים שעוברים בו. כך גם יהיה כיסוי ביטוחי לכל מקרה שלא יהיה וגם אתם תהיו בטוחים שחברת ההובלה מקצועית ובטוחה.

אולי יעניין אותך גם:

שירותי מנעולן >>
קבלן איטום >>

מתקין מצלמות אבטחה >>
טכנאי מזגנים >>
מתקין דודי שמש >>
טכנאי גז >>

דילוג לתוכן